Λίστα αντικειμένων
Πέμπτη 20 Φεβ 2020
Στούςε αγώνες της 20Ης αγωνιστικής σσφυρίζουν οι:
’
Α΄ ΌΜΙΛΟΣ
Γήπ. Νιφορεΐκων, 3μ.μ.: Δόξα Νιφορεΐκων-Καμίνια, Νίκος Μέρμηγκας
Γήπ. Άνω Αλισσού, 3:30μ.μ.: Λέων Αλισσού-Πετεινοί, Κώστας Ταξιάρχης
Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3:30μ.μ.: Παναχαϊκός-Ατρόμητος Λάππα, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Γήπ. Πετρωτού, 3:30μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού-Καλλιθέα, Γιώργος Ασπρουλόπουλος
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 5:45μ.μ.: Αχαϊκός-Πολύτεκνος, Στέφανος Μπλίκας
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 8μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Περιβόλα, Γιώργος Παπαδόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3:30μ.μ.)
Γήπ. Ρίου: Άνω Καστρίτσι-Αετός Ρίου, Παναγιώτης Καδδάς
Γήπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών-Άβυθος Αιγιάλειας, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2
Α΄ ΌΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3:30μ.μ.: Αστραπή Ψαροφαΐου-Δάφνη Πατρών, Ανδρέας Καραβασίλης
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3:30μ.μ.: Σταροχώρι-Φαραικός, Αλέξης Καμζόλας
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδος-Φλόγα Ρόδιας, Αλέξανδρος Φωκάς
Γήπ. Προαστίου, 3:30μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Φοίνικας/Ζήριας, Δημήτρης Ρουμπάνης
Γήπ. Ρίου, 3:30μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, Κώστας Σαμαρτζής
Γήπ. Τέμενης, 3:30μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-Ολυμπιακός Πατρών, Σπύρος Παλαιολόγος
Γήπ. Ροδιάς, 3:30μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού --Αργυρά Πατρών, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. Αχιλλέα, 3:30μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας -Πανιώνιος/Αχιλλέας, Κώστας Τηλιγάδας
’
Α΄ ΌΜΙΛΟΣ
Γήπ. Νιφορεΐκων, 3μ.μ.: Δόξα Νιφορεΐκων-Καμίνια, Νίκος Μέρμηγκας
Γήπ. Άνω Αλισσού, 3:30μ.μ.: Λέων Αλισσού-Πετεινοί, Κώστας Ταξιάρχης
Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3:30μ.μ.: Παναχαϊκός-Ατρόμητος Λάππα, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Γήπ. Πετρωτού, 3:30μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού-Καλλιθέα, Γιώργος Ασπρουλόπουλος
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 5:45μ.μ.: Αχαϊκός-Πολύτεκνος, Στέφανος Μπλίκας
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 8μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Περιβόλα, Γιώργος Παπαδόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ (3:30μ.μ.)
Γήπ. Ρίου: Άνω Καστρίτσι-Αετός Ρίου, Παναγιώτης Καδδάς
Γήπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών-Άβυθος Αιγιάλειας, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος
ΚΥΡΙΑΚΗ 23/2
Α΄ ΌΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3:30μ.μ.: Αστραπή Ψαροφαΐου-Δάφνη Πατρών, Ανδρέας Καραβασίλης
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3:30μ.μ.: Σταροχώρι-Φαραικός, Αλέξης Καμζόλας
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδος-Φλόγα Ρόδιας, Αλέξανδρος Φωκάς
Γήπ. Προαστίου, 3:30μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Φοίνικας/Ζήριας, Δημήτρης Ρουμπάνης
Γήπ. Ρίου, 3:30μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, Κώστας Σαμαρτζής
Γήπ. Τέμενης, 3:30μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-Ολυμπιακός Πατρών, Σπύρος Παλαιολόγος
Γήπ. Ροδιάς, 3:30μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού --Αργυρά Πατρών, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. Αχιλλέα, 3:30μ.μ.: Ζαβλάνι/Αίας -Πανιώνιος/Αχιλλέας, Κώστας Τηλιγάδας