Λίστα αντικειμένων
Πέμπτη 05 Ιαν 2023
Μετά την διακοπή των εορτών, την Κυριακή ξεκινά η αγωνιστική δράση στην Β' Εθνική Γυναικών με την ενδέκατη αγωνιστική. Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Β' ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2023 Κ. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 20.00 Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ - Ε.Α.Π. Γ/Β ΓΕΡΑΝΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖ.-ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2023 ΠΑΡΑΛΙΑΣ 18.00 Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ Γ/Β ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΜΙΚΛΗ-ΜΟΥΣΤΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2023 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ 19.30 ΠΑΝΑΧΑΊΚΗ Γ.Ε. - Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ Γ/Β ΔΑΝΙΑ-ΓΚΟΛΦΗΣ-ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2023 ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ 17.30 Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ - Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Γ/Β ΛΑΜΠΡΟΥ-ΓΚΟΛΦΗΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2023 ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17.00 ΑΣΠΕΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ/Β ΔΟΞΑΡΑΣ-ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ-ΒΛΑΧΟΥΛΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2023 ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 19.00 Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ Γ/Β ΠΕΤΟΥΣΗΣ-ΒΛΑΣΣΗΣ-ΚΛΕΙΤΣΙΝΑΡΗ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΕΣΠΕΠ)
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2023 ΑΚΡΑΤΑΣ 19.00 Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑ - Α.Σ. ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ Γ/Τ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2023 ΚΟΡΙΝΘΟΥ 14.00 Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ - Α.Ο. ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ Γ/Τ ΚΤΕΝΑΣ-ΣΠΙΝΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2023 ΚΟΡΙΝΘΟΥ 17.00 Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ - Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ Γ/Τ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΓΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2023 ΝΑΥΠΛΙΟΥ 13.00 Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ - Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ Γ/Τ ΚΟΣΜΑΣ-ΛΥΓΔΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2023 ΖΑΚΥΝΘΟΥ 11.30 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Α.Ο. - Γ.Σ. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Γ/Τ ΔΑΓΚΟΥΝΑΣ-ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2023 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ 13.00 Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. Γ/Τ ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ-ΒΛΑΧΟΥΛΗ
ΝΕΑΝΙΔΩΝ Κ20
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2023 ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ 18.00 Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. Ν ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΙΟΝΤΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2022 ΛΕΧΑΙΟΥ 17.30 Α.Σ. ΦΙΛΙΑΣ - Α.Ο. ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ Ν ΚΤΕΝΑΣ-ΚΛΕΙΤΣΙΝΑΡΗ
ΠΑΙΔΩΝ Κ18
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2023 ΠΑΡΑΛΙΑΣ Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. Π ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Κ17
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2023 Κ. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 18.00 Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ - Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΠ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Τ.-ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2023 ΑΙΓΙΟΥ 15.00 Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ - Γ.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΑΤΡΕΩΝ ΠΠ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ18
ΔΕΥΤΕΡΑ 9/1/2023 Κ. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 21.30 ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ Κ ΛΑΜΠΡΟΥ-ΓΚΟΛΦΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2023 Κ.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 18.00 Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ-1 - Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ Κ ΓΚΟΛΦΗΣ-ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΔΕΥΤΕΡΑ 9/1/2023 ΡΟΪΤΙΚΩΝ 17.00 Α.Ο. ΣΕΙΡΙΟΣ - Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ Κ ΧΡΗΣΤΟΥ-ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2023 Κ. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 20.00 Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ-2 - Ε.Α.Π. Κ ΠΕΤΟΥΣΗΣ-ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2023 ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 18.00 Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ - Γ.Σ. ΑΘΛΟΣ ΠΑΤΡΕΩΝ Κ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖ.-ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 9/1/2023 ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ 21.00 Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΊΚΗ Γ.Ε. Κ ΒΛΑΣΣΗΣ-ΚΛΕΙΤΣΙΝΑΡΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2023 ΠΑΡΑΛΙΑΣ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ/ΤΑΣ - Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ Κ 3-0 ΑΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2023 ΠΑΡΑΛΙΑΣ 20.00 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ Κ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΝΔΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2023 ΚΟΡΙΝΘΟΥ 14.00 Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ - Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ ΚΛΕΙΤΣΙΝΑΡΗ-ΣΠΙΝΑΣ
ΠΕΜΠΤΗ 5/1/2023 ΚΟΡΙΝΘΟΥ 16.00 Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ - Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ ΚΛΕΙΤΣΙΝΑΡΗ-ΛΙΟΝΤΟΥ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ16
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2023 ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 18.30 Α.Ο.Α.Ο.ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ - Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ ΠΚ ΔΑΓΚΟΥΝΑΣ-ΦΡΑΓΚΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2023 ΚΑΤΩ ΑΧΑΊΑΣ 17.00 Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ - Α.Σ.Α. ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΠΚ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2023 ΝΕΜΕΑΣ 18.00 Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ -1 - Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ -1 ΠΚ ΚΟΥΓΙΑΣ-ΦΙΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2023 ΑΡΓΟΥΣ 15.00 Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ -1 - Σ.Φ.Π. ΙΡΙΣ ΠΚ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2023 ΑΣΤΡΟΥΣ 11.00 Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ - Α.Σ. ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΠΚ ΚΟΣΜΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2023 ΑΡΓΟΥΣ 19.00 Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ -2 - Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ -2 ΠΚ ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/1/2023 ΝΕΜΕΑΣ 16.00 Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ 2 - Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ -2 ΠΚ ΚΟΥΓΙΑΣ-ΦΙΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/1/2023 ΑΡΓΟΥΣ 19.00 Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ -1 - Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ -1 ΠΚ ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ