Λίστα αντικειμένων
Παρασκευή 03 Φεβ 2023
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 4/2
Νιφορεΐκων, 15:30, Δόξα Νιφορεΐκων-Ίκαρος Λακκόπετρας, Πράνταλος
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:30, Αχαιός Σαραβαλίου-Αχαΐκή, Μπακόπουλος
Λακκόπετρας, 15:30, Λιμνοχώρι-Δίας Σαραβαλίου, Παπαδόπουλος
Ριόλου, 15:30, Πανμοβριακός Ριόλου-Δόξα Παραλίας, Τηλιγάδας
Κυριακή 5/2
Βραχνεΐκων, 15:30, Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ατρόμητος Λάππα 2015, Μέρμηγκας
Μιντιλογλίου, 15:30, Αστέρας Μιντιλογλίου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Αντωνίου
Ρεπό : Θύελλα Πατρών
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 4/2
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:30, Απόλλων Εγλυκάδος-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς), Αντωνίου
Ακράτας, 15:30, Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Νίκη Προαστείου, Γιαννόπουλος
Θ. Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ), 15:30, Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Πήγασος Μπεγουλακίου, Χρονάς
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Αετός/Αστραπή-Άρης Πατρών, Οικονόμου
Προσφυγικών, 18:00, Εθνικός Πατρών-Ατρόμητος Πατρών, Δανιήλ
Κυριακή 5/2
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:30, Πάτρα 2005 A.E.-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Χρονάς
Ρεπό : Παναιγιάλειος
Σάββατο 4/2
Νιφορεΐκων, 15:30, Δόξα Νιφορεΐκων-Ίκαρος Λακκόπετρας, Πράνταλος
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:30, Αχαιός Σαραβαλίου-Αχαΐκή, Μπακόπουλος
Λακκόπετρας, 15:30, Λιμνοχώρι-Δίας Σαραβαλίου, Παπαδόπουλος
Ριόλου, 15:30, Πανμοβριακός Ριόλου-Δόξα Παραλίας, Τηλιγάδας
Κυριακή 5/2
Βραχνεΐκων, 15:30, Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ατρόμητος Λάππα 2015, Μέρμηγκας
Μιντιλογλίου, 15:30, Αστέρας Μιντιλογλίου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Αντωνίου
Ρεπό : Θύελλα Πατρών
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 4/2
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:30, Απόλλων Εγλυκάδος-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς), Αντωνίου
Ακράτας, 15:30, Αιγείρας Ακράτας ΑΕ-Νίκη Προαστείου, Γιαννόπουλος
Θ. Χρυσανθόπουλος (Αγ.Βασ), 15:30, Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Πήγασος Μπεγουλακίου, Χρονάς
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Αετός/Αστραπή-Άρης Πατρών, Οικονόμου
Προσφυγικών, 18:00, Εθνικός Πατρών-Ατρόμητος Πατρών, Δανιήλ
Κυριακή 5/2
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:30, Πάτρα 2005 A.E.-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Χρονάς
Ρεπό : Παναιγιάλειος