Loading...

moysio hatbol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τελευταία Νέα

Friday 01 Mar 2024

Friday 01 Mar 2024

Friday 01 Mar 2024

Handball

Friday 01 Mar 2024
absd
 
Wednesday 28 Feb 2024
ΑΒCD
   
Thursday 22 Feb 2024
ΑΒCD
 
Sunday 18 Feb 2024
absd
 
Friday 16 Feb 2024
absd
 
Monday 12 Feb 2024
ΑΒCD
 
Thursday 08 Feb 2024
ΑΒCD
     
Wednesday 07 Feb 2024
absd
         
Thursday 01 Feb 2024
absd
 
Monday 29 Jan 2024
absd
       
Tuesday 23 Jan 2024
absd
           
Wednesday 17 Jan 2024
absd
   
Monday 15 Jan 2024
absd
 
Sunday 14 Jan 2024
absd
 
Tuesday 09 Jan 2024
ΑBCD
 
Tuesday 26 Dec 2023
ΑBCD
 
Thursday 21 Dec 2023
absd
Σημαντική νίκη πέτυχε η Ακαδημία των Σπορ Πάτρας στο ΟΑΚΑ νικώντας το Χαλάνδρι με 27-24 στο αναβληθέν παιχνίδι της 1ης αγωνιστικής. Οι δυο βαθμοί για την Ακαδημία είναι μία μεγάλη ανάσα προκειμένου να απομακρυνθεί από την ζώνη υποβιβασμού. Το Χαλάνδρι δεν μπόρεσε...
Tuesday 19 Dec 2023
absd
Tον τελευταίο της αγώνα για το 2023 θα δώσει η ανδρική ομάδα χάντμπολ της Ακαδημίας των Σπορ για το πρωτάθλημα της Α2 εθνικής κατηγορίας. Συγκεκριμένα αύριο Τετάρτη στις 8:45μ.μ. στην αίθουσα Κ. Κασιμάτης στο ΟΑΚΑ θα αντιμετωπίσει την γηπεδούχο ομάδα του...
Tuesday 12 Dec 2023
absd
Την παιδική ομάδα του Παναιτωλικού φιλοξένησε την Κυριακή στην Πάτρα η Ακαδημία των Σπορ, όπου για 75 λεπτά έπαιξαν χάντμπολ και όλα τα παιδιά έμειναν ευχαριστημένα. Ο προπονητής του Παναιτωλικού, Σπύρος Ράικος και της Ακαδημίας των Σπορ, Γιάννης Παπαγιαννόπουλος χρησιμοποίησαν όλους...
Wednesday 06 Dec 2023
ΑBCD
 
Found 489 results. Page 1 of 25
 
© Copyright 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport