Thursday 25 Nov 2021
abcd
Click to enlarge
Ν

.Για άλλη μία φορά η ομάδα της Πάτρας δεν κατάφερε στο τέλος να κρατήσει το αποτέλεσμα και τη νίκη που θα ήταν πολύ σημαντική για το μέλλον. Η ομάδα της Πάτρας έχουν παράπονα για την αυστηρή και άδικη απευθείας κόκκινη κάρτα στο 25ο λεπτό του πρώτου ημιχρόνου του παίχτη της Θωμά Τόμοβιτς που στιγμάτισε τον αγώνα μη έχοντας πολλές επιλογές πλέον ο Γιάννης Παπαγιαννόπουλος στον πάγκο.Η Πατρινή ομάδα αρκέστηκε να δηλώσει: Δυστυχώς υπάρχει μεγάλη απογοήτευση η οποία διευκρινίζουμε δεν έχει καμία σχέση με την ομάδα της Νέας Ιωνίας.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ(Γιάννης Παπαγιαννόπουλος): Μπεκιάρης, Γιαννόπουλος, Αγγελακόπουλος, Καγκελάρης, Γούβης, Κακκάς, Σμυρνιώτης 1, Γεωργίου 3, Χ. Παπαγιαννόπουλος 5, Α. Παπαγιαννόπουλος, Παντός 4, Κολλύρης 6, Τόμοβιτς 1, Τσάμης, Ευθυμίου, Ρουσσόπουλος

Με πολλά παράπονα για την διαιτησία ιδιαίτετα του κ. Ζήση και όχι για τον συνάδελφό κ.Φωκίτη.
Τα 5λεπτα: 2-3, 2-4, 4-5, 5-9,8-11, 10-13, 12-14, 14-16, 16-18, 19-19, 20-20, 23-20. Τα πέναλτι:5/3-3/0