Loading...

Τελευταία Νέα

Monday 26 Feb 2024

Monday 26 Feb 2024

Monday 26 Feb 2024

 

 

 

Σπορ

 

All about Sports 

Saturday 24 Feb 2024
absd
   
Tuesday 20 Feb 2024
ΑΒCD
 
Friday 23 Feb 2024
absd
   
Tuesday 20 Feb 2024
 
Thursday 08 Feb 2024
absd
 
Wednesday 31 Jan 2024
absd
 
Sunday 28 Jan 2024
abcd
 
Friday 26 Jan 2024
absd
   
Wednesday 24 Jan 2024
absd
         
Monday 22 Jan 2024
ΑBCD
 
Saturday 20 Jan 2024
absd
   
Friday 12 Jan 2024
ΑBCD
 
Sunday 31 Dec 2023
absd
Τελικά δεν τα κατάφερε. Έφυγε από την ζωή, ένα μήνα μετά τον θάνατο της μητέρας της από καρκίνο και η Αρτεμις Θεριάκη,του Πέλοπα  σε ηλικία μόλις 37 ετών από λευχαιμία. Η Αρτεμις νοσηλευόταν στο Νοσοκομείο του Ρίου, ενώ ακόμη και ο...
Wednesday 20 Dec 2023
ΑBCD
 
Tuesday 19 Dec 2023
absd
 
Tuesday 12 Dec 2023
absolutely
Στις 21 Απριλίου του 2024 είναι το νέο ραντεβού του Διεθνή Μαραθωνίου Ρόδου, με την ελληνική και παγκόσμια δρομική κοινότητα! Ο 9ος Διεθνής Μαραθώνιος Ρόδου, αναμένεται καλύτερος και πιο συναρπαστικός από πότε, συγκεντρώνοντας και πάλι όλα τα στοιχεία που τον έχουν...
Thursday 07 Dec 2023
absd
Η πρώτη διοργάνωση του Patras Half Marathon που πραγματοποιήθηκε την περσινή άνοιξη άφησε πίσω της ενθουσιώδεις συμμετέχοντες. Φέτος, κι ενώ η προετοιμασία για τον δεύτερο Patras Half Marathon που θα λάβει χώρα στις 7 Απριλίου είναι σε πλήρη εξέλιξη, αποφασίσαμε...
Monday 04 Dec 2023
absd
Η κρίσιμη συνάντηση της Εθνικής ομάδας των ανδρών με αντίπαλο τη Ρουμανία, για τα play-offs του World Group 1 του DAVIS CUP, θα φιλοξενηθεί στο Ολυμπιακό Κέντρο Άνω Λιοσίων, την έδρα της ομάδας μπάσκετ της ΑΕΚ, το Σαββατοκύριακο 3 και...
Saturday 02 Dec 2023
absd
Στο Υπουργείο Αθλητισμού ο πρόεδρος του ΠΕΑΚ Πάτρας Γιώργος Αντωνόπουλος-Συνάντηση με τον Υπουργό Γιάννη Βρούτση-Τι συζήτησαν για αύξηση του προϋπολογισμού και έκτακτες επιχορηγήσεις Στη σημαντική απόφαση του Υπουργού Αθλητισμού κ. Γιάννη Βρούτση για αύξηση του προϋπολογισμού κατά 75% για την κάλυψη...
Thursday 30 Nov 2023
absd
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (γωνία οδών Εθνικής Αμύνης & Αλ. Σβώλου, 2ος όροφος) Χορηγoi: Αφοί Κυριακίδη ΕΚΔΟΣΕΙΣ Α.Ε. & Vita4you Προθεσμία υποβολής επιστημονικών ανακοινώσεων 8 Δεκεμβρίου 2023, χωρίς δυνατότητα οποιασδήποτε παράτασης. → Γενικές Οδηγίες → Δελτίο Συμμετοχής Η συμμετοχή στο Πανελλήνιο Συνέδριο για τα ταμειακά...
Found 1328 results. Page 1 of 67
 
© Copyright 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport