Λίστα αντικειμένων
Αγώνες για όλες τις κατηγορίες των διασυλλογικών πρωταθλημάτων της περιφέρειας Δυτικής Ελλάδος, θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο στην αίθουσα της Ε.Φ.Ο.Επ.Α. στο Παμπελοποννησιακό Στάδιο.
Το Σάββατο 27/1/2018, θα γίνουν οι αγώνες που θα ολοκληρώσουν το πρωτάθλημα του Α΄ Τοπικού Ανδρών και του 3ου Ομίλου Γυναικών.
Στο Α΄ Τοπικό Ανδρών στη βαθμολογία προηγείται ο Ποσειδών Λουτρακίου και στις Γυναίκες ο Φαέθων και αν δεν υπάρξει κάποια έκπληξη φαίνεται ότι θα είναι οι ομάδες που είναι πιο κοντά στη 1η θέση.
Το πρόγραμμα των αγώνων για τις γυναίκες είναι:
ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ
ΦΑΕΘΩΝ ΑΟ ΠΑΤΡΑΣ
10:00
ΦΑΕΘΩΝ ΑΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
12:00
ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΑΟ ΓΑΛΗΝΗ
14:00
Το πρόγραμμα των αγώνων για τους άνδρες:
ΑΟ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
12:00
ΦΑΡΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡΑΣ
ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
12:00
Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΦΑΡΟΣ ΑΟ ΠΑΤΡΑΣ
14:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΙΩΝ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΑΟ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
14:00
Τη Κυριακή 28/1/2018 θα διεξαχθούν οι πρώτες αγωνιστικές του 2ου γύρου της Β΄ Εθνικής Ανδρών.
Το φετινό πρωτάθλημα είναι πολύ ανταγωνιστικό με τους Φοίνικες και τον Λέων Κορινθίας να ισοβαθμούν στη 1η θέση και ένα βαθμό πίσω τους βρίσκεται η Γαλήνη.
Η αγωνιστική της Κυριακής είναι πολύ σημαντική αφού υπάρχει το ντέρμπι κορυφής ανάμεσα σε Φοίνικες και Λέων που πιθανών να κρίνει τον πρωταθλητή.
Το πρόγραμμα των αγώνων για τη Β΄ Εθνική Ανδρών είναι το εξής:
ΟΕΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 'Ο ΛΕΩΝ'
ΑΣ ΕΑ ΑΝΟΔΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
10:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΑΙΑΣ Η ΓΑΛΗΝΗ
ΑΘΛ.ΣΥΛ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
10:00
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΑΚΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
10:00
ΑΟ ΦΑΕΘΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ ΠΑΓΩΝΑ
10:00
ΠΟΛ. ΑΘΛ. ΛΕΣΧΗ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ
Α.Ε.Κ. ΠΑΤΡΩΝ
10:00
ΠΟΛ. ΑΘΛ. ΛΕΣΧΗ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΟΕΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 'Ο ΛΕΩΝ'
12:00
Α.Ε.Κ. ΠΑΤΡΩΝ
ΑΟ ΦΑΕΘΩΝ
12:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ ΠΑΓΩΝΑ
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΑΚΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
12:00
Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΑΙΑΣ Η ΓΑΛΗΝΗ
12:00
ΑΘΛ.ΣΥΛ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΣ ΕΑ ΑΝΟΔΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
12:00
ΟΕΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 'Ο ΛΕΩΝ'
ΑΘΛ.ΣΥΛ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
14:00
ΑΣ ΕΑ ΑΝΟΔΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ
14:00
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΑΙΑΣ Η ΓΑΛΗΝΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΑΣ ΠΑΓΩΝΑ
14:00
ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΑΚΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
Α.Ε.Κ. ΠΑΤΡΩΝ
14:00
ΑΟ ΦΑΕΘΩΝ
ΠΟΛ. ΑΘΛ. ΛΕΣΧΗ ΦΟΙΝΙΚΕΣ ΠΑΤΡΑΣ
14:00
Τ.Ε. Ε.Φ.Ο.Επ.Α. ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ