Loading...
Σάββατο 12 Σεπ 2020
A ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΑ :Το ππρόγραμμα του πρωταθλήματος 20-21
Κλίκ για μεγέθυνση

Το πρόγραμμα του πρωτασθλήματος Α Κατηγορίας 

' ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Παρ. - Ικαρος Π.
Λιμνοχώρι - Πάτρα 2005
Αχαιός - Εθν./Πολύτεκνος
Αστέρας - Αναγέννηση Π.
Ατρόμητος - Δόξα Νιφ.
Πανμοβριακός - Δίας
Πήγασος - Δόξα Χαλ.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λιμνοχώρι - Δόξα Π.
Ικαρος Π. - Αχαιός
Πάτρα 2005 - Αστέρας Τσ.
Εθν./Πολύτεκνος - Ατρόμητος
Αναγέννηση Π. - Πανμοβριακός
Δόξα Νιφ. - Πήγασος
Δίας - Δόξα Χαλ.


3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Π. - Αχαιός
Αστέρας Τσ. - Λιμνοχώρι
Ατρόμητος - Ικαρος Π.
Πανμοβριακός - Πάτρα 2005
Πήγασος - Εθν./Πολύτεκνος
Δόξα Χαλ. - Αναγέννηση Π.
Δίας - Δόξα Νιφ.

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Τσ. - Δόξα Π.
Αχαιός - Ατρόμητος
Λιμνοχώρι - Πανμοβριακός
Ικαρος Π. - Πήγασος
Πάτρα 2005 - Δόξα Χαλ.
Εθν./Πολύτεκνος - Δίας
Αναγέννηση Π. - Δόξα Νιφ.

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Π. - Ατρόμητος
Πανμοβριακός - Αστέρας Τσ.
Πήγασος - Αχαιός
Δόξα Χαλ. - Λιμνοχώρι
Δίας - Ικαρος Π.
Δόξα Νιφ. - Πάτρα 2005
Αναγέννηση Π. - Εθν./Πολύτεκνος

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πανμοβριακός - Δόξα Π.
Ατρόμητος - Πήγασος
Αστέρας Τσ. - Δόξα Χαλ.
Αχαιός - Δίας
Λιμνοχώρι - Δόξα Νιφ.
Ικαρος Π. - Αναγέννηση Π.
Πάτρα 2005 - Εθν./Πολύτεκνος


7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Π. - Πήγασος
Δόξα Χαλ. - Πανμοβριακός
Δίας - Ατρόμητος
Δόξα Νιφ. - Αστέρας Τσ.
Αναγέννηση Π. - Αχαιός
Εθν./Πολύτεκνος - Λιμνοχώρι
Πάτρα 2005 - Ικαρος Π.

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Χαλ. - Δόξα Π.
Πήγασος - Δίας
Πανμοβριακός - Δόξα Νιφ.
Ατρόμητος - Αναγέννηση Π.
Αστέρας Τσ. - Εθν./Πολύτεκνος
Αχαιός - Πάτρα 2005
Λιμνοχώρι -Ικαρος Π.

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Π. - Δίας
Δόξα Νιφ. - Δόξα Χαλ.
Αναγέννηση Π. - Πήγασος
Εθν./Πολύτεκνος - Πανμοβριακός
Πάτρα 2005 - Ατρόμητος
Ικαρος Π. - Αστέρας Τσ.
Αχαιός - Λιμνοχώρι

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Νιφ. - Δόξα Π.
Δίας - Αναγέννηση Π.
Δόξα Χαλ. - Εθν./Πολύτεκνος
Πήγασος - Πάτρα 2005
Πανμοβριακός - Ικαρος Π.
Ατρόμητος - Λιμνοχώρι
Αστέρας Τσ. - Αχαιός

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Π. - Αναγέννηση Π.
Εθν./Πολύτεκνος - Δόξα Νιφ.
Πάτρα 2005 - Δίας
Ικαρος Π. - Δόξα Χαλ.
Λιμνοχώρι - Πήγασος
Αχαιός - Πανμοβριακός
Ατρόμητος - Αστέρας Τσ.

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Εθν./Πολύτεκνος - Δόξα Π.
Αναγέννηση Π. - Πάτρα 2005
Δόξα Νιφ. - Ικαρος Π.
Δίας - Λιμνοχώρι
Δόξα Χαλ. - Αχαιός
Πήγασος - Αστέρας Τσ.
Πανμοβριακός - Ατρόμητος

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Δόξα Π. - Πάτρα 2005
Ικαρος Π. - Εθν./Πολύτεκνος
Λιμνοχώρι - Αναγέννηση Π.
Αχαιός - Δόξα Νιφ.
Αστέρας Τσ. - Δίας
Ατρόμητος - Δόξα Χαλ.
Πήγασος - Πανμοβριακός
* Οι αγώνες του β' γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.


Β' ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Πρ. - Αιγ./Ακράτα
Αρης Π. - ΑΠΟ Αρόη
Αετός Ρ. - Αναγέννηση Ψ.
Κεραυνός - Δαβουρλής
Αετός Π. - Θύελλα Αιγ.
Καλάβρυτα - Ανω Καστρίτσι
Ηρακλής Π. - Πάτραι

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αρης Π. - Νίκη Πρ.
Αιγ./Ακράτα - Αετός Ρ.
ΑΠΟ Αρόη - Κεραυνός
Αναγέννηση Ψ. - Αετός Π.
Δαβουρλής - Καλάβρυτα
Θύελλα Αιγ. - Ηρακλής Π.
Ανω Καστρίτσι - Πάτραι

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Πρ. - Αετός Ρ.
Κεραυνός - Αρης Π.
Αετός Π. - Αιγ./Ακράτα
Καλάβρυτα - ΑΠΟ Αρόη
Ηρακλής Π. - Αναγέννηση Ψ.
Πάτραι - Δαβουρλής
Ανω Καστρίτσι - Θύελλα Αιγ.

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κεραυνός - Νίκη Πρ.
Αετός Ρ. - Αετός Π.
Αρης Π. - Καλάβρυτα
Αιγ./Ακράτα - Ηρακλής Π.
ΑΠΟ Αρόη - Πάτραι
Αναγέννηση Ψ. - Ανω Καστρίτσι
Δαβουρλής - Θύελλα Αιγ.

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Πρ. - Αετός Π.
Καλάβρυτα - Κεραυνός
Ηρακλής Π. - Αετός Ρ.
Πάτραι - Αρης Π.
Ανω Καστρίτσι - Αιγ./Ακράτα
Θύελλα Αιγ. - ΑΠΟ Αρόη
Δαβουρλής - Αναγέννηση Ψ.

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καλάβρυτα - Νίκη Πρ.
Αετός Π. - Ηρακλής Π.
Κεραυνός - Πάτραι
Αετός Ρ. - Ανω Καστρίτσι
Αρης Π. - Θύελλα Αιγ.
Αιγ./Ακράτα - Δαβουρλής
ΑΠΟ Αρόη - Αναγέννηση Ψ.


7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Πρ. - Ηρακλής Π.
Πάτραι - Καλάβρυτα
Ανω Καστρίτσι - Αετός Π.
Θύελλα Αιγ. - Κεραυνός
Δαβουρλής - Αετός Ρ.
Αναγέννηση Ψ. - Αρης Π.
ΑΠΟ Αρόη - Αιγ./Ακράτα

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πάτραι - Νίκη Πρ.
Ηρακλής Π. - Ανω Καστρίτσι
Καλάβρυτα - Θύελλα Αιγ.
Αετός Π. - Δαβουρλής
Κεραυνός - Αναγέννηση Ψ.
Αετός Ρ. - ΑΠΟ Αρόη
Αρης Π. -Αιγ./Ακράτα

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Πρ. - Ανω Καστρίτσι
Θύελλα Αιγ. - Πάτραι
Δαβουρλής - Ηρακλής Π.
Αναγέννηση Ψ. - Καλάβρυτα
ΑΠΟ Αρόη - Αετός Π.
Αιγ./Ακράτα - Κεραυνός
Αετός Ρ. - Αρης Π.

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Θύελλα Αιγ. - Νίκη Πρ.
Ανω Καστρίτσι - Δαβουρλής
Πάτραι - Αναγέννηση Ψ.
Ηρακλής Π. - ΑΠΟ Αρόη
Καλάβρυτα - Αιγ./Ακράτα
Αετός Π. - Αρης Π.
Κεραυνός - Αετός Ρ.

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Πρ. - Δαβουρλής
Αναγέννηση Ψ. - Θύελλα Αιγ.
ΑΠΟ Αρόη - Ανω Καστρίτσι
Αιγ./Ακράτα - Πάτραι
Αρης Π. - Ηρακλής Π.
Αετός Ρ. - Καλάβρυτα
Αετός Π. - Κεραυνός

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Ψ. - Νίκη Πρ.
Δαβουρλής - ΑΠΟ Αρόη
Θύελλα Αιγ. - Αιγ./Ακράτα
Ανω Καστρίτσι - Αρης Π.
Πάτραι - Αετός Ρ.
Ηρακλής Π. - Κεραυνός
Καλάβρυτα - Αετός Π.

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Πρ. - ΑΠΟ Αρόη
Αιγ./Ακράτα - Αναγέννηση Ψ.
Αρης Π. - Δαβουρλής
Αετός Ρ. - Θύελλα Αιγ.
Κεραυνός - Ανω Καστρίτσι
Αετός Π. - Πάτραι
Ηρακλής Π. - Καλάβρυτα
* Οι αγώνες του β' γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.

 
© Copyright 2021 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport