Loading...
Τετάρτη 16 Σεπ 2020
Α ΕΠΣΑ Στις 26/9 ηπρεμιέρα - Το πρόγραμμα των δύο πρωτων αγωνιστικών
Κλίκ για μεγέθυνση

Η ΕΠΣ Αχαϊας όρισε τις ημερομηνίες και τις ώρες διεξαγωγής στις 2 πρώτες αγωνιστικές  της Α΄κατηγορίας.
Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει το Σάββατο 26 Σεπτεμβρίου και το πρόγρασμμα των δύο ομίλων έχει ως εξής:



Α΄ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Σάββατο 26/9 (στις 17:00)

Δόξα Παραλίας- Ίκαρος Πετρωτού (Γήπεδο Παραλίας)

Πήγασος Μπεγ.- Δόξα Χαλανδρ. (Γήπεδο «Α.Κάνιστρας)

Πανμοβριακός- Δίας (Γήπεδο Ριόλου)

Ατρόμητος Πατρών- Δόξα Νιφορείκων (Γήπεδο Ζαρουχλείκων)

Λιμνοχώρι- Πάτρα 2005 (Γήπεδο Λιμνοχωρίου)

Κυριακή 27/9 (στις 17:00)

Αστέρας Τσουκαλείκων- Αναγέννηση Πατρών (Γήπεδο Βραχνείκων)

Αχαιός Σαρ.- Εθνικός/ Πολύτεκνος (Γήπεδο «Κ.Ζάρρας»)



2η αγωνιστική

Σάββατο 3/10 (στις 16:30)

Λιμνοχώρι- Δόξα Παραλίας (Γήπεδο Λιμνοχωρίου)

Ίκαρος Πετρωτού- Αχαιός Σαρ. (Γήπεδο Πετρωτού)

Εθνικός/Πολύτεκνος- Ατρόμητος Π. (Γήπεδο «Κ.Ζάρρας»)

Αναγέννηση Π.- Πανμοβριακός (Γήπεδο Ζαρουχλείκων)

Κυριακή 4/10 (στις 16:30)

Δίας- Δόξα Χαλανδρ. (Γήπεδο «Κ.Ζάρρας»)

Δόξα Νιφορείκων- Πήγασος Μπεγ. (Γήπεδο Νιφορείκων)

Πάτρα 2005- Αστέρας Τσουκαλείκων (Γήπεδο «Α.Κάνιστρας»)



Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 26/9 (στις 17:00)

Νίκη Πρ.- Αιγείρα/Ακράτα (Γήπεδο Προαστίου)

Κεραυνός- Δαβουρλής (Γήπεδο «Θ.Χρυσανθόπουλος»)

Αετός Πατρών- Θύελλα Αιγίου (Γήπεδο Αγυιάς)

Καλάβρυτα- Άνω Καστρίτσι (Γήπεδο Καλαβρύτων- 18:00)

Κυριακή 27/9 (στις 17:00)

Ηρακλής Πατρών- ΑΠΣ Πάτραι (Γήπεδο Πετρωτού)

Αετός Ρίου- Αναγέννηση Ψαθοπύργου (Γήπεδο Ρίου)

Άρης Πατρών- ΑΠΟ Αρόης (Γήπεδο «Α.Κάνιστρας»)



2η αγωνιστική

Σάββατο 3/10 (στις 16:30)

Αιγείρα/Ακράτα- Αετός Ρίου (Γήπεδο Ακράτας)

Αναγέννηση Ψαθοπύργου- Αετός Πατρών (Γήπεδο Ρίου)

Δαβουρλής- Καλάωβρυτα (Γήπεδο Αγυιάς)

Άρης Πατρών- Νίκη Πρ. (19:00- Γήπεδο «Α.Κάνιστρας»)

Κυριακή 4/10 (Στις 16:30)

Άνω Καστρίτσι- ΑΠΣ Πάτραι (Γήπεδο Ρίου)

Θύελλα Αιγίου- Ηρακλής Πατρών (Γήπεδο Αιγίου)

ΑΠΟ Αρόης- Κεραυνός (Γήπεδο Πετρωτού)
 
© Copyright 2021 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport