Λίστα αντικειμένων
Παρασκευή 26 Νοέ 2021
Tο κλασσικό ντέρμπι Πάτραι - Εθνικός / Πολύτεκνος και Κεραυνός Α.Β. - ΑετόςΡίου ξεχωρίζουν απο τα ματς του Σαββάτου στην Α ΕΠΣΑ ενω τηη Κυριακή ξεχωρίζουν τα τοπικά ντέρμπι Αχαϊκής - Πανμοβριακού και Άρη-Ατρομήτου .
Αναλυτικά :
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 27/11
Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Δίας (15:00- Βραχνείκων- Φωκάς)
Αχαιός Σαρ.– Ίκαρος Πετρωτού (15:00- «Α.Κάνιστρας»- Ρουμπάνης)
Κυριακή 28/11
Δόξα Νιφορεΐκων – Λιμνοχώρι (15:00- Νιφορείκων- Πράνταλος)
Αχαϊκή- Πανμοβριακός (15:00- Κάτω Αχαϊας- Παπαδόπουλος)
Δόξα Παραλίας- Δόξα Χαλανδρ. 3-0 α.α.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 27/11
Θύελλα Πατρών- Πήγασος Μπεγ. (15:00- «Φ.Αραβαντινός»- Χρονάς)
Πάτραι- Εθνικός Π./Πολύτεκνος (17:30- «Α.Κάνιστρας»- Σαφαρίκας)
Κυριακή 28/11
Πάτρα 2005- ΑΠΟ Αρόης (15:00- «Α.Κάνιστρας»- Ταξιάρχης)
Άρης Π.- Ατρόμητος Π. (17:30- «Α.Κάνιστρας»- Καδδάς)
Ηρακλής Π.- Αναγέννηση Π. 0-3 α.α.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 27/11
Αιγείρα/Ακράτα – Δαβουρλής (15:00- Ακράτας- Πράνταλος)
Κεραυνός Αγίου Βασιλ.- Αετός Ρίου (15:00- «Θ.Χρυσανθόπουλος»- Μπακόπουλος)
Νίκη Προαστείου- Καλάβρυτα (15:00- Προαστείου- Βαβαρούτας)
Αετός Πατρών- Άνω Καστρίτσι (15;00- Αγυιάς- Μέρμηγκας)
Κυριακή 28/11
Αναγέννηση Ψαθοπύργου – Θύελλα Αιγίου (15;00- Ρίου- Μαχαίρας)
Αναλυτικά :
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 27/11
Αστέρας Τσουκαλεΐκων – Δίας (15:00- Βραχνείκων- Φωκάς)
Αχαιός Σαρ.– Ίκαρος Πετρωτού (15:00- «Α.Κάνιστρας»- Ρουμπάνης)
Κυριακή 28/11
Δόξα Νιφορεΐκων – Λιμνοχώρι (15:00- Νιφορείκων- Πράνταλος)
Αχαϊκή- Πανμοβριακός (15:00- Κάτω Αχαϊας- Παπαδόπουλος)
Δόξα Παραλίας- Δόξα Χαλανδρ. 3-0 α.α.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 27/11
Θύελλα Πατρών- Πήγασος Μπεγ. (15:00- «Φ.Αραβαντινός»- Χρονάς)
Πάτραι- Εθνικός Π./Πολύτεκνος (17:30- «Α.Κάνιστρας»- Σαφαρίκας)
Κυριακή 28/11
Πάτρα 2005- ΑΠΟ Αρόης (15:00- «Α.Κάνιστρας»- Ταξιάρχης)
Άρης Π.- Ατρόμητος Π. (17:30- «Α.Κάνιστρας»- Καδδάς)
Ηρακλής Π.- Αναγέννηση Π. 0-3 α.α.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 27/11
Αιγείρα/Ακράτα – Δαβουρλής (15:00- Ακράτας- Πράνταλος)
Κεραυνός Αγίου Βασιλ.- Αετός Ρίου (15:00- «Θ.Χρυσανθόπουλος»- Μπακόπουλος)
Νίκη Προαστείου- Καλάβρυτα (15:00- Προαστείου- Βαβαρούτας)
Αετός Πατρών- Άνω Καστρίτσι (15;00- Αγυιάς- Μέρμηγκας)
Κυριακή 28/11
Αναγέννηση Ψαθοπύργου – Θύελλα Αιγίου (15;00- Ρίου- Μαχαίρας)