Λίστα αντικειμένων
Παρασκευή 10 Δεκ 2021
Αρκετά ενδιαφέροιντα παιχνίδια στην 10η αγωνιστική της Α ΕΠΣΑ.Ξεχωρίζουν τα τοπικά ντέρμπι Αχαιού - Δία , Πάτρι - Αρη Πατρών
, Αναγέννησης -Ατρομήτου , Αετού - Δαβουρλή και Αναφγέννησης Ψαθοπύργου- Κεραυνού Α.Β.. Αναλυτικά:
Α ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 11/12
Αχαιός Σαρ.- Δίας (15:00 «Α.Κάνιστρας»- Παπαδόπουλος)
Δόξα Παραλίας- Λιμνοχώρι (15:00- Βραχνείκων- Σαφαρίκας)
Πανμοβριακός- Ίκαρος Πετρωτού (15:00- Ριόλου- Μαχαίρας-Μουστάκας)
Κυριακή 12/12
Αχαϊκή- Δόξα Νιφορείκων (15:00- Κάτω Αχαϊας- Πετρόπουλος)
Δόξα Χαλανδρ.- Αστέρας Τσουκαλ. 0-3 α.α.
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 11/12
Αναγέννηση Π.-Ατρόμητος Π. (15:00- Ζαρουχλείκων- Μπακόπουλος)
ΑΠΣ Πάτραι- Άρης Π. (18:00- «Α.Κάνιστρας»- Χρονάς)
Κυριακή 12/12
Εθνικός/Πολύτεκνος- Πήγασος Μπεγ. (15:00- «Α.Κάνιστρας»- Μέρμηγκας)
Πάτρα 2005- Θύελλα Π. (17:30- «Α.Κάνιστρας»- Βαβαρούτας)
Ηρακλής Π.- ΑΠΟ Αρόης 0-3 α.α.
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 11/12
Νίκη Προαστ.- Αιγείρα-Ακράτα (15:00- Προαστείου- Πετρόπουλος)
Αετός Π.- Δαβουρλής (15:00- Αγυιάς- Ρουμπάνης)
Καλάβρυτα- Αετός Ρίου (17:00- Καλαβρύτων- Αθανασόπουλος)
Κυριακή 12/12
Θύελλα Αιγίου- Άνω Καστρίτσι (15:00- Αιγίου- Χρονάς)
Αναγέννηση Ψαθόπ.- Κεραυνός Α.Β. (15:00- Ρίου- Τηλιγάδας)
, Αναγέννησης -Ατρομήτου , Αετού - Δαβουρλή και Αναφγέννησης Ψαθοπύργου- Κεραυνού Α.Β.. Αναλυτικά:
Α ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 11/12
Αχαιός Σαρ.- Δίας (15:00 «Α.Κάνιστρας»- Παπαδόπουλος)
Δόξα Παραλίας- Λιμνοχώρι (15:00- Βραχνείκων- Σαφαρίκας)
Πανμοβριακός- Ίκαρος Πετρωτού (15:00- Ριόλου- Μαχαίρας-Μουστάκας)
Κυριακή 12/12
Αχαϊκή- Δόξα Νιφορείκων (15:00- Κάτω Αχαϊας- Πετρόπουλος)
Δόξα Χαλανδρ.- Αστέρας Τσουκαλ. 0-3 α.α.
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 11/12
Αναγέννηση Π.-Ατρόμητος Π. (15:00- Ζαρουχλείκων- Μπακόπουλος)
ΑΠΣ Πάτραι- Άρης Π. (18:00- «Α.Κάνιστρας»- Χρονάς)
Κυριακή 12/12
Εθνικός/Πολύτεκνος- Πήγασος Μπεγ. (15:00- «Α.Κάνιστρας»- Μέρμηγκας)
Πάτρα 2005- Θύελλα Π. (17:30- «Α.Κάνιστρας»- Βαβαρούτας)
Ηρακλής Π.- ΑΠΟ Αρόης 0-3 α.α.
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 11/12
Νίκη Προαστ.- Αιγείρα-Ακράτα (15:00- Προαστείου- Πετρόπουλος)
Αετός Π.- Δαβουρλής (15:00- Αγυιάς- Ρουμπάνης)
Καλάβρυτα- Αετός Ρίου (17:00- Καλαβρύτων- Αθανασόπουλος)
Κυριακή 12/12
Θύελλα Αιγίου- Άνω Καστρίτσι (15:00- Αιγίου- Χρονάς)
Αναγέννηση Ψαθόπ.- Κεραυνός Α.Β. (15:00- Ρίου- Τηλιγάδας)