Λίστα αντικειμένων
Σάββατο 18 Δεκ 2021
τον 1ο όμιλο, η Δόξα Παραλίας πήρε το ντέρμπι από το Λιμνοχώρι, ενώ ο Δίας λύγισε τον Αχαιό και ο Πανμοβριακός ξεπέρασε το εμπόδιο του Ίκαρου Πετρωτού.
Στον 2ο όμιλο, ο Ατρόμητος ζορίστηκε, αλλά νίκησε την Αναγέννηση και στον 3ο όμιλο η Αιγείρα/Ακράτα πέρασε αλώβητη από το Προάστειο στο ντέρμπι με την Νίκη. Ο Αετός Πατρών δεν κατάφερε να λυγίσει τον σκληροτράχηλο Δαβουρλή και το καρπούζι κόπηκε στη μέση.
Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες:
Α ΟΜΙΛΟΣ
Αχαιός Σαρ.- Δίας 0-2
Δόξα Παραλίας- Λιμνοχώρι 2-1 (53΄Φωτόπουλος, 83΄Βέρρας/ 77’ (πέν.) Λιβάνης
Πανμοβριακός- Ίκαρος Πετρωτού 3-0 (22΄Γραμματικόπουλος, 30΄Αθανασόπουλος, 35΄Κολιτσιδάκης)
Δόξα Χαλανδρ.- Αστέρας Τσουκαλ. 0-3 α.α.
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Αναγέννηση Π.-Ατρόμητος Π. 1-2 (61΄Π.Φραντζής/ 15΄Νικολάι, 39΄Παπαγεωργίου)
ΑΠΣ Πάτραι- Άρης Π. (1-1)
Ηρακλής Π.- ΑΠΟ Αρόης 0-3 α.α.
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
Νίκη Προαστ.- Αιγείρα-Ακράτα 0-1 (45΄Καλέλλης)
Αετός Π.- Δαβουρλής 1-1 (27΄Κλουκίνας/ 16΄Γασπαρινάτος)
Καλάβρυτα- Αετός Ρίου (Αναβολή)
Τα παιχνίδια της Κυριακής (19/12):
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Αχαϊκή- Δόξα Νιφορείκων (15:00- Κάτω Αχαϊας- Πετρόπουλος)
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Εθνικός/Πολύτ.- Πήγασος Μπεγ. (15:00- «Α.Κάνιστρας»- Μέρμηγκας)
Πάτρα 2005- Θύελλα Π. (17:30- «Α.Κάνιστρας»- Αντωνίου)
Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
Θύελλα Αιγίου- Άνω Καστρίτσι (15:00- Αιγίου- Χρονάς)
Αναγέννηση Ψαθόπ.- Κεραυνός Α.Β. (15:00- Ρίου- Τηλιγάδας)
Στον 2ο όμιλο, ο Ατρόμητος ζορίστηκε, αλλά νίκησε την Αναγέννηση και στον 3ο όμιλο η Αιγείρα/Ακράτα πέρασε αλώβητη από το Προάστειο στο ντέρμπι με την Νίκη. Ο Αετός Πατρών δεν κατάφερε να λυγίσει τον σκληροτράχηλο Δαβουρλή και το καρπούζι κόπηκε στη μέση.
Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες:
Α ΟΜΙΛΟΣ
Αχαιός Σαρ.- Δίας 0-2
Δόξα Παραλίας- Λιμνοχώρι 2-1 (53΄Φωτόπουλος, 83΄Βέρρας/ 77’ (πέν.) Λιβάνης
Πανμοβριακός- Ίκαρος Πετρωτού 3-0 (22΄Γραμματικόπουλος, 30΄Αθανασόπουλος, 35΄Κολιτσιδάκης)
Δόξα Χαλανδρ.- Αστέρας Τσουκαλ. 0-3 α.α.
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Αναγέννηση Π.-Ατρόμητος Π. 1-2 (61΄Π.Φραντζής/ 15΄Νικολάι, 39΄Παπαγεωργίου)
ΑΠΣ Πάτραι- Άρης Π. (1-1)
Ηρακλής Π.- ΑΠΟ Αρόης 0-3 α.α.
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
Νίκη Προαστ.- Αιγείρα-Ακράτα 0-1 (45΄Καλέλλης)
Αετός Π.- Δαβουρλής 1-1 (27΄Κλουκίνας/ 16΄Γασπαρινάτος)
Καλάβρυτα- Αετός Ρίου (Αναβολή)
Τα παιχνίδια της Κυριακής (19/12):
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Αχαϊκή- Δόξα Νιφορείκων (15:00- Κάτω Αχαϊας- Πετρόπουλος)
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Εθνικός/Πολύτ.- Πήγασος Μπεγ. (15:00- «Α.Κάνιστρας»- Μέρμηγκας)
Πάτρα 2005- Θύελλα Π. (17:30- «Α.Κάνιστρας»- Αντωνίου)
Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
Θύελλα Αιγίου- Άνω Καστρίτσι (15:00- Αιγίου- Χρονάς)
Αναγέννηση Ψαθόπ.- Κεραυνός Α.Β. (15:00- Ρίου- Τηλιγάδας)