Λίστα αντικειμένων
Τρίτη 25 Φεβ 2020
Το πρόγραμμα των Πλέι όυτ της Α ΕΠΣΑ
1η αγωνιστική:
Δίας-Άρης Πατρών
Λιμνοχώρι-Πάτραι
Πήγασος-Θύελλα Αιγίου
Δόξα Χαλανδρίτσας-Καλάβρυτα
Αχαιός-Αιγείρα/Ακράτα
Αναγέννηση-Δαβουρλής Κ΄92
Αστέρας Τσουκαλεΐκων-ΑΠΟ Αρόης
Πάτρα 2005-Ηρακλής Πατρών
2η αγωνιστική:
Πάτραι-Δίας
Θύελλα Αιγίου-Λιμνοχώρι
Καλάβρυτα-Πήγασος
Αιγείρα/Ακράτα-Δόξα Χαλανδρίτσας
Δαβουρλής-Αχαιός
Αρόη-Αναγέννηση Πατρών
Ηρακλής Πατρών-Αστέρας Τσουκαλεΐκων
Άρης Πατρών-Πάτρα 2005
3η αγωνιστική:
Δίας-Θύελλα Αιγίου
Λιμνοχώρι-Καλάβρυτα
Πήγασος-Αιγείρα/Ακράτα
Δόξα Χαλανδρίτσας-Δαβουρλής Κ΄92
Αχαιός-Αρόη
Αναγέννηση Πατρών-Ηρακλής Πατρών
Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Άρης Πατρών
Πάτρα 2005-ΑΠΣ Πάτραι
4η αγωνιστική:
Καλάβρυτα-Δίας
Αιγείρα/Ακράτα-Λιμνοχώρι
Δαβουρλής-Πήγασος
Αρόη-Δόξα Χαλανδρίτσας
Ηρακλής Πατρών-Αχαιός
Άρης Πατρών-Αναγέννηση Πατρών
Πάτραι-Αστέρας Τσουκ.
Θύελλα Αιγίου-Πάτρα 2005
5η αγωνιστική:
Δίας-Αιγείρα/Ακράτα
Λιμνοχώρι-Δαβουρλής
Πήγασος-Αρόη
Δόξα Χαλανδρίτσας-Ηρακλής Πατρών
Αχαιός-Άρης Πατρών
Αναγέννηση Πατρών-ΑΠΣ Πάτραι
Αστέρας Τσουκ.-Θύελλα Αιγίου
Πάτρα 2005-Καλάβρυτα
6η αγωνιστική:
Δαβουρλής-Δίας
Αρόη-Λιμνοχώρι
Ηρακλής Π.-Πήγασος
Άρης Πατρών-Δόξα Χαλ.
ΑΠΣ Πάτραι-Αχαιός
Θύελλα Αιγίου- Αναγέννηση Π.
Καλάβρυτα-Αστέρας Τσουκ.
Αιγείρα/Ακράτα-Πάτρα 2005
7η αγωνιστική:
Δίας-Αρόη
Λιμνοχώρι-Ηρακλής Π.
Πήγασος-Άρης Π.
Δόξα Χαλανδρίτσας-Πάτραι
Αχαιός-Θύελλα Αιγίου
Αναγέννηση Π.-Καλάβρυτα
Αστέρας Τσουκ.-Αιγείρα/Ακράτα
Πάτρα 2005-Δαβουρλής
8η αγωνιστική:
Ηρακλής Π.-Δίας
Άρης Π.-Λιμνοχώρι
ΑΠΣ Πάτραι-Πήγασος
Θύελλα Αιγίου-Δόξα Χαλ.
Καλάβρυτα-Αχαιός
Αιγείρα/Ακράτα-Αναγέννηση Π.
Δαβουρλής-Αστέρας Τσουκ.
Αρόη-Πάτρα 2005
1η αγωνιστική:
Δίας-Άρης Πατρών
Λιμνοχώρι-Πάτραι
Πήγασος-Θύελλα Αιγίου
Δόξα Χαλανδρίτσας-Καλάβρυτα
Αχαιός-Αιγείρα/Ακράτα
Αναγέννηση-Δαβουρλής Κ΄92
Αστέρας Τσουκαλεΐκων-ΑΠΟ Αρόης
Πάτρα 2005-Ηρακλής Πατρών
2η αγωνιστική:
Πάτραι-Δίας
Θύελλα Αιγίου-Λιμνοχώρι
Καλάβρυτα-Πήγασος
Αιγείρα/Ακράτα-Δόξα Χαλανδρίτσας
Δαβουρλής-Αχαιός
Αρόη-Αναγέννηση Πατρών
Ηρακλής Πατρών-Αστέρας Τσουκαλεΐκων
Άρης Πατρών-Πάτρα 2005
3η αγωνιστική:
Δίας-Θύελλα Αιγίου
Λιμνοχώρι-Καλάβρυτα
Πήγασος-Αιγείρα/Ακράτα
Δόξα Χαλανδρίτσας-Δαβουρλής Κ΄92
Αχαιός-Αρόη
Αναγέννηση Πατρών-Ηρακλής Πατρών
Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Άρης Πατρών
Πάτρα 2005-ΑΠΣ Πάτραι
4η αγωνιστική:
Καλάβρυτα-Δίας
Αιγείρα/Ακράτα-Λιμνοχώρι
Δαβουρλής-Πήγασος
Αρόη-Δόξα Χαλανδρίτσας
Ηρακλής Πατρών-Αχαιός
Άρης Πατρών-Αναγέννηση Πατρών
Πάτραι-Αστέρας Τσουκ.
Θύελλα Αιγίου-Πάτρα 2005
5η αγωνιστική:
Δίας-Αιγείρα/Ακράτα
Λιμνοχώρι-Δαβουρλής
Πήγασος-Αρόη
Δόξα Χαλανδρίτσας-Ηρακλής Πατρών
Αχαιός-Άρης Πατρών
Αναγέννηση Πατρών-ΑΠΣ Πάτραι
Αστέρας Τσουκ.-Θύελλα Αιγίου
Πάτρα 2005-Καλάβρυτα
6η αγωνιστική:
Δαβουρλής-Δίας
Αρόη-Λιμνοχώρι
Ηρακλής Π.-Πήγασος
Άρης Πατρών-Δόξα Χαλ.
ΑΠΣ Πάτραι-Αχαιός
Θύελλα Αιγίου- Αναγέννηση Π.
Καλάβρυτα-Αστέρας Τσουκ.
Αιγείρα/Ακράτα-Πάτρα 2005
7η αγωνιστική:
Δίας-Αρόη
Λιμνοχώρι-Ηρακλής Π.
Πήγασος-Άρης Π.
Δόξα Χαλανδρίτσας-Πάτραι
Αχαιός-Θύελλα Αιγίου
Αναγέννηση Π.-Καλάβρυτα
Αστέρας Τσουκ.-Αιγείρα/Ακράτα
Πάτρα 2005-Δαβουρλής
8η αγωνιστική:
Ηρακλής Π.-Δίας
Άρης Π.-Λιμνοχώρι
ΑΠΣ Πάτραι-Πήγασος
Θύελλα Αιγίου-Δόξα Χαλ.
Καλάβρυτα-Αχαιός
Αιγείρα/Ακράτα-Αναγέννηση Π.
Δαβουρλής-Αστέρας Τσουκ.
Αρόη-Πάτρα 2005