Λίστα αντικειμένων
Κυριακή 18 Φεβ 2024
Σημαντική νίκη που του εξασφαλίζει τη συμμετοχή στα play-off πανηγύρισε ο Κεραυνός με 1-0 κόντρα στη Νίκη Προαστείου. Παράλληλα η Αιγείρα / Ακράτα κέρδισε με 2-1 τον Πήγασο και έμεινε ζωντανή για την είσοδο της στην τετράδα.
Το αποτελέσματα και οι βαθμολογίες (21η):
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Αστέρας Τσουκ.- Ατρόμητος Λάππα 1-1
Θύελλα Π.- Αχαιός Σαρ. 0-0
Δόξα Νιφορ.- Ροΐτικα 2-0
Ατρόμητος π.- Αχαϊκή 3-0
Δόξα Παραλίας- Αναγέννηση Π. 0-1
Διαγόρας Βρ.- Πανμοβριακός 1-1
Β’ Όμιλος
Αιγείρα/Ακράτα- Πήγασος 2-1
Κεραυνός Α.Β.- Νίκη Προαστ. 1-0
Αχαϊκός- Καλάβρυτα 2-0
Πάτραι- Δαβουρλής Κ.92 2-0
Αετός Ρίου- Εθνικός Π. 1-2
Άρης Π.- Θύελλα Αιγίου 6-0
Οι Βαθμολογίες:
Α’ Όμιλος
1 Ατρόμητος Πατρών 54 (65-23)
2 Πανμοβριακός 48 (54-10)
3 Θύελλα Πατρών 46 (49-12)
4 Διαγόρας Βραχν. 44 (47-23)
———————————
5 Αχαϊκή 40 (29-17)
6 Δόξα Νιφορ. 27 (27-27)
7 Αχαιός Σαρ. 25(32-33)
8 Ροΐτικα 18 (19-45)
9 Ατρόμητος Λάππα 18 (23-48)
10 Δόξα Παραλίας 14 (17-53)
11 Αστέρας Τσουκ. 13 (17-48)
12 Αναγέννηση Π. 8 (15-56)
Β Όμιλος
1 Άρης Πατρών 52 (63-12)
2 Κεραυνός Αγ. Βασ. 44 (57-15)
3 Πάτραι 43 (55-21)
4 Νίκη Προαστείου 41 (53-20)
———————————
5 Αιγείρα/Ακράτα 41 (39-25)
6 Εθνικός Πατρών 37 (38-19)
7 Πήγασος Μπεγ. 36 (39-31)
8 Αχαϊκός 34 (37-41)
9 Δαβουρλής 9 (13-43)
10 Καλάβρυτα 8 (16-72)
11 Αετός Ρίου 7 (17-65)
12 Θύελλα Αιγίου 7 (18-78)
Το αποτελέσματα και οι βαθμολογίες (21η):
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Αστέρας Τσουκ.- Ατρόμητος Λάππα 1-1
Θύελλα Π.- Αχαιός Σαρ. 0-0
Δόξα Νιφορ.- Ροΐτικα 2-0
Ατρόμητος π.- Αχαϊκή 3-0
Δόξα Παραλίας- Αναγέννηση Π. 0-1
Διαγόρας Βρ.- Πανμοβριακός 1-1
Β’ Όμιλος
Αιγείρα/Ακράτα- Πήγασος 2-1
Κεραυνός Α.Β.- Νίκη Προαστ. 1-0
Αχαϊκός- Καλάβρυτα 2-0
Πάτραι- Δαβουρλής Κ.92 2-0
Αετός Ρίου- Εθνικός Π. 1-2
Άρης Π.- Θύελλα Αιγίου 6-0
Οι Βαθμολογίες:
Α’ Όμιλος
1 Ατρόμητος Πατρών 54 (65-23)
2 Πανμοβριακός 48 (54-10)
3 Θύελλα Πατρών 46 (49-12)
4 Διαγόρας Βραχν. 44 (47-23)
———————————
5 Αχαϊκή 40 (29-17)
6 Δόξα Νιφορ. 27 (27-27)
7 Αχαιός Σαρ. 25(32-33)
8 Ροΐτικα 18 (19-45)
9 Ατρόμητος Λάππα 18 (23-48)
10 Δόξα Παραλίας 14 (17-53)
11 Αστέρας Τσουκ. 13 (17-48)
12 Αναγέννηση Π. 8 (15-56)
Β Όμιλος
1 Άρης Πατρών 52 (63-12)
2 Κεραυνός Αγ. Βασ. 44 (57-15)
3 Πάτραι 43 (55-21)
4 Νίκη Προαστείου 41 (53-20)
———————————
5 Αιγείρα/Ακράτα 41 (39-25)
6 Εθνικός Πατρών 37 (38-19)
7 Πήγασος Μπεγ. 36 (39-31)
8 Αχαϊκός 34 (37-41)
9 Δαβουρλής 9 (13-43)
10 Καλάβρυτα 8 (16-72)
11 Αετός Ρίου 7 (17-65)
12 Θύελλα Αιγίου 7 (18-78)