Loading...

Τελευταία Νέα

Wednesday 22 May 2024

Wednesday 22 May 2024

Wednesday 22 May 2024

 

ascuonis neo1

 
 

Α' ΕΠΣΑ

Sunday 25 Feb 2024
absd
   
Saturday 24 Feb 2024
absd
 
Sunday 18 Feb 2024
absd
 
Saturday 17 Feb 2024
absd
 
Friday 16 Feb 2024
absd
 
Wednesday 14 Feb 2024
absd
 
Saturday 10 Feb 2024
ΑΒCD
 
Friday 09 Feb 2024
absd
 
Sunday 04 Feb 2024
absd
     
Saturday 03 Feb 2024
absd
   
Friday 02 Feb 2024
ΑΒCD
       
Saturday 27 Jan 2024
absd
   
Saturday 20 Jan 2024
absd
 
Tuesday 16 Jan 2024
absd
 
Saturday 13 Jan 2024
ΑΒCD
   
Friday 12 Jan 2024
absd
   
Sunday 07 Jan 2024
absd
Ατρόμητος Πατρών και Νίκη Προαστείου επιβεβαίωσαν τον τίτλο του φαβορί, παρότι Ροΐτικα και Θύελλα Αιγίου αντίστοιχα τους έβαλαν δύσκολα. Οι «πορτοκαλί» νίκησαν με 2-1, με γκολ των Γκάτση και Αγγελόπουλου, ενώ με το ίδιο σκορ πέρασε αλώβητη από το γήπεδο Πλαστήρα...
Friday 05 Jan 2024
absd
Επαναρχίζει το πρωτ'άθλημα Α  κατηγορίας με τα εξής παιχνίδια  Αναλυτικά: ΣΑΒΒΑΤΟ 6/1 Α’ ΟΜΙΛΟΣ Γηπ. Ριόλου, 15.00: Πανμοβριακός – Δόξα Νιφορεΐκων, Δανιήλ. Γηπ. Θύελλας, 15.00: Θύελλα Πατρών – Διαγόρας, Αντωνίου. Γηπ. Κ. Ζάρρας, 15.00: Αχαιός – Ατρόμητος Λάππα, Πετρόπουλος. Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.00: Αναγέννηση Πατρών – Αστέρας Τσουκαλεΐκων,...
Sunday 17 Dec 2023
absd
Η Θύελλα Πατρών πέρασε αλώβητη από την δύσκολη έδρα της Δόξας Νιφορεΐκων με 2-1 και διατηρήθηκε στην 1η θέση της βαθμολογίας στον 1ο όμιλο. Στον 2ο όμιλο ο Άρης Πατρών προηγήθηκε με πέναλτι του Σπανού, αλλά ο Ροδόπουλος ισοφάρισε για την...
Sunday 10 Dec 2023
absd
Με δύο αγώνες συνεχίστηκε σήμερα η 13η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας και αύριο ολοκληρώνεται με το μεγάλο αυριανό ντέρμπι ανάμεσα σε Θύελλα Πατρών και Ατρόμητο, που αναβλήθηκε χθες. Στα σημερινά παιχνίδια, στα Ροϊτικα, ο Ατρόμητος Λάππα κατάφερε να πάρει...
Found 528 results. Page 2 of 27
 
Copyright © 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport