Loading...
Πέμπτη 14 Σεπ 2017
Το πρόγραμμα στην Α΄ κατηγορία της ΕΠΣ Αχαϊας
Κλίκ για μεγέθυνση

Πραγματοποιήθηκαν με απόλυτη επιτυχία στο «Αρχοντικό της Ευτυχίας» οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Αχαιας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα στην Α΄ κατηγορία έχει ως εξής:

 

 

1η αγωνιστική

Λιμνοχώρι-Νίκη Προαστείου

Θύελλα Αιγ. - Εθνικός Σαγεΐκων

Αναγέννηση - Aρης

Πήγασος-Λέων

Δαβουρλής-Φωστήρ Οβρυάς

Δόξα - Ατρόμητος

Πανμοβριακός - Θύελλα Π.

Αετός - Κεραυνός

 

2η αγωνιστική

Θύελλα Αιγίου- Λιμνοχώρι

Νίκη - Αναγέννηση

Εθνικός Σαγ. - Πήγασος Μπεγουλακίου

Άρης Πατρών -Δαβουρλής

Λέων - Δόξα Παραλίας

Φωστήρας - Πανμοβριακός

Ατρόμητος - Κεραυνός

Θύελλα Π. - Αετός

 

3η αγωνιστική

Λιμνοχώρι- Αναγέννηση Πατρών

Πήγασος - Θύελλα Αιγ.

Δαβουρλής - Νίκη

Δόξα Παραλίας - Eθνικός Σαγεΐκων

Πανμοβριακός - Αρης

Κεραυνός - Λέων

Αετός - Φωστήρας

Ατρόμητος - Θύελλα Π.

 

4η αγωνιστική

Πήγασος -Λιμνοχώρι

Αναγέννηση - Δαβουρλής

Θύελλα Αιγ. -Δόξα

Νίκη - Πανμοβριακός

Εθνικός Σαγεΐκων - Κεραυνός

Αρης - Αετός

Λέων - Θύελλα Π.

Φωστήρας - Ατρόμητος

 

5η αγωνιστική

Λιμνοχώρι- Δαβουρλής

Δόξα Πήγασος

Πανμοβριακός Αναγέννηση

Κεραυνός- Θύελλα Αιγ.

Αετός- Νίκη

Θύελλα Π. - Εθνικός Σαγ.

Ατρόμητος - Αρης

Λέων – Φωστήρας

 

6η αγωνιστική

Δόξα Λιμνοχώρι

Δαβουρλής - Πανμοβριακός

Πήγασος - Κεραυνός

Αναγέννηση - Αετός

Θύελλα Αιγ. - Θύελλα Π.

Νίκη - Ατρόμητος

Εθνικός Σαγ. - Φωστήρας

Αρης Πατρών- Λέων

 

7η αγωνιστική

Λιμνοχώρι - Πανμοβριακός

Κεραυνός - Δόξα

Αετός - Δαβουρλής

Θύελλα Π.- Πήγασος

Ατρόμητος - Αναγέννηση

Φωστήρας - Θύελλα Αιγ.

Λέων - Νίκη

Εθνικός Σαγ. - Αρης

 

8η αγωνιστική

Κεραυνός - Λιμνοχώρι

Πανμοβριακός - Αετός

Δόξα - Θύελλα Π.

Δαβουρλής - Ατρόμητος

Πήγασος - Φωστήρας

Αναγέννηση - Λέων

Θύελλα Αιγ. - Αρης Πατρών

Νίκη - Εθνικός Σαγ.

 

9η αγωνιστική

Λιμνοχώρι - Αετός

Θύελλα Π. - Κεραυνός

Ατρόμητος - Πανμοβριακός

Φωστήρας -Δόξα

Λέων - Δαβουρλής K. 92

Αρης Πατρών - Πήγασος

Εθνικός Σαγ. - Αναγέννηση

Νίκη - Θύελλα Αιγ.

 

10η αγωνιστική

Θύελλα Π. -Λιμνοχώρι

Αετός - Ατρόμητος

Κεραυνός - Φωστήρας

Πανμοβριακός - Λέων

Δόξα Παραλίας- Άρης

Δαβουρλής - Εθνικός Σαγ.

Πήγασος - Νίκη

Αναγέννηση - Θύελλα Αιγίου

 

11η αγωνιστική

Λιμνοχώρι - Ατρόμητος

Φωστήρας -Θύελλα Π.

Λέων - Αετός

Αρης - Κεραυνός

Εθνικός Σαγ. - Πανμοβριακός

Νίκη - Δόξα

Θύελλα Αιγ. - Δαβουρλής

Αναγέννηση - Πήγασος

 

12η αγωνιστική

Φωστήρας - Λιμνοχώρι

Ατρόμητος - Λέων

Θύελλα Π. - Άρης

Αετός Πατρών - Εθνικός Σαγεΐκων

Κεραυνός - Νίκη

Πανμοβριακός - Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου

Δόξα Παραλίας- Αναγέννηση Πατρών

Δαβουρλής - Πήγασος

 

13η αγωνιστική

Λιμνοχώρι - Λέων Α. Αλισσού

Άρης Πατρών - Φωστήρας

Εθνικός Σαγεΐκων - Ατρόμητος Πατρών

Νίκη Προαστείου Θύελλα Πατρών

Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου Αετός Πατρών

Αναγέννηση Πατρών Κεραυνός Αγίου Βασιλείου

Πήγασος Μπεγουλακίου Πανμοβριακός Ριόλου

Δαβουρλής K. 92 Δόξα Παραλίας

 

14η αγωνιστική

Άρης Πατρών - Λιμνοχώρι

Λέων - Εθνικός Σαγεΐκων

Φωστήρας - Νίκη

Ατρόμητος - Θύελλα Αιγίου

Θύελλα Π. - Αναγέννηση

Αετός - Πήγασος

Κεραυνός - Δαβουρλής K. 92

Πανμοβριακός - Δόξα Παραλίας

 

15η αγωνιστική

Λιμνοχώρι - Εθνικός Σαγεΐκων

Νίκη - Άρης Πατρών

Θύελλα Αιγίου - Λέων

Αναγέννηση Πατρών - Φωστήρας

Πήγασος Μπεγουλακίου - Ατρόμητος

Δαβουρλής K. 92 - Θύελλα Πατρών

Δόξα Παραλίας - Αετός Πατρών

Πανμοβριακός - Κεραυνός

 
© Copyright 2022 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport