![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
Τρίτη 21 Ιαν 2020
Ο Παναιγιάλειος ανακοίνωσε την απόκτηση του Μάριου Σπυρόπουλου από την Δόξα Παραλίας και όπως τονίζεται » Η Διοίκηση του Παναιγιαλείου Γ.Σ. ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον Μάριο Σπυρόπουλο. Ο 22χρονος μεσοεπιθετικός βρέθηκε σήμερα στο Αίγιο και αφού συμφώνησε σε όλα με την ομάδα μας, συμμετείχε στην απογευματινή προπόνηση. Ο Σύλλογος μας του εύχεται υγεία και ότι καλύτερο ενώ παράλληλα θα ήθελε να ευχαριστήσει το Σωματείο της Δόξας Παραλίας που ανήκε ο ποδοσφαιριστής, για όλες τις διευκολύνσεις που παρείχε, ώστε να πραγματοποιηθεί η μεταγραφή.
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)