Λίστα αντικειμένων
Σάββατο 22 Απρ 2023
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής :
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 22/4
Λακκόπετρας, 17:00, Ίκαρος Λακκόπετρας-Δόξα Νιφορεΐκων, Χρονάς
Λάππα, 17:00, Ατρόμητος Λάππα 2015-Διαγόρας Βραχνεΐκων, Πράνταλος
Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 17:00, Αχαΐκή-Αχαιός Σαραβαλίου, Βαβαρούτας
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 17:00, Δίας Σαραβαλίου-Λιμνοχώρι, Πετρόπουλος
Παραλίας, 17:00, Δόξα Παραλίας-Πανμοβριακός Ριόλου, Φωκάς
Ροιτίκων, 17:00, Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Αστέρας Μιντιλογλίου, Καδδάς
Ρεπό : Θύελλα Πατρών
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 22/4
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Απόλλων Εγλυκάδος 3-0 α.α.
Ζαρουχλεΐκων, 17:00, Ατρόμητος Πατρών-Εθνικός Πατρών, Αντωνίου
Προσφυγικών, 17:00, Άρης Πατρών-Αετός/Αστραπή, Τηλιγάδας
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 17:00, Πήγασος Μπεγουλακίου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Δανιήλ
Νίκης Προαστίου, 17:00, Νίκη Προαστείου-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ Μπακόπουλος
Ρίου, 17:00, Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Πάτρα 2005 A.E., Ανδριανός
Ρεπό : ΠαναιγιάλειοςΑναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής :
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 22/4
Λακκόπετρας, 17:00, Ίκαρος Λακκόπετρας-Δόξα Νιφορεΐκων, Χρονάς
Λάππα, 17:00, Ατρόμητος Λάππα 2015-Διαγόρας Βραχνεΐκων, Πράνταλος
Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 17:00, Αχαΐκή-Αχαιός Σαραβαλίου, Βαβαρούτας
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 17:00, Δίας Σαραβαλίου-Λιμνοχώρι, Πετρόπουλος
Παραλίας, 17:00, Δόξα Παραλίας-Πανμοβριακός Ριόλου, Φωκάς
Ροιτίκων, 17:00, Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Αστέρας Μιντιλογλίου, Καδδάς
Ρεπό : Θύελλα Πατρών
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 22/4
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Απόλλων Εγλυκάδος 3-0 α.α.
Ζαρουχλεΐκων, 17:00, Ατρόμητος Πατρών-Εθνικός Πατρών, Αντωνίου
Προσφυγικών, 17:00, Άρης Πατρών-Αετός/Αστραπή, Τηλιγάδας
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 17:00, Πήγασος Μπεγουλακίου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Δανιήλ
Νίκης Προαστίου, 17:00, Νίκη Προαστείου-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ Μπακόπουλος
Ρίου, 17:00, Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Πάτρα 2005 A.E., Ανδριανός
Ρεπό : Παναιγιάλειος
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 22/4
Λακκόπετρας, 17:00, Ίκαρος Λακκόπετρας-Δόξα Νιφορεΐκων, Χρονάς
Λάππα, 17:00, Ατρόμητος Λάππα 2015-Διαγόρας Βραχνεΐκων, Πράνταλος
Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 17:00, Αχαΐκή-Αχαιός Σαραβαλίου, Βαβαρούτας
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 17:00, Δίας Σαραβαλίου-Λιμνοχώρι, Πετρόπουλος
Παραλίας, 17:00, Δόξα Παραλίας-Πανμοβριακός Ριόλου, Φωκάς
Ροιτίκων, 17:00, Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Αστέρας Μιντιλογλίου, Καδδάς
Ρεπό : Θύελλα Πατρών
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 22/4
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Απόλλων Εγλυκάδος 3-0 α.α.
Ζαρουχλεΐκων, 17:00, Ατρόμητος Πατρών-Εθνικός Πατρών, Αντωνίου
Προσφυγικών, 17:00, Άρης Πατρών-Αετός/Αστραπή, Τηλιγάδας
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 17:00, Πήγασος Μπεγουλακίου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Δανιήλ
Νίκης Προαστίου, 17:00, Νίκη Προαστείου-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ Μπακόπουλος
Ρίου, 17:00, Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Πάτρα 2005 A.E., Ανδριανός
Ρεπό : ΠαναιγιάλειοςΑναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές έχουν ως εξής :
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 22/4
Λακκόπετρας, 17:00, Ίκαρος Λακκόπετρας-Δόξα Νιφορεΐκων, Χρονάς
Λάππα, 17:00, Ατρόμητος Λάππα 2015-Διαγόρας Βραχνεΐκων, Πράνταλος
Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 17:00, Αχαΐκή-Αχαιός Σαραβαλίου, Βαβαρούτας
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 17:00, Δίας Σαραβαλίου-Λιμνοχώρι, Πετρόπουλος
Παραλίας, 17:00, Δόξα Παραλίας-Πανμοβριακός Ριόλου, Φωκάς
Ροιτίκων, 17:00, Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Αστέρας Μιντιλογλίου, Καδδάς
Ρεπό : Θύελλα Πατρών
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 22/4
Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Απόλλων Εγλυκάδος 3-0 α.α.
Ζαρουχλεΐκων, 17:00, Ατρόμητος Πατρών-Εθνικός Πατρών, Αντωνίου
Προσφυγικών, 17:00, Άρης Πατρών-Αετός/Αστραπή, Τηλιγάδας
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 17:00, Πήγασος Μπεγουλακίου-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Δανιήλ
Νίκης Προαστίου, 17:00, Νίκη Προαστείου-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ Μπακόπουλος
Ρίου, 17:00, Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Πάτρα 2005 A.E., Ανδριανός
Ρεπό : Παναιγιάλειος