Λίστα αντικειμένων
Παρασκευή 16 Δεκ 2022
Συνεχιζεται τοΣαββατοκυριακο με τα εξής παιχνίδια.
. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αναμετρήσεων έχουν ως εξής :
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 17/12
Ροιτίκων, 15:00, Δόξα Παραλίας-Αστέρας Μιντιλογλίου, Παπαδόπουλος
Θύελλας (Χόρτο), 15:00, Θύελλα Πατρών-Δόξα Νιφορεΐκων, Καδδάς
Κυριακή 18/12
Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 15:00, Αχαΐκή-Διαγόρας Βραχνεΐκων, Φωκάς
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:00, Δίας Σαραβαλίου-Αχαιός Σαραβαλίου, Χρονάς
Βραχνεΐκων, 15:00, Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Λιμνοχώρι, Γιαννόπουλος
Λάππα, 15:00, Ατρόμητος Λάππα 2015-Ικαρος Λακκόπετρας, Μπακόπουλος
Ρεπό : Πανμοβριακός Ριόλου
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 17/12
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:00, Πήγασος Μπεγουλακίου-Νίκη Προαστείου, Χρονάς
Ζαρουχλεΐκων, 15:00, Ατρόμητος Πατρών-Αετός/Αστραπή, Φωκάς
Νίκης Προαστίου, 15:00, Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Εθνικός Πατρών, Δανιήλ
Προσφυγικών, 18:00, Άρης Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Αντωνίου
Κυριακή 18/12
Αγυιάς, 15:00, Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Πάτρα 2005 A.E., Ζήκος
Δημοτικό Στ. Αιγίου, 15:00, Παναιγιάλειος-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ, Πράνταλος
Ρεπό : Απόλλων Εγλυκάδος
. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αναμετρήσεων έχουν ως εξής :
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 17/12
Ροιτίκων, 15:00, Δόξα Παραλίας-Αστέρας Μιντιλογλίου, Παπαδόπουλος
Θύελλας (Χόρτο), 15:00, Θύελλα Πατρών-Δόξα Νιφορεΐκων, Καδδάς
Κυριακή 18/12
Δημοτικό Κ. Αχαΐας, 15:00, Αχαΐκή-Διαγόρας Βραχνεΐκων, Φωκάς
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:00, Δίας Σαραβαλίου-Αχαιός Σαραβαλίου, Χρονάς
Βραχνεΐκων, 15:00, Αστέρας Τσουκαλεΐκων-Λιμνοχώρι, Γιαννόπουλος
Λάππα, 15:00, Ατρόμητος Λάππα 2015-Ικαρος Λακκόπετρας, Μπακόπουλος
Ρεπό : Πανμοβριακός Ριόλου
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 17/12
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:00, Πήγασος Μπεγουλακίου-Νίκη Προαστείου, Χρονάς
Ζαρουχλεΐκων, 15:00, Ατρόμητος Πατρών-Αετός/Αστραπή, Φωκάς
Νίκης Προαστίου, 15:00, Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Εθνικός Πατρών, Δανιήλ
Προσφυγικών, 18:00, Άρης Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου, Αντωνίου
Κυριακή 18/12
Αγυιάς, 15:00, Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Πάτρα 2005 A.E., Ζήκος
Δημοτικό Στ. Αιγίου, 15:00, Παναιγιάλειος-Αιγείρας Ακράτας ΑΕ, Πράνταλος
Ρεπό : Απόλλων Εγλυκάδος