Λίστα αντικειμένων
Σάββατο 20 Νοέ 2021
Ο Πήγασος" " φρέναρε τον ΑΣτρόμητο στο αμφίρροπο Σαββατιάτικο παιχνίδι τς Α ΕΠΣΑ
Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες:
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟ Αρόης- Άρης Πατρών 1-3
Ατρόμητος Πατρών- Πήγασος Μπεγ. 1-1
Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
Δαβουρλής- Αετός Ρίου 4-0
Άνω Καστρίτσι- Νίκη Προαστείου 0-0
Καλάβρυτα- Κεραυνός Α.Β (0-2, ξεκίνησε στις 16:00)
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Αχαϊκή-Αχαιός Σαραβαλίου (15:00- Κάτω Αχαγιάς- Βαβαρούτας)
Δίας- Λιμνοχώρι (15:00- Πετρωτού- Καμζόλας)
Πανμοβριακός- Αστέρας Τσουκαλείκων (Αναβολή)
Δόξα Παραλίας- Δόξα Νιφορείκων (Αναβολή)
Ίκαρος Πετρωτού- Δόξα Χαλανδρ. 3-0 α.α.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Πάτρα 2005 Αναγέννηση Πατρών (15:00- «Α.Κάνιστρας»- Τηλιγάδας)
Εθνικός Π./Πολύτεκνος- Θύελλα Πατρών (17:30- «Α.Κάνιστρας»- Μέρμηγκας)
Ηρακλής Π.- Πάτραι 0-3 α.α.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Θύελλα Αιγίου-Αιγείρα/Ακράτα (15:00- Αιγίου- Αντωνίου)
Αναγέννηση Ψαθοπύργου- Αετός Πατρών (15:00- Ρίου- Καδδάς)
Οι Βαθμολογίες:
Α ΟΜΙΛΟΣ
1 Λιμνοχώρι 19 (17-3)
2 Αχαϊκή 19 (19-4)
3 Πανμοβριακός 17 (18-6)
4 Δόξα Παραλίας 13 (14-11)
————————————
5 Δίας 13 (16-17)
6 Δόξα Νιφορείκων 12 (10-10)
7 Αστέρας Τσουκαλείκων 9 (10-10)
8 Αχαιός Σαραβ. 8 (8-14)
9 Ίκαρος Πετρωτού 5 (11-21)
Β ΟΜΙΛΟΣ
1 ΑΠΣ Πάτραι 22 (18-3)
2 Θύελλα Πατρών 22 (28-7)
3 Άρης Πατρών 20 (24-6)
4 Πήγασος Μπεγ. 16 (19-10)
————————————
5 Ατρόμητος Πατρών 16 (14-9)
6 Εθνικός Πατρών/Πολυτ. 12 (14-13)
7 Πάτρα 2005 9 (10-13)
8 ΑΠΟ Αρόη 6 (13-28)
9 Αναγέννηση Πατρών 3 (7-29)
Γ ΟΜΙΛΟΣ
1 Κεραυνός Α.Β. 20 (20-4)
2 Αιγείρα-Ακράτα 17 (14-4)
3 Νίκη Προαστ. 15 (13-7)
4 Αετός Πατρών 14 (11-8)
————————————
5 Καλάβρυτα 11 (11-11)
6 Θύελλα Αιγίου 11 (13-17)
7 Δαβουρλής 10 (10-11)
8 Αναγέννηση Ψαθ. 9 (10-14)
9 Άνω Καστρίτσι 6 (6-14)
10 Αετός Ρίου 2 (5-22)
Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες:
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟ Αρόης- Άρης Πατρών 1-3
Ατρόμητος Πατρών- Πήγασος Μπεγ. 1-1
Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
Δαβουρλής- Αετός Ρίου 4-0
Άνω Καστρίτσι- Νίκη Προαστείου 0-0
Καλάβρυτα- Κεραυνός Α.Β (0-2, ξεκίνησε στις 16:00)
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/11
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Αχαϊκή-Αχαιός Σαραβαλίου (15:00- Κάτω Αχαγιάς- Βαβαρούτας)
Δίας- Λιμνοχώρι (15:00- Πετρωτού- Καμζόλας)
Πανμοβριακός- Αστέρας Τσουκαλείκων (Αναβολή)
Δόξα Παραλίας- Δόξα Νιφορείκων (Αναβολή)
Ίκαρος Πετρωτού- Δόξα Χαλανδρ. 3-0 α.α.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Πάτρα 2005 Αναγέννηση Πατρών (15:00- «Α.Κάνιστρας»- Τηλιγάδας)
Εθνικός Π./Πολύτεκνος- Θύελλα Πατρών (17:30- «Α.Κάνιστρας»- Μέρμηγκας)
Ηρακλής Π.- Πάτραι 0-3 α.α.
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Θύελλα Αιγίου-Αιγείρα/Ακράτα (15:00- Αιγίου- Αντωνίου)
Αναγέννηση Ψαθοπύργου- Αετός Πατρών (15:00- Ρίου- Καδδάς)
Οι Βαθμολογίες:
Α ΟΜΙΛΟΣ
1 Λιμνοχώρι 19 (17-3)
2 Αχαϊκή 19 (19-4)
3 Πανμοβριακός 17 (18-6)
4 Δόξα Παραλίας 13 (14-11)
————————————
5 Δίας 13 (16-17)
6 Δόξα Νιφορείκων 12 (10-10)
7 Αστέρας Τσουκαλείκων 9 (10-10)
8 Αχαιός Σαραβ. 8 (8-14)
9 Ίκαρος Πετρωτού 5 (11-21)
Β ΟΜΙΛΟΣ
1 ΑΠΣ Πάτραι 22 (18-3)
2 Θύελλα Πατρών 22 (28-7)
3 Άρης Πατρών 20 (24-6)
4 Πήγασος Μπεγ. 16 (19-10)
————————————
5 Ατρόμητος Πατρών 16 (14-9)
6 Εθνικός Πατρών/Πολυτ. 12 (14-13)
7 Πάτρα 2005 9 (10-13)
8 ΑΠΟ Αρόη 6 (13-28)
9 Αναγέννηση Πατρών 3 (7-29)
Γ ΟΜΙΛΟΣ
1 Κεραυνός Α.Β. 20 (20-4)
2 Αιγείρα-Ακράτα 17 (14-4)
3 Νίκη Προαστ. 15 (13-7)
4 Αετός Πατρών 14 (11-8)
————————————
5 Καλάβρυτα 11 (11-11)
6 Θύελλα Αιγίου 11 (13-17)
7 Δαβουρλής 10 (10-11)
8 Αναγέννηση Ψαθ. 9 (10-14)
9 Άνω Καστρίτσι 6 (6-14)
10 Αετός Ρίου 2 (5-22)