Λίστα αντικειμένων
Σάββατο 14 Μάι 2022
Για τα τοπικά πρωταθλήματα το Σαββατοκύριακο διεξάγονται τα παιχνίδια
ΣΑΒΒΑΤΟ 15/5
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-PLAYOUT
Γήπ. Λιμνοχωρίου, 5μ.μ.: Λιμνοχώρι-Καλάβρυτα, Νίκος Χρονάς
Γήπ. Προσφυγικών, 5μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Αναγέννηση Ψαθόπυργου, Παναγιώτης Καδδάς
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 5μ.μ.: Αναγέννηση Πατρών-Θύελλα Αιγίου, Νίκος Μιχαλόπουλος
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6:30μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού-Α.Π.Ο. Αρόη, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5μ.μ.)
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Αχιλλέα: Περιβόλα-Σταροχώρι, Γιάννης Πράνταλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Πλαστήρα: ΑΕ Αιγίου-Φοίνικας/ Ζήριας, Κώστας Οικονόμου
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-PLAYOFF (4μ.μ.)
B ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Παναχαϊκός-Α.Ε. Αρόης, Νίκος Μέρμηγκας
ΚΥΡΙΑΚΗ 16/5
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-PLAYOUT
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 4μ.μ.: Εθνικός – Πολύτεκνος-Άνω Καστρίτσι, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Γήπ. Νιφορεΐκων, 5μ.μ.: Δόξα Νιφορεΐκων-Αετός Ρίου, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6:30μ.μ.: Πάτρα 2005 A.E.-Δίας Σαραβαλίου, Αλέξανδρος Φωκάς
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Προσφυγικών, 2μ.μ.: Αστραπή Ψαροφαΐου-Δάφνη Πατρών, Νίκος Μέρμηγκας
Γήπ. Λάππα, 5μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα-Άτλας Α.Σ., Νίκος Δανιήλ
Γήπ. Λακκόπετρας, 5μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας-Φαραικός, Γιώργος Ασπρουλόπουλος
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 5μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Αστέρας Μιντιλογλίου, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος
Γήπ. Προσφυγικών, 5μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Γαλήνη, Αριστόβουλος Σπηλιόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 2μ.μ.: Πετεινοί-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας, Νίκος Χρονάς
Γήπ. Καμαρών, 5μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-A.E. Δρέπανου, Γιάννης Πράνταλος
Γήπ. Τέμενης, 5μ.μ.: Αστέρας Τέμενης-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Κώστας Βαβαρούτας
Γήπ. Ροδιάς, 5μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Άβυθος Αιγιάλειας, Σπύρος Παλαιολογόπουλος
Γήπ. Προαστίου, 5μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου, Παναγιώτης Γκαβός
Γήπ. Αχιλλέα, 5μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Απόλλων Εγλυκάδος, Χρήστος Αργυρόπουλος
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-PLAYOFF
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 11:30π.μ.: ΑΟ Τριταίας-Κρίνος, Κώστας Ταξιάρχης
Γήπ. Βραχνεΐκων, 5μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Μετόχι, Νίκος Μιχαλόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Προσφυγικών, 11:30π.μ.: Αστέρας Λεοντίου-Ολυμπιακός Καμαρών, Μιχάλης Ζήκος.