Loading...

Β' ΕΠΣΑ

Κυριακή 17 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ :Τα αποτελέσματα της 8ης Αγωνιστικής
Τα αποτελέσματα της 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉς Α ’ Όμιλος Δόξα Νιφορεϊκων-Λέων Αλισσού 2-0 Φαραϊκός-Πολύτεκνος 1-1 Ίκαρος Πετρωτού-Πετεινοί 0-2 Καλλιθέα-Δάφνη Πατρών 3-0 Αχαϊκός-Περιβόλα 1-0 Αστραπή-Παναχαϊκός 0-0 Σταροχώρι-Αστέρας Μιντιλογλίου 1-1 Καμίνια-Ατρόμητος Λάππα 0-1 Β’ Όμιλος Αχιλλέας Καμαρών-Αστέρας Τέμενης 0-0 Ζαβλάνι/Αίας-Απόλλων Αιγίου 3-1 Άβυθος Αιγιαλείας-ΠΑΟΚ Πάτρας 2-0 Απόλλων Εγλυκάδας-Αετός Ρίου 1-3 Δρέπανο-Άνω Καστρίτσι 1-3 Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Ολυμπιακός Πατρών 2-1 Φοίνικας Ζήριας-Αργυρά 1-2 Φλόγα Ροδιάς-Πανιώνιος/Αχιλλέας 2-3
Πέμπτη 14 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ Οι άρχοντες της 8ης Αγωνιστικής
Στα παιχνίδια της Β Κατηγορίας (8η Αγωνιστική)ορίσθηκαν να διαιτητεύσουν οι:  Α’ Όμιλος Σάββατο 16/11 Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Λέων Αλισσού, Ταξιάρχης Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Πολύτεκνος, Σαμαρτζής Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Πετεινοί, Τηλιγάδας Κυριακή 17/11 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Καλλιθέα-Δάφνη Πατρών, Κονιδάρης Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Αχαϊκός-Περιβόλα, Πολυγένης Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αστραπή-Παναχαϊκός, Ντάβλα Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Σταροχώρι-Αστέρας Μιντιλογλίου, Ταξιάρχης Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Καμίνια-Ατρόμητος Λάππα, Μαχαίρας Β’ Όμιλος Σάββατο 16/11 Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Αχιλλέας Καμαρών-Αστέρας Τέμενης, Ασπρουλόπουλος Κυριακή...
Πέμπτη 14 Νοέ 2019
Ο Νίκος Σταθόπουλος στο τιμίονι της Αστραπής Ψαροφαϊου
Ένα δικό της παιδί ο Νίκος Σταθόπουλος είναι ο νέος προπονητής της Αστραπής μετά την αποχώρηση του Γιώργου Νικολακόπουλου. Η Διοίκηση της Αστραπής θέλει να ευχαριστήσει τον πρώην προπονητή για την άψογη συνεργασία τους και την μέχρι τώρα προσφορά του στην ομάδα.
Κυριακή 10 Νοέ 2019
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιιστικής
Στα παιχνίδια της 7ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Β Κατηγορίας τα αποτελέματα ήσαν: Ά Όμιλος Αλισσού-Σταροχώρι 0-2 Ατρόμητος Λάππα-Δόξα Νιφορεϊκων 0-2 Φαραϊκός-Καμίνια 2-0 Πετεινοί-Αστραπή 3-3 Δάφνη-Αχαϊκός 1-1 Παναχαϊκός-Αστέρας Μιντιλογλίου 1-2 Πολύτεκνος-Καλλιθέα 2-1 Περιβόλα-Ίκαρος Πετρωτού 1-1 Β’ Όμιλος ΠΑΟΚ Πάτρας-Φλόγα Ροδιάς 0-6 Αργυρά-Δρέπανο 4-1 Άνω Καστρίτσι-Αχιλλέας Καμαρών 2-1 Απόλλων Αιγίου-Αστέρας Τέμενης 2-3 (72′ Πολυχρονόπουλος, 80′ / 15′ αυτ., 30′ Αγγελόπουλος, 61′ Τρακαδάς ) Αετός Ρίου-Ζαβλάνι/Αίας 2-0 (52′ Κουκούρης, 53′ Αποστολόπουλος) Ολυμπιακός-Απόλλων Εγλυκάδας 0-1 (90′ Σκουμής) Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αναγέννηση Ψαθοπύργου 1-2 (71′ Πλούμης / 25′ Τσαμτσούρης, 78′ Πελεκάνος) Άβυθος]-Φοίνικας Ζήριας 0-2 (55′ Τριανταφύλλου, 60′ Μπάσα)
Σάββατο 09 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ Νίκες για  Δόξα Νιφ. Φλόγα Ροδιάς
Με πέντε αναμετρήσεις άνοιξε η αυλαία της 7ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Β΄ Κατηγορίας. Η Δόξα Νιφορεΐκων επικράτησε με 2-0 του Ατρόμητου Λάππα εκτός έδρας με γκολ των Χρυσανθόπουλου και Καρέλα. Με αυτό το αποτέλεσμα η ομάδα του Άγγελου Κίκινα έστω και προσωρινά ανέβηκε στην 2η θέση, ενώ...
Πέμπτη 07 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ : Οι διαιτητές της 7ης στροφής
Στα παιχνίδια της 7ης Αγωνιστικής της Β κατηγορίας  που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο "σφυρίζουν οι:  Ά Όμιλος Σάββατο 9/11 Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Σταροχώρι, Παναγιωτόπουλος Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Δόξα Νιφορεϊκων, Οικονόμου Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Καμίνια, Ταξιάρχης Κυριακή 10/11 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 10.00, Πετεινοί-Αστραπή, Κονιδάρης Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 11.00, Δάφνη-Αχαϊκός, Αρκουμάνης Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Παναχαϊκός-Αστέρας Μιντιλογλίου, Τηλιγάδας Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Πολύτεκνος-Καλλιθέα, Καραβασίλης Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Περιβόλα-Ίκαρος Πετρωτού, Σπυρόπουλος Β’ Όμιλος Σάββατο 9/11 Γήπεδο...
Κυριακή 03 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ Τα αποτελέσμα τα της 6ης Αγωνιστικής
Τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής στη Β΄ Κατηγορία. Α΄ Όμιλος Καμίνια-Εθνικός/Πολύτεκνος 0-3 Αχαϊκός-Καλλιθέα 2-1 Ίκαρος Πετρωτού-Δάφνη Πατρών 3-0 Παναχαϊκός-Λέων Αλισσού 0-2 Αστέρας Μιντιλογλίου-Πετεινοί 4-1 Αστραπή-Περιβόλα 2-3 Σταροχώρι-Ατρόμητος Λάππα 3-2 Δόξα Νιφορεϊκων-Φαραϊκός 5-1 0 Β΄ Όμιλος Αχιλλέας Καμαρών-Αργυρά 1-2 Απόλλων Εγλυκάδας-Πανιώνιος/Αχιλλέας 3-2 Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Φλόγα Ροδιάς 3-3 Αστέρας Τέμενης-Αετός Ρίου 1-1 Απόλλων Αιγίου-Άνω Καστρίτσι 1-2 Δρέπανο-Άβυθος Αιγιαλείας 2-2 Ζαβλάνι/Αίας-Ολυμπιακός Πατρών...
Σάββατο 02 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ Νίκες των φιλοξενούμενων
Ο Εθνικός/Πολύτεκνος κέρδισε εύκολα στα Βραχνεϊκα τα Καμίνια με 3-0, ενώ την έκληξη της ημέρας πραγματοποίησε η Αργυρά, αφού υποχρέωσε σε εντός έδρας ήττα τον Αχιλλέα Καμαρών. Αναλυτικά είχαμε : Α΄Όμιλος Καμίνια-Εθνικός/Πολύτεκνος 0-3 (19′ Κάππας, 25′ πεν. Μπακερτζής, 58′ Σύρος)  B΄ Όμιλος Αχιλλέας Καμαρών-Αργυρά 1-2 (89′ Καρέλης / 13′ Θεοδωρόπουλος, 30′ Πιταράς) 
Πέμπτη 31 Οκτ 2019
ΒΕΠΣΑ : ΟΙ ΡΈΦΕΡΙ ΤΗς 6ης Αγωνιστικής
Στα παιχνίδια της Β Κατηγορίας   (6η Αγωνιστική) σφυρίζουν οι:  Α΄Όμιλος Σάββατο 2/11 Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Καμίνια-Εθνικός/Πολύτεκνος, Γιαννόπουλος Κυριακή 3/11 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 10.00, Αχαϊκός-Καλλιθέα, Σπυρόπουλος Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 11.00, Ίκαρος Πετρωτού-Δάφνη, Γκαβός Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.15, Παναχαϊκός-Λέων Αλισσού, Καραβασίλης Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Πετεινοί, Πολυγένης Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αστραπή-Περιβόλα, Σαμαρτζής Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Σταροχώρι-Ατρόμητος Λάππα, Μπλίκας Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Φαραϊκός, Τηλιγάδας Β΄Όμιλος Σάββατο 2/11 Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Αχιλλέας Καμαρών-Αργυρά, Ντάβλα Κυριακή 3/11 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Απόλλων Εγλυκάδας-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Ασπρουλόπουλος Γήπεδο Ρίου,...
Κυριακή 27 Οκτ 2019
Τα αποτελέσμα τατης 5Ης αγνιστικής;
Στα παιχνίδια της 5Ης αγωνιστικής τα αποτελέσματα ήταν :  Α’ ‘Ομιλος Καμίνια-Δόξα Νιφορεϊκων 0-6 Φαραϊκός-Σταροχώρι 2-3 Καλλιθέα-Ίκαρος Πετρωτού 1-0 Πετεινοί-Λέων Αλισσού 2-2 Περιβόλα-Αστέρας Μιντιλογλίου 1-2 Ατρόμητος Λάππα-Παναχαϊκός 2-2 Δάφνη Πατρών-Αστραπή 1-4 Εθνικός/Πολύτεκνος-Αχαϊκός 7-1 Β’ Όμιλος Φοίνικας Ζήριας-ΑΕ Δρεπάνου (αναβλήθηκε) ΠΑΟΚ Πατρών-Αναγέννηση Ψαθοπύργου 0-4 Ολυμπιακός Πατρών-Αστέρας Τέμενης 4-2 Αετός Ρίου-Άνω Καστρίτσι 0-3 Αργυρά-Απόλλων Αιγίου 4-1 Άβυθος Αιγιαλείας-Αχιλλέας Καμαρών 2-1 Φλόγα Ροδιάς-Απόλλων Εγλυκάδας 3-0 Πανιώνιος/Αχιλλέας-Ζαβλάνι/Αίας 2-0          
Πέμπτη 24 Οκτ 2019
Β ΕΠΣΑ : Οι "άρχοντες" του Σαβατοκύριακου
Στα παιχνίδια της 5Ης  Αγωνιστικής σφυρίζουν οι:  Α’ ‘Ομιλος Σάββατο 26/10 Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 16.00, Καμίνια-Δόξα Νιφορεϊκων, Ασπρουλόπουλος Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 16.00, Φαραϊκός-Σταροχώρι, Χρονάς Κυριακή 27/10 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», ‘Ωρα 10.00, Καλλιθέα-Ίκαρος Πετρωτού, Ντάβλα Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Πετεινοί-Λέων Αλισσού, Καλύβας Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Περιβόλα-Αστέρας Μιντιλογλίου, Μαχαίρας-Μουστάκας Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Παναχαϊκός, Μιχαλόπουλος Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Δάφνη Πατρών-Αστραπή, Πολυγένης Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Αχαϊκός, Ταξιάρχης Β’ Όμιλος Κυριακή 27/10 Γήπεδο Ρίου, Ώρα 12.00, ΠΑΟΚ Πάτρας-Αναγέννηση...
Κυριακή 20 Οκτ 2019
Β ΕΠΣΑ : Κορυφή για Ίκαρο Πετρωτού και Αναγέννηση Ψαθοπύργου
  Τα αποτελέσμναυτα της 4ης Αγωνιστικής σε Α και Β όμιλο :  Α’ Όμιλος ΑΟΜΙΛΟΣ  Δόξα Νιφορεΐκων-Εθνικός/Πολύτεκνος 0-1 Παναχαϊκός-Φαραϊκός 3-0 Ίκαρος Πετρωτού-Αχαϊκός 2-1 Πετεινοί-Ατρόμητος Λάππα 2-1 Αστραπή-Καλλιθέα 3-2 Αστέρας Μιντιλογλίου-Δάφνη Πατρών 4-0 Σταροχώρι-Καμίνια 4-1 Λέων Αλισσού-Περιβόλα 3-2 Β ΟΜΙΛΟΣ  Άνω Καστρίτσι-Ολυμπιακός Πατρών 4-0 Απόλλων Εγλυκάδας-Αναγέννηση Ψαθοπύργου 0-7 Αχιλλέας Καμαρών-Φοίνικας Ζήριας 1-0 Αετός Ρίου-Αργυρά 1-0 Αστέρας Τέμενης-Πανιώνιος/Αχιλλέας 2-2 Απόλλων Αιγίου-Άβυθος...
Σάββατο 19 Οκτ 2019
Β ΕΠΣΑ Μεγάλεςς νίκες Αχιλλλεας Καμαρών Αναγέννηση Ψαθοπύργου
Στο μεγάλο γειτονικό ντέρμπι στις Καμάρες, ο Αχιλλέας Καμαρών πήρε την νίκη απέναντι στον Φοίνικα Ζήριας και τον προσπέρασε στην βαθμολογία, ευρισκόμενος πλέον στην 2η θέση.Στα αξιοσημείωτα οτι συγκεντρώθηκαν 890 ευρώ για τον Παναγιώτη -= Ραφαήλ !!!!  Μόνη πρώτη έμεινε    η Αναγέννηση Ψαθοπύργου, η οποία συνέτριψε...
Παρασκευή 18 Οκτ 2019
Β ΕΠΣΑ: Οι μάχες του Σαββατοκύριακου
Για την 4η Αγωνιστική της Β Κατηγορίας έχουν προγραμματισθεί οι εξής αγώνες :  ΣΑΒΒΑΤΟ Α ΟΜΙΛΟΣ  Γήπεδο Λακκόπετρας, 4,15μ.μ.  Δόξα Νιφορεϊκων-Εθνικός/Πολύτεκνος, Πολυγένης ΚΥΡΙΑΚΗ  Α’ ΟΜΙΛΟΣ Γήπ. Κ. Ζάρρας, 10:15π.μ.: Παναχαϊκός-Φαραϊκός, Γιώργος Ασπρουλόπουλος Γήπ. Πετρωτού, 11π.μ.: Ίκαρος Πετρωτού-Αχαϊκός, Ανδρέας Καραβασίλης Γήπ. Κ. Ζάρρας, 1μ.μ.: Πετεινοί-Ατρόμητος Λάππα 2015, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 4μ.μ.: Αστραπή Ψαροφαΐου-Καλλιθέα, Στέφανος Μαχαίρας Γήπ. Χαλανδρίτσας, 4μ.μ.:...
Κυριακή 13 Οκτ 2019
ΕΠΣΣΑ : Τα αποτελέσματα της 3ης Αγωνιστικής
Με την 3η «στροφή» του συνεχίστηκε αυτό το Σαββατοκύριακο το πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας, με αρκετές «έκπληξΕΙς»:   Α΄ ΟΜΙΛΟΣ   Φαραϊκός-Πετεινοί 2-2   Καμίνια-Παναχαϊκός 1-1   Δόξα Νιφορεϊκων-Σταροχώρι 0-0   Αχαϊκός–Αστραπή 0-3   Εθνικός/Πολύτεκνος-Ίκαρος Πετρωτού 1-2   Περιβόλα-Ατρόμητος Λάππα 0-1   Καλλιθέα-Αστέρας Μιντιλογλίου 2-1   Δάφνη Πατρών-Λέων Αλισσού 0-2   B΄ ΟΜΙΛΟΣ   ΠΑΟΚ Πάτρας-Απόλλων Εγλυκάδας 1-1   Ολυμπιακός Πατρών-Αργυρά 1-0   Πανιώνιος/Αχιλλέας-Άνω Καστρίτσι 2-3   Άβυθος Αιγιαλείας-Αετός...
Παρασκευή 11 Οκτ 2019
Β ΕΠΣΑ : Σκληρές μάχες για την 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉ
Για  την  3Η αγωνιστική της β κατηγορίας έχουν προγραμμαρτιοσθεί τα παιχνίδια :  ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10 (4.30 μ.μ.) Α' ΟΜΙΛΟΣ Γηπ. Ντα Λουζ: Φαραϊκός - Πετεινοί, Καραβασίλης. Γηπ. Βραχνεΐκων: Καμίνια - Παναχαϊκός, Πολυγένης. Γηπ. Λακκόπετρας: Δόξα Νιφορεΐκων - Σταροχώρι, Σαφαρίκας. Β' ΟΜΙΛΟΣ Γηπ. Ρίου: ΠΑΟΚ Πάτρας - Απόλλων Εγλυκάδας, Μέρμηγκας. ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10 Α'...
Κυριακή 06 Οκτ 2019
ΒΕ ΠΣΑ  :ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΈΣΜΑΤΑ ΤΗς 2Ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉΣ
Στα παιχνίδια της 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉς ΤΗς β κατηγορίας τα αποτελέσματα ήτταν:  Α’ ΟΜΙΛΟΣ Λέων Αλισσού-Καλλιθέα 6-1 Περιβόλα-Φαραϊκός 2-0 Παναχαϊκός-Δόξα Νιφορεΐκων 1-3 Πετεινοί-Καμίνια 3-0 Αστραπή Ψαροφαΐου-Ίκαρος Πετρωτού 0-3 Αστέρας Μιντιλογλίου-Αχαϊκός 4-2 Σταροχώρι-Εθνικός/Πολύτεκνος 6-0 Ατρόμητος Λάππα-Δάφνη Πατρών 2-0 Β’ ΟΜΙΛΟΣ Αχιλλέας Καμαρών-ΠΑΟΚ Πάτρας 4-1 Άνω Καστρίτσι-Φλόγα Ροδιάς 3-2 Αργυρά-Πανιώνιος/Αχιλλέας 0-1 Ολυμπιακός Πατρών-Άβυθος Αιγιαλείας 0-0 Αετός Ρίου-Φοίνικας Ζήριας 1-2 Αστέρας...
Κυριακή 06 Οκτ 2019
Β ΕΠΣΑ : Μεγάλες νίκες οι γηπεδούχοι
Για το πρωτάθλημα της Β Κατηγορίας ΕΠΣΑ στα παιχν΄'ιδια του Σαββα΄του οι γηπεδούχοι πέτυχαν σπουδαίες νίκες.    Α’ ΟΜΙΛΟΣ , Λέων Αλισσού-Καλλιθέ6-1,  Β  ΟΜΙΛΟΣ  Αχιλλέας Καμαρών-ΠΑΟΚ Πάτρας4-1 ,  Τα παιχνίδια της Κυριακής   Α  ΟΜΙΛΟΣ  Κυριακή 6/10 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 10.30, Περιβόλα-Φαραϊκός, Φωκάς Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 13.00, Παναχαϊκός-Δόξα Νιφορεϊκων, Καραβασίλης Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 13.00,...
Παρασκευή 04 Οκτ 2019
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : Συνέχεια με την 2η Αγωνιστική
Για τοπ πρωτάθλημα της Β Κατηγορίας ΕΠΣΑ έχουν προγραμματισθεί το Σαββατοκύριακο τα παιχνίδια:    Α’ ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο 5/10 Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 16.30, Λέων Αλισσού-Καλλιθέα, Πολυγένης Κυριακή 6/10 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 10.30, Περιβόλα-Φαραϊκός, Φωκάς Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 13.00, Παναχαϊκός-Δόξα Νιφορεϊκων, Καραβασίλης Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 13.00, Πετεινοί-Καμίνια, Μέρμηγκας Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 13.00,...
Τετάρτη 04 Σεπ 2019
Β ΕΠΣΑ : Ηπρεμιέρα των δύο ομίλων
  Η κλήρωση ΤΗς Πρεμιέρας  του Πρωταθλήματος της Β Κατηγορίας ΕΠΣΑ : Α ΟΜΙΛΟΣ Πολύτεκνος-      Αστραπή Ψαροφαΐου   Δάφνη Πατρών        -Φαραικός          Καλλιθέα-Ατρόμητος Λάππα 2015           Καμίνια    -Περιβόλα          Αχαϊκός   -Λέων Α. Αλισσού            Δόξα Νιφορεΐκων-Πετεινοί        Ικαρος Πετρωτού-Αστέρας Μιντιλογλίου            Σταροχώρι-Παναχαϊκός                  Β ΟΜΙΛΟΣ Π. Α.Ο.Κ. Πάτρας-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ      Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς) -  Άβυθος Αιγιάλειας             Φλόγα Ρόδιας-Αργυρά Πατρών               Φοινικας Ζήρεια- Ολυμπι ακός Πατρών                Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Άνω Καστρίτσι          A.E. Δρέπανου  -Αετός Ρίου           Απόλλων...
Βρέθηκαν 98 αποτελέσματα. Σελίδα 1 από 5
Σελίδα [1] [2] [3] [4] [5] >
 
© Copyright 2019 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport