Loading...

Β' ΕΠΣΑ

Κυριακή 23 Φεβ 2020
Β ΕΠΣΑ Ξεφεύγουν Δόξα νιφ και Αναγέννηση Ψαθοπ.
Η Δόξα Νιφορεϊκων " που προηγείται στον Αόμιλο  έκανε ιδανιό ντεμπούτο στο ανανεωμένο γηπεδό της με νίκη 5-0  επι των Καμινίων . Στο  Β όμιλο η Αναγέννηση Ψαθοπύργου (51 β.) επικράτησε του ΠΑΟΚ 1-0 και συνεχ΄'ιζει στο + 5 μιας και ο Αετός Ρίου...
Πέμπτη 20 Φεβ 2020
Β ΕΠΣΑ Οι διαιτές της 20Ης αγωνιστικής
Στούςε αγώνες της 20Ης αγωνιστικής σσφυρίζουν οι:  ’ Α΄ ΌΜΙΛΟΣ Γήπ. Νιφορεΐκων, 3μ.μ.: Δόξα Νιφορεΐκων-Καμίνια, Νίκος Μέρμηγκας Γήπ. Άνω Αλισσού, 3:30μ.μ.: Λέων Αλισσού-Πετεινοί, Κώστας Ταξιάρχης Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3:30μ.μ.: Παναχαϊκός-Ατρόμητος Λάππα, Χαράλαμπος Πετρόπουλος Γήπ. Πετρωτού, 3:30μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού-Καλλιθέα, Γιώργος Ασπρουλόπουλος Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 5:45μ.μ.: Αχαϊκός-Πολύτεκνος, Στέφανος Μπλίκας Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 8μ.μ.: Αστέρας...
Κυριακή 16 Φεβ 2020
Β ΕΠΣΑ : Τα αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικής
 Τα αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικήςστην B’ Κατηγορία Α’ Όμιλος Περιβόλα-Λέων Αλισσού 5-3 Εθνικός/Πολύτεκνος-Δόξα Νιφορεϊκων 1-2 Καμίνια-Σταροχώρι 2-3 Καλλιθέα-Αστραπή 4-2 Αχαϊκός-Ίκαρος Πετρωτού 0-1 Ατρόμητος Λάππα-Πετεινοί 0-0 Δάφνη-Αστέρας Μιντιλογλίου 1-3 Φαραϊκός-Παναχαϊκός 9-1 Β’ Όμιλος Αργυρά-Αετός Ρίου 0-1 Ολυμπιακός-Άνω Καστρίτσι 1-3 Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αστέρας Τέμενης 2-0 Άβυθος Αιγιαλείας-Απόλλων Αιγίου 1-0 Φλόγα Ροδιάς-Ζαβλάνι/Αίας 4-1 Φοίνικας Ζήριας-Αχιλλέας Καμαρών 3-0 Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Απόλλων Εγλυκάδας 3-2 ΠΑΟΚ Πάτρας-Δρέπανο...
Παρασκευή 14 Φεβ 2020
Β ΕΠΣΑ :Οι μάχες της 19ης Αγωνιστικής και οι διαιτητές
Στα παιχνίδια  Β’ Κατηγορίας  (19η Αγωνιστική) ορισθηκαν να σφυρίξουν οι:  Α’ Όμιλος Σάββατο 15/2 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.30, Περιβόλα-Λέων Αλισσού, Ντάβλα Γήπεδο «Nϊκης Προαστείου», Ώρα 15.30, Εθνικός/Πολύτεκνος-Δόξα Νιφορεϊκων, Καλύβας Κυριακή 16/2 Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 11.00, Καμίνια-Σταροχώρι, Αθανασόπουλος Γήπεδο Πετρωτού, ‘Ωρα 12.30, Καλλιθέα-Αστραπή, Σπυρόπουλος Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.30, Αχαϊκός-Ίκαρος Πετρωτού,...
Κυριακή 09 Φεβ 2020
Β ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματρτης 18ης αγωνιστικής
Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής της Β Κατηγορίας ΕΠΣΑ   Α’ Όμιλος Ίκαρος Πετρωτού-Εθνικός/Πολύτεκνος 0-2 (10΄ Αναγνωστόπουλος, 55΄ Θοδωρής) Λέων Αλισσού-Δάφνη Πατρών 3-0 (44΄ πεν., 50΄ Στουπάκης, 90΄ Π. Κόλλιας) Παναχαϊκός-Καμίνια 0-1 (68΄ Βέσσης) Αστραπή-Αχαϊκός 2-2 (2΄ Ορφανίδης, 60΄ Φράγγος – 20΄ Νικολόπουλος, 65΄πεν. Σκούρτας) Αστέρας Μιντιλογλίου-Καλλιθέα 3-0 (29΄, 40΄...
Πέμπτη 06 Φεβ 2020
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : Οι "άρχοντες της 18ης Αγωνιστικής
Στα παιχνίδια Β  Κατηγορίας (18η Αγωνιστική)σφυρίζουν οι:  Α’ Όμιλος Σάββατο 8/2 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.30, Ίκαρος Πετρωτού-Εθνικός/Πολύτεκνος, Ανδριανός Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.30, Λέων Αλισσού-Δάφνη, Ασπρουλόπουλος Κυριακή 9/2 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Παναχαϊκός-Καμίνια, Μέρμηγκας Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.30, Πετεινοί-Φαραϊκός, Κονιδάρης Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.30, Αστραπή-Αχαϊκός, Μαχαίρας Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.30, Αστέρας...
Παρασκευή 31 Ιαν 2020
Β ΕΠΣΑ :Οι άρχοντες  της 17ης Αγωνιστικής
Στα παιχνίδια  της 17ης αγωνιστικής  της Β ΕΠΣΑ σφυρίζουν οι: Α’ Όμιλος Σάββατο 1/2 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Σταροχώρι, Πετρόπουλος Κυριακή 2/2 Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 12.15, Αχαϊκός-Αστέρας Μιντιλογλίου, Ασπρουλόπουλος Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Καλλιθέα-Λέων Αλισσού, Πολυγένης Γήπεδο Μαζαρακίου, Ώρα 15.00, Καμίνια-Πετεινοί, Καμζόλας Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Δάφνη Πατρών-Ατρόμητος...
Κυριακή 26 Ιαν 2020
Β ΕΠΣΑ : Η Κ΄'ινηση της 16ης αγωνιστικής
News Video Α’ Κατηγορία B’ Κατηγορία Γ’ Κατηγορία Γ’ Εθνική Super League 2 Βαθμολογίες Διάφορα Αρχική B' Κατηγορία Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής στη Β’ Κατηγορία B' Κατηγορία Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής στη Β’ Κατηγορία 26|01|2020 Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής στην Β’ Κατηγορία. Α’ Όμιλος Κυριακή 26/1 Αστραπή-Εθνικός/Πολύτεκνος 1-2 (92΄Μηλάτος – 65′ Σώζος, 68′ Θοδωρή) Πετεινοί-Δόξα Νιφορεϊκων...
Σάββατο 25 Ιαν 2020
Β ΕΠΣΑ : Σπουδαία νίκη το Σταροχώρι " Χ" η Αναγέννηση Ψαθοπύργου με Ανω Καστρίτσι
Με “εξάρα” πέρασε το εμπόδιο του Παναχαϊκού το Σταροχώρι, ενώ σημαντικές νίκες πέτυχαν Περιβόλα και Λέων Αλισσού για τον α’ όμιλο. Στο ντέρμπι του β’ ομίλου δεν είχαμε νικητή, με το Καστρίτσι και την Αναγέννηση να μένουν στο 0-0, ενώ σημαντικό έδαφος έχασε ο Απόλλων...
Πέμπτη 23 Ιαν 2020
Β ΕΠΣΑ :Οι διαιτητές της 16Ης αγωνιστικής
Στα παιχνίδια της 16ης Αγωνιστικής σφυρίζουν οι  Α’ Όμιλος Σάββατο 25/1 Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Περιβόλα-Καμίνια, Καραβασίλης Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Παναχαϊκός-Σταροχώρι, Ιωαννίδης Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Αχαϊκός, Τηλιγάδας Κυριακή 26/1 Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 11.00, Αστραπή-Εθνικός/Πολύτεκνος, Καλύβας Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.00, Πετεινοί-Δόξα Νιφορεϊκων, Αθανασόπουλος Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.00,...
Κυριακή 19 Ιαν 2020
Β ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματρτης 15ης αγωνιστικής
Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου, 2020 Τα πάντα για το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο | Patra Goal News Video Α’ Κατηγορία B’ Κατηγορία Γ’ Κατηγορία Γ’ Εθνική Super League 2 Βαθμολογίες Διάφορα Αρχική B' Κατηγορία Tα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής στη Β΄ Κατηγορία B' Κατηγορία Tα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής στη Β΄ Κατηγορία 19|01|2020 Δείτε αναλυτικά μέσω του www.patragoal.gr τα...
Πέμπτη 16 Ιαν 2020
Β ΕΠΣΑ : Οι άρχοντες της `15ης αγωνθσυικής
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η Αγωνιστική) Α’ Όμιλος Σάββατο 18/1 Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Καμίνια-Δάφνη Πατρών, Ταξιάρχης Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Περιβόλα, Παναγιωτόπουλος Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Λέων Αλισσού, Σαμαρτζής Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Παναχαϊκός, Μαχαίρας-Μουστάκας Κυριακή 19/1 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.00, Αχαϊκός-Ατρόμητος Λάππα, Σπυρόπουλος Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.00, Καλλιθέα-Φαραϊκός, Ιωαννίδης Γήπεδο...
Κυριακή 12 Ιαν 2020
Β ΕΠΣΑ : Τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής
Tα αποτελέσματα  στους δύο ομίλους της Β΄ Κατηγορίας: Α’ ‘Ομιλος Καλλιθέα-Καμίνια 0-2 (12′ Μαρίδης, 85′ Αβράμης) Φαραϊκός-Αχαϊκός 0-3 (43′, 44′, 75’ Σκούρτας) Περιβόλα-Σταροχώρι 1-1 (89′ Κ. Θεοδωρόπουλος / 86′ Μπινιέρης) Λέων Αλισσού-Αστραπή 3-0 (26′ Σιδέρης, 64′ Στουπάκης, 92′ Κοσιώνης) Πετεινοί-Παναχαϊκός 2-0 (5′ Αρκουμάνης, 41′ Μπαρλάς) Δάφνη-Δόξα Νιφορεΐκων 1-2...
Πέμπτη 09 Ιαν 2020
Β ΕΣΠΣΑ: Συνέχεια με την 14η αγωνιστική
Στα παιχνίδια της Β’ Κατηγορίας σφυρίζουν οι:(14η Αγωνιστική) Α’ ‘Ομιλος Σάββατο 11/1 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Καλλιθέα-Καμίνια, Παναγιωτόπουλος Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Αχαϊκός, Καμζόλας Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Περιβόλα-Σταροχώρι, Αθανασόπουλος Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Αστραπή, Φωκάς Κυριακή 12/1 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 11.00, Πετεινοί-Παναχαϊκός, Κονιδάρης Γήπεδο Λάππα, Ώρα...
Σάββατο 04 Ιαν 2020
B EΠΣΑ :Πέντε προσθήκες η Περιβόλα
Πενταπλό μεταγραφικό χτύπημα από την Περιβόλα Πατρών, η οποία δυναμώνει αισθητά με στόχο την πεντάδα. Η ομάδα του Κώστα Κυριτόπουλου απέκτησε τους Μπενέτο και Μπαρούνη από τους Πετεινούς, τον Πάνα από τον Φαραϊκό, όπως και τους Καραβούλια και Σλάκο από Ζαβλάνι/Αία και Δόξα Πατρών αντίστοιχα. Αναμένονται...
Κυριακή 22 Δεκ 2019
Β ΕΠΣΑ :Τα α[ποτελέσματα της 13ης αγωνιστικής
Στα παιχνίδια της 13ηςΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉς ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΈΣΜΑΤΑ ΉΤΑΝ:  Α’ Όμιλος Σταροχώρι-Δάφνη Πατρών 4-2 (30’ Γ. Αντωνακόπουλος, 32’ Μπινιέρης, 45’ 65’ Γερ. Αντωνακόπουλος – 76’ Διαμαντόπουλος, 78’ Σπυρόπουλος) Παναχαϊκός-Περιβόλα 0-2 (59΄ Γιαννόπουλος, 69΄ Παντελής) Αστραπή-Ατρόμητος Λάππα 1-0 (22΄ Φράγγος) Αστέρας Μιντιλογλίου-Λέων Αλισσού 0-1 (85΄ Κοσιώνης) Δόξα Νιφορεΐκων-Καλλιθέα 5-0 (10΄,37΄ Χρυσανθόπουλος,...
Πέμπτη 19 Δεκ 2019
Β ΕΠΣΑ :Οι άρχοντες της 13ης Αγωνιστικής
Στα παιχνίδια  της Β κατηγορίας ΕΠΣΑ  (13η Αγωνιστική)σφυρίζουν οι:  Α’ Όμιλος Σάββατο 21/12 Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Καλλιθέα, Ρουμπάνης Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Πολύτεκνος-Πετεινοί, Ανδριανός Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Φαραϊκός, Ντάβλα Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Αχαϊκός-Καμίνια, Μέρμηγκας Κυριακή 22/12 Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 12.00, Σταροχώρι-Δάφνη Πατρών, Παπαχρήστος Γήπεδο Πετρωτού,...
Κυριακή 15 Δεκ 2019
ΒΕΠΣΑ : Τα αποτελέσματα της 12ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉς
Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής στη Β΄ Κατηγορία 15|12|2019 Aναλυτικά τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής στη Β΄ Κατηγορία και στους δύο ομίλους: Α’ Όμιλος Δάφνη – Παναχαϊκός 1-1( 3′ Φραντζής – 75′ Δ. Βεργίνης) Περιβόλα – Πετεινοί 2-1 (74’ Θεοδωρόπουλος, 93’ Σταμπολτάς – 39’ Λ. Μπαρλάς) Λέων –...
Πέμπτη 12 Δεκ 2019
β επσα : Οι διαιτητές της 12ηςΑγωνιστικής
Στα παιχνίδια  β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑς 12η Αγωνιστική ΣΦΥΡΊΖΟΥΝ ΟΙ:  Α’ Όμιλος Σάββατο 14/12 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Καλλιθέα-Σταροχώρι, Παναγιωτόπουλος Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, ΦαραΪκός-Αστραπή, Πράνταλος Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Αστέρας Μιντιλογλίου, Καλύβας Κυριακή 15/12 Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 09.45, Δάφνη-Παναχαϊκός, Βαβαρούτας Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Περιβόλα-Πετεινοί, Ασπρουλόπουλος Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00,...
Κυριακή 08 Δεκ 2019
Β ΕΠΣΑ: Τα αποτελεσματα της 11ης αγωνιστικής
Τα   αποτελέσματα των Κυριακάτικων αγώνων  της 11ης Αγωνιστικής  Α’ Όμιλος Παναχαϊκός-Καλλιθέα 4-4 (25΄ Σ. Βεργίνης, 27΄ Δ. Βεργίνης, 29΄ Κανελλόπουλος, 88′ / 31΄, 73′ Δημητρακόπουλος, 75′, 84′ ) Χαμένα Πέναλτι : 57′ Δ. Βεργίνης / 73′ Δημητρακόπουλος Αστραπή-Καμίνια 4-0 (3′ αυτ.Παπακωνσταντινόπουλος, 47′ Κουρίνος, 56′ πεν. 70′ Φράγγος) Πετεινοί-Δάφνη...
Βρέθηκαν 124 αποτελέσματα. Σελίδα 1 από 7
Σελίδα [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] >
 
© Copyright 2020 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport