Loading...

Β' ΕΠΣΑ

Πέμπτη 12 Δεκ 2019
β επσα : Οι διαιτητές της 12ηςΑγωνιστικής
Στα παιχνίδια  β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑς 12η Αγωνιστική ΣΦΥΡΊΖΟΥΝ ΟΙ:  Α’ Όμιλος Σάββατο 14/12 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Καλλιθέα-Σταροχώρι, Παναγιωτόπουλος Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, ΦαραΪκός-Αστραπή, Πράνταλος Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Αστέρας Μιντιλογλίου, Καλύβας Κυριακή 15/12 Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 09.45, Δάφνη-Παναχαϊκός, Βαβαρούτας Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Περιβόλα-Πετεινοί, Ασπρουλόπουλος Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00,...
Κυριακή 08 Δεκ 2019
Β ΕΠΣΑ: Τα αποτελεσματα της 11ης αγωνιστικής
Τα   αποτελέσματα των Κυριακάτικων αγώνων  της 11ης Αγωνιστικής  Α’ Όμιλος Παναχαϊκός-Καλλιθέα 4-4 (25΄ Σ. Βεργίνης, 27΄ Δ. Βεργίνης, 29΄ Κανελλόπουλος, 88′ / 31΄, 73′ Δημητρακόπουλος, 75′, 84′ ) Χαμένα Πέναλτι : 57′ Δ. Βεργίνης / 73′ Δημητρακόπουλος Αστραπή-Καμίνια 4-0 (3′ αυτ.Παπακωνσταντινόπουλος, 47′ Κουρίνος, 56′ πεν. 70′ Φράγγος) Πετεινοί-Δάφνη...
Σάββατο 07 Δεκ 2019
Β’ ΕΠΣΑ : Ισόπαλο το ντέρμπι στο Πετρωτό, «πεντάρα» για Εθνικό/Πολύτεκνο
Με τον Εθνικό/Πολύτεκνο να παίρνει μια μεγάλη νίκη απέναντι στην Περιβόλα και το ντέρμπι του Πετρωτού να λήγει με ισοπαλία, άνοιξε η αυλαία της 11ης αγωνιστικής στην Β’ Κατηγορία. Αναλυτικά είχαμε : Α’ Όμιλος Ίκαρος Πετρωτού-Δόξα Νιφορεϊκων 1-1 Λέων Αλισσού-Ατρόμητος Λάππα 0-0 Εθνικός/Πολύτεκνος-Περιβόλα 5-2 Β’ Όμιλος Άνω Καστρίτσι-Αργυρά 2-1 Αχιλλέας...
Πέμπτη 05 Δεκ 2019
Β ΕΣΑ : Οι άρχοντες του Σαββατοκύριακου
Οι "άρχοντες"   της11ης Αγωνιστικής  της Β Κατηγορίας ΕΠΣΑ:  Α’ Όμιλος Σάββατο 7/12 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Δόξα Νιφορεϊκων, Φωκάς Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Ατρόμητος Λάππα, Αθανασόπουλος Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Περιβόλα, Μπλίκας Κυριακή 8/12 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 10.00, Παναχαϊκός-Καλλιθέα, Καμζόλας Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Αστραπή-Καμίνια, Ασπρουλόπουλος Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα...
Κυριακή 01 Δεκ 2019
Β ΕΠΣΑ : Τα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής
Όμιλος Καλλιθέα-Πετεινοί 0-2 (57’ Μπαρούνης, 59’ πεν. Μπενέτος) Δάφνη-Περιβόλα 0-2 (25′ Γιαννόπουλος, 64′ Ανάγνου) Ίκαρος Πετρωτού-Σταροχώρι 4-1 (44′ Τσουραμάνης, 58′ Σπυρόπουλος, 62′ Πετρόγιαννης, 80′ Κλίτσας / 82′ Γ. Αντωνακόπουλος) Δόξα Νιφορεϊκων-Αστραπή 2-1 (33′ Νταλάπας, 65′ Ρηγόπουλος / 42′ Ορφανίδης) Καμίνια-Αστέρας Μιντιλογλίου 0-4 (12′ Χατζηαναστασίου, 30′, 88′ Μπαλασόπουλος, 55′...
Πέμπτη 28 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ :ΟΙ "ι "Ρέφερι της 10ης Αγωνιστικής
Στούς αγώνες της  Β Κατηγορίας (10η Αγωνιστική) σφυρίζουν οι:  Α’ Όμιλος Σάββατο 30/11 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Σταροχώρι, Μέρμηγκας Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Αστραπή, Οικονόμου Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Καμίνια-Αστέρας Μιντιλογλίου, Γ. Αθανασόπουλος Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Λέων Αλισσού, Ντάβλα Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Εθνικός/Πολύτεκνος, Πετρόπουλος Κυριακή 1/12 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Καλλιθέα-Πετεινοί, Κονιδάρης Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Δάφνη-Περιβόλα, Τηλιγάδας Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Αχαϊκός-Παναχαϊκός, Αρκουμάνης Β’ Όμιλος Σάββατο 30/11 Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 17.30, Απόλλων Εγλυκάδας-Αχιλλέας Καμαρών,...
Κυριακή 24 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ : Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριαακου
Τα αποτελέσμα τα της 9ης Αγωνιστικής στη Β ΕΠΣΑ  Α’ ΟΜΙΛΟΣ  Ωλενιακός-Ίκαρος Λακκόπετρας 0-1 Ροΐτικα-Νεάπολη Πατρών 7-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Γαλήνη 0-3 Δόξα Πατρών-Μετόχι 1-2 Λεοντίου-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-2 Κρίνος-Ρωμανός 3-0 Πείρος Ισώματος-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Β’ ΟΜΙΛΟΣ Προοδευτική- ΑΕ Αιγίου 4-1 ΑΕ Αρόης-Σπάρτακος 3-0 Πυρσός-Σκεπαστό 6-0 Αυτόνομη-ΑΕΚ Πατρών 4-0 Ατλάς – Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α. Παναχαϊκή 2014-Κεραυνός...
Πέμπτη 21 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ :Οι άρχοντες της 9ης Αγωνιστικής
Συα παιχνίδια  της Β’ κατηγορίας   (9η Αγωνιστική)σφυρίζουν οι  Α’ Όμιλος Σάββατο 23/11 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Δάφνη, Mαχαίρας-Μουστάκας Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Φαραϊκός, Χρονάς Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Περιβόλα-Καλλιθέα, Ασπρουλόπουλος Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Καμίνια, Παπαχρήστος Κυριακή 24/11 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 11.00, Παναχαϊκός-Ίκαρος Πετρωτού, Ταξιάρχης Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Πετεινοί-Αχαϊκός, Ντάβλα Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αστραπή-Σταροχώρι, Παπαδόπουλος Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Δόξα Νιφορεϊκων, Μιχαλόπουλος Β’ Όμιλος Σάββατο 23/11 Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 16.30, Αργυρά-Άβυθος Αιγιαλείας, Σαμαρτζής Κυριακή 24/11 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας»,...
Κυριακή 17 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ :Τα αποτελέσματα της 8ης Αγωνιστικής
Τα αποτελέσματα της 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉς Α ’ Όμιλος Δόξα Νιφορεϊκων-Λέων Αλισσού 2-0 Φαραϊκός-Πολύτεκνος 1-1 Ίκαρος Πετρωτού-Πετεινοί 0-2 Καλλιθέα-Δάφνη Πατρών 3-0 Αχαϊκός-Περιβόλα 1-0 Αστραπή-Παναχαϊκός 0-0 Σταροχώρι-Αστέρας Μιντιλογλίου 1-1 Καμίνια-Ατρόμητος Λάππα 0-1 Β’ Όμιλος Αχιλλέας Καμαρών-Αστέρας Τέμενης 0-0 Ζαβλάνι/Αίας-Απόλλων Αιγίου 3-1 Άβυθος Αιγιαλείας-ΠΑΟΚ Πάτρας 2-0 Απόλλων Εγλυκάδας-Αετός Ρίου 1-3 Δρέπανο-Άνω Καστρίτσι 1-3 Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Ολυμπιακός Πατρών 2-1 Φοίνικας Ζήριας-Αργυρά 1-2 Φλόγα Ροδιάς-Πανιώνιος/Αχιλλέας 2-3
Πέμπτη 14 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ Οι άρχοντες της 8ης Αγωνιστικής
Στα παιχνίδια της Β Κατηγορίας (8η Αγωνιστική)ορίσθηκαν να διαιτητεύσουν οι:  Α’ Όμιλος Σάββατο 16/11 Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Λέων Αλισσού, Ταξιάρχης Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Πολύτεκνος, Σαμαρτζής Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Πετεινοί, Τηλιγάδας Κυριακή 17/11 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Καλλιθέα-Δάφνη Πατρών, Κονιδάρης Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Αχαϊκός-Περιβόλα, Πολυγένης Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αστραπή-Παναχαϊκός, Ντάβλα Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Σταροχώρι-Αστέρας Μιντιλογλίου, Ταξιάρχης Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Καμίνια-Ατρόμητος Λάππα, Μαχαίρας Β’ Όμιλος Σάββατο 16/11 Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Αχιλλέας Καμαρών-Αστέρας Τέμενης, Ασπρουλόπουλος Κυριακή...
Πέμπτη 14 Νοέ 2019
Ο Νίκος Σταθόπουλος στο τιμίονι της Αστραπής Ψαροφαϊου
Ένα δικό της παιδί ο Νίκος Σταθόπουλος είναι ο νέος προπονητής της Αστραπής μετά την αποχώρηση του Γιώργου Νικολακόπουλου. Η Διοίκηση της Αστραπής θέλει να ευχαριστήσει τον πρώην προπονητή για την άψογη συνεργασία τους και την μέχρι τώρα προσφορά του στην ομάδα.
Κυριακή 10 Νοέ 2019
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιιστικής
Στα παιχνίδια της 7ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Β Κατηγορίας τα αποτελέματα ήσαν: Ά Όμιλος Αλισσού-Σταροχώρι 0-2 Ατρόμητος Λάππα-Δόξα Νιφορεϊκων 0-2 Φαραϊκός-Καμίνια 2-0 Πετεινοί-Αστραπή 3-3 Δάφνη-Αχαϊκός 1-1 Παναχαϊκός-Αστέρας Μιντιλογλίου 1-2 Πολύτεκνος-Καλλιθέα 2-1 Περιβόλα-Ίκαρος Πετρωτού 1-1 Β’ Όμιλος ΠΑΟΚ Πάτρας-Φλόγα Ροδιάς 0-6 Αργυρά-Δρέπανο 4-1 Άνω Καστρίτσι-Αχιλλέας Καμαρών 2-1 Απόλλων Αιγίου-Αστέρας Τέμενης 2-3 (72′ Πολυχρονόπουλος, 80′ / 15′ αυτ., 30′ Αγγελόπουλος, 61′ Τρακαδάς ) Αετός Ρίου-Ζαβλάνι/Αίας 2-0 (52′ Κουκούρης, 53′ Αποστολόπουλος) Ολυμπιακός-Απόλλων Εγλυκάδας 0-1 (90′ Σκουμής) Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αναγέννηση Ψαθοπύργου 1-2 (71′ Πλούμης / 25′ Τσαμτσούρης, 78′ Πελεκάνος) Άβυθος]-Φοίνικας Ζήριας 0-2 (55′ Τριανταφύλλου, 60′ Μπάσα)
Σάββατο 09 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ Νίκες για  Δόξα Νιφ. Φλόγα Ροδιάς
Με πέντε αναμετρήσεις άνοιξε η αυλαία της 7ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Β΄ Κατηγορίας. Η Δόξα Νιφορεΐκων επικράτησε με 2-0 του Ατρόμητου Λάππα εκτός έδρας με γκολ των Χρυσανθόπουλου και Καρέλα. Με αυτό το αποτέλεσμα η ομάδα του Άγγελου Κίκινα έστω και προσωρινά ανέβηκε στην 2η θέση, ενώ...
Πέμπτη 07 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ : Οι διαιτητές της 7ης στροφής
Στα παιχνίδια της 7ης Αγωνιστικής της Β κατηγορίας  που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο "σφυρίζουν οι:  Ά Όμιλος Σάββατο 9/11 Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Σταροχώρι, Παναγιωτόπουλος Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Δόξα Νιφορεϊκων, Οικονόμου Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Καμίνια, Ταξιάρχης Κυριακή 10/11 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 10.00, Πετεινοί-Αστραπή, Κονιδάρης Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 11.00, Δάφνη-Αχαϊκός, Αρκουμάνης Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Παναχαϊκός-Αστέρας Μιντιλογλίου, Τηλιγάδας Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Πολύτεκνος-Καλλιθέα, Καραβασίλης Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Περιβόλα-Ίκαρος Πετρωτού, Σπυρόπουλος Β’ Όμιλος Σάββατο 9/11 Γήπεδο...
Κυριακή 03 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ Τα αποτελέσμα τα της 6ης Αγωνιστικής
Τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής στη Β΄ Κατηγορία. Α΄ Όμιλος Καμίνια-Εθνικός/Πολύτεκνος 0-3 Αχαϊκός-Καλλιθέα 2-1 Ίκαρος Πετρωτού-Δάφνη Πατρών 3-0 Παναχαϊκός-Λέων Αλισσού 0-2 Αστέρας Μιντιλογλίου-Πετεινοί 4-1 Αστραπή-Περιβόλα 2-3 Σταροχώρι-Ατρόμητος Λάππα 3-2 Δόξα Νιφορεϊκων-Φαραϊκός 5-1 0 Β΄ Όμιλος Αχιλλέας Καμαρών-Αργυρά 1-2 Απόλλων Εγλυκάδας-Πανιώνιος/Αχιλλέας 3-2 Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Φλόγα Ροδιάς 3-3 Αστέρας Τέμενης-Αετός Ρίου 1-1 Απόλλων Αιγίου-Άνω Καστρίτσι 1-2 Δρέπανο-Άβυθος Αιγιαλείας 2-2 Ζαβλάνι/Αίας-Ολυμπιακός Πατρών...
Σάββατο 02 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ Νίκες των φιλοξενούμενων
Ο Εθνικός/Πολύτεκνος κέρδισε εύκολα στα Βραχνεϊκα τα Καμίνια με 3-0, ενώ την έκληξη της ημέρας πραγματοποίησε η Αργυρά, αφού υποχρέωσε σε εντός έδρας ήττα τον Αχιλλέα Καμαρών. Αναλυτικά είχαμε : Α΄Όμιλος Καμίνια-Εθνικός/Πολύτεκνος 0-3 (19′ Κάππας, 25′ πεν. Μπακερτζής, 58′ Σύρος)  B΄ Όμιλος Αχιλλέας Καμαρών-Αργυρά 1-2 (89′ Καρέλης / 13′ Θεοδωρόπουλος, 30′ Πιταράς) 
Πέμπτη 31 Οκτ 2019
ΒΕΠΣΑ : ΟΙ ΡΈΦΕΡΙ ΤΗς 6ης Αγωνιστικής
Στα παιχνίδια της Β Κατηγορίας   (6η Αγωνιστική) σφυρίζουν οι:  Α΄Όμιλος Σάββατο 2/11 Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Καμίνια-Εθνικός/Πολύτεκνος, Γιαννόπουλος Κυριακή 3/11 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 10.00, Αχαϊκός-Καλλιθέα, Σπυρόπουλος Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 11.00, Ίκαρος Πετρωτού-Δάφνη, Γκαβός Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.15, Παναχαϊκός-Λέων Αλισσού, Καραβασίλης Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Πετεινοί, Πολυγένης Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αστραπή-Περιβόλα, Σαμαρτζής Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Σταροχώρι-Ατρόμητος Λάππα, Μπλίκας Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Φαραϊκός, Τηλιγάδας Β΄Όμιλος Σάββατο 2/11 Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Αχιλλέας Καμαρών-Αργυρά, Ντάβλα Κυριακή 3/11 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Απόλλων Εγλυκάδας-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Ασπρουλόπουλος Γήπεδο Ρίου,...
Κυριακή 27 Οκτ 2019
Τα αποτελέσμα τατης 5Ης αγνιστικής;
Στα παιχνίδια της 5Ης αγωνιστικής τα αποτελέσματα ήταν :  Α’ ‘Ομιλος Καμίνια-Δόξα Νιφορεϊκων 0-6 Φαραϊκός-Σταροχώρι 2-3 Καλλιθέα-Ίκαρος Πετρωτού 1-0 Πετεινοί-Λέων Αλισσού 2-2 Περιβόλα-Αστέρας Μιντιλογλίου 1-2 Ατρόμητος Λάππα-Παναχαϊκός 2-2 Δάφνη Πατρών-Αστραπή 1-4 Εθνικός/Πολύτεκνος-Αχαϊκός 7-1 Β’ Όμιλος Φοίνικας Ζήριας-ΑΕ Δρεπάνου (αναβλήθηκε) ΠΑΟΚ Πατρών-Αναγέννηση Ψαθοπύργου 0-4 Ολυμπιακός Πατρών-Αστέρας Τέμενης 4-2 Αετός Ρίου-Άνω Καστρίτσι 0-3 Αργυρά-Απόλλων Αιγίου 4-1 Άβυθος Αιγιαλείας-Αχιλλέας Καμαρών 2-1 Φλόγα Ροδιάς-Απόλλων Εγλυκάδας 3-0 Πανιώνιος/Αχιλλέας-Ζαβλάνι/Αίας 2-0          
Πέμπτη 24 Οκτ 2019
Β ΕΠΣΑ : Οι "άρχοντες" του Σαβατοκύριακου
Στα παιχνίδια της 5Ης  Αγωνιστικής σφυρίζουν οι:  Α’ ‘Ομιλος Σάββατο 26/10 Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 16.00, Καμίνια-Δόξα Νιφορεϊκων, Ασπρουλόπουλος Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 16.00, Φαραϊκός-Σταροχώρι, Χρονάς Κυριακή 27/10 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», ‘Ωρα 10.00, Καλλιθέα-Ίκαρος Πετρωτού, Ντάβλα Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Πετεινοί-Λέων Αλισσού, Καλύβας Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Περιβόλα-Αστέρας Μιντιλογλίου, Μαχαίρας-Μουστάκας Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Παναχαϊκός, Μιχαλόπουλος Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Δάφνη Πατρών-Αστραπή, Πολυγένης Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Αχαϊκός, Ταξιάρχης Β’ Όμιλος Κυριακή 27/10 Γήπεδο Ρίου, Ώρα 12.00, ΠΑΟΚ Πάτρας-Αναγέννηση...
Κυριακή 20 Οκτ 2019
Β ΕΠΣΑ : Κορυφή για Ίκαρο Πετρωτού και Αναγέννηση Ψαθοπύργου
  Τα αποτελέσμναυτα της 4ης Αγωνιστικής σε Α και Β όμιλο :  Α’ Όμιλος ΑΟΜΙΛΟΣ  Δόξα Νιφορεΐκων-Εθνικός/Πολύτεκνος 0-1 Παναχαϊκός-Φαραϊκός 3-0 Ίκαρος Πετρωτού-Αχαϊκός 2-1 Πετεινοί-Ατρόμητος Λάππα 2-1 Αστραπή-Καλλιθέα 3-2 Αστέρας Μιντιλογλίου-Δάφνη Πατρών 4-0 Σταροχώρι-Καμίνια 4-1 Λέων Αλισσού-Περιβόλα 3-2 Β ΟΜΙΛΟΣ  Άνω Καστρίτσι-Ολυμπιακός Πατρών 4-0 Απόλλων Εγλυκάδας-Αναγέννηση Ψαθοπύργου 0-7 Αχιλλέας Καμαρών-Φοίνικας Ζήριας 1-0 Αετός Ρίου-Αργυρά 1-0 Αστέρας Τέμενης-Πανιώνιος/Αχιλλέας 2-2 Απόλλων Αιγίου-Άβυθος...
Βρέθηκαν 106 αποτελέσματα. Σελίδα 1 από 6
Σελίδα [1] [2] [3] [4] [5] [6] >
 
© Copyright 2019 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport