Λίστα αντικειμένων
Παρασκευή 31 Ιαν 2020
Στα παιχνίδια της 17ης αγωνιστικής της Β ΕΠΣΑ σφυρίζουν οι:
Α’ Όμιλος
Σάββατο 1/2
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Σταροχώρι, Πετρόπουλος
Κυριακή 2/2
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 12.15, Αχαϊκός-Αστέρας Μιντιλογλίου, Ασπρουλόπουλος
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Καλλιθέα-Λέων Αλισσού, Πολυγένης
Γήπεδο Μαζαρακίου, Ώρα 15.00, Καμίνια-Πετεινοί, Καμζόλας
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Δάφνη Πατρών-Ατρόμητος Λάππα, Γκαβός
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Περιβόλα, Σαφαρίκας
Γήπεδο Νιφορείκων, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Παναχαϊκός, Τηλιγάδας
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Αστραπή, Παπαδόπουλος
Β’ Όμιλος
Κυριακή 2/2
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αργυρά, Ταξιάρχης
Γήπεδο Δημητρόπουλου, Ώρα 15.00, Άβυθος Αιγιαλείας-Ολυμπιακός, Σπυρόπουλος
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Φλόγα Ροδιάς-Άνω Καστρίτσι, Φωκάς
Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Φοίνικας Ζήριας-Αετός Ρίου, Καλύβας
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Αστέρας Τέμενης, Καραβασίλης
Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.00, Δρέπανο-Απόλλων Αιγίου, Μέρμηγκας
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Απόλλων Εγλυκάδας-Ζαβλάνι/Αίας, Οικονόμου
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 17.30, ΠΑΟΚ Πάτρας-Αχιλλέας Καμαρών, Πετρόπουλος
Α’ Όμιλος
Σάββατο 1/2
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Σταροχώρι, Πετρόπουλος
Κυριακή 2/2
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 12.15, Αχαϊκός-Αστέρας Μιντιλογλίου, Ασπρουλόπουλος
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Καλλιθέα-Λέων Αλισσού, Πολυγένης
Γήπεδο Μαζαρακίου, Ώρα 15.00, Καμίνια-Πετεινοί, Καμζόλας
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Δάφνη Πατρών-Ατρόμητος Λάππα, Γκαβός
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Περιβόλα, Σαφαρίκας
Γήπεδο Νιφορείκων, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Παναχαϊκός, Τηλιγάδας
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Αστραπή, Παπαδόπουλος
Β’ Όμιλος
Κυριακή 2/2
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αργυρά, Ταξιάρχης
Γήπεδο Δημητρόπουλου, Ώρα 15.00, Άβυθος Αιγιαλείας-Ολυμπιακός, Σπυρόπουλος
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Φλόγα Ροδιάς-Άνω Καστρίτσι, Φωκάς
Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Φοίνικας Ζήριας-Αετός Ρίου, Καλύβας
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Αστέρας Τέμενης, Καραβασίλης
Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.00, Δρέπανο-Απόλλων Αιγίου, Μέρμηγκας
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Απόλλων Εγλυκάδας-Ζαβλάνι/Αίας, Οικονόμου
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 17.30, ΠΑΟΚ Πάτρας-Αχιλλέας Καμαρών, Πετρόπουλος