Loading...
Σάββατο 12 Σεπ 2020
Β ΕΠΑ :Το πρόγραμμα του πρωταθλήματις 20-21
Κλίκ για μεγέθυνση
Το πρόιγραμμα του πρωταθλήματος  Β Κατηγορίας 20-21 


Α' ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Λ. - Δάφνη
Ολυμπιακός Π. - Αστραπή
Πείρος - Λέων
Αστέρας Μιντ. - Αχαϊκός
Περιβόλα - Καμίνια
Ικαρος Λακκ. - Σταροχώρι
Ατλας - Φαραϊκός
Πυρσός - Γαλήνη

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ολυμπιακός Π. - Ατρόμητος Λ.
Δάφνη - Πείρος
Αστραπή - Αστέρας Μιντ.
Λέων - Περιβόλα
Αχαϊκός - Ικαρος Λακκ.
Καμίνια - Ατλας
Σταροχώρι - Γαλήνη
Φαραϊκός - Πυρσός

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Λ.- Πείρος
Αστέρας Μιντ. - Ολυμπιακός Π.
Περιβόλα - Δάφνη
Ικαρος Λακκ. - Αστραπή
Ατλας - Λέων
Γαλήνη - Αχαϊκός
Πυρσός - Καμίνια
Σταροχώρι - Φαραϊκός

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Μιντ. - Ατρόμητος Λ.
Πείρος - Περιβόλα
Ολυμπιακός Π. - Ικαρος Λακκ.
Δάφνη - Ατλας
Αστραπή - Γαλήνη
Λέων - Πυρσός
Αχαϊκός - Φαραϊκός
Καμίνια -Σταροχώρι

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Λ. - Περιβόλα
Ικαρος Λακκ. - Αστέρας Μιντ.
Ατλας - Πείρος
Γαλήνη - Ολυμπιακός Π.
Πυρσός - Δάφνη
Φαραϊκός - Αστραπή
Σταροχώρι - Λέων
Αχαϊκός - Καμίνια

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ικαρος Λακκ. - Ατρόμητος Λ.
Περιβόλα - Ατλας
Αστέρας Μιντ. - Γαλήνη
Πείρος - Πυρσός
Ολυμπιακός Π. - Φαραϊκός
Δάφνη - Σταροχώρι
Αστραπή - Καμίνια
Λέων - Αχαϊκός

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Λ. - Ατλας
Γαλήνη - Ικαρος Λακκ.
Πυρσός - Περιβόλα
Φαραϊκός - Αστέρας Μιντ.
Σταροχώρι - Πείρος
Καμίνια - Ολυμπιακός Π.
Αχαϊκός - Δάφνη
Αστραπή - Λέων

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γαλήνη - Ατρόμητος Λ.
Ατλας - Πυρσός
Ικαρος Λακκ. - Φαραϊκός
Περιβόλα - Σταροχώρι
Αστέρας Μιντ. - Καμίνια
Πείρος - Αχαϊκός
Ολυμπιακός Π. - Λέων
Δάφνη - Αστραπή

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Λ. - Πυρσός
Φαραϊκός - Γαλήνη
Σταροχώρι - Ατλας
Καμίνια - Ικαρος Λακκ.
Αχαϊκός - Περιβόλα
Λέων - Αστέρας Μιντ.
Αστραπή - Πείρος
Δάφνη - Ολυμπιακός Π.


10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φαραϊκός - Ατρόμητος Λ.
Πυρσός - Σταροχώρι
Γαλήνη - Καμίνια
Ατλας - Αχαϊκός
Ικαρος Λακκ. - Λέων
Περιβόλα - Αστραπή
Αστέρας Μιντ. - Δάφνη
Πείρος - Ολυμπιακός Π.

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Λ. - Σταροχώρι
Καμίνια - Φαραϊκός
Αχαϊκός - Πυρσός
Λέων - Γαλήνη
Αστραπή - Ατλας
Δάφνη - Ικαρος Λακκ.
Ολυμπιακός Π. - Περιβόλα
Πείρος - Αστέρας Μιντ.

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Καμίνια - Ατρόμητος Λ.
Σταροχώρι - Αχαϊκός
Φαραϊκός - Λέων
Πυρσός - Αστραπή
Γαλήνη - Δάφνη
Ατλας - Ολυμπιακός Π.
Ικαρος Λακκ. - Πείρος
Περιβόλα - Αστέρας Μιντ.

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Λ. - Αχαϊκός
Λέων - Καμίνια
Αστραπή - Σταροχώρι
Δάφνη - Φαραϊκός
Ολυμπιακός Π. - Πυρσός
Πείρος - Γαλήνη
Αστέρας Μιντ. - Ατλας
Περιβόλα - Ικαρος Λακκ.

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Λέων - Ατρόμητος Λ.
Αχαϊκός - Αστραπή
Καμίνια - Δάφνη
Σταροχώρι - Ολυμπιακός Π.
Φαραϊκός - Πείρος
Πυρσός - Αστέρας Μιντ.
Γαλήνη - Περιβόλα
Ατλας - Ικαρος Λακκ.

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Λ. - Αστραπή
Δάφνη - Λέων
Ολυμπιακός Π. - Αχαϊκός
Πείρος - Καμίνια
Αστέρας Μιντ. - Σταροχώρι
Περιβόλα - Φαραϊκός
Ικαρος Λακκ. - Πυρσός
Ατλας - Γαλήνη

* Οι αγώνες του β' γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.


Β' ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυτόνομη - Απόλλων Συν.
Αργυρά - Παν./Αχιλλέας
ΠΑΟΚ Π. - ΑΕ Αιγίου
Αχιλλέας Καμ. - Δρέπανο
Φλόγα Κ.Κ. - Πετεινοί
Αστέρας Τεμ. - Απόλλων Εγλ.
Ζαβλάνι - Φοίνικας Ζ.
Φλόγα Ροδ. - Αβυθος

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αργυρά - Αυτόνομη
Απόλλων Συν. - ΠΑΟΚ Π.
Παν./Αχιλλέας - Αχιλλέας Καμ.
ΑΕ Αιγίου - Φλόγα Κ.Κ.
Δρέπανο - Αστέρας Τεμ.
Πετεινοί - Ζαβλάνι
Απόλλων Εγλ. - Αβυθος
Φοίνικας Ζ. - Φλόγα Ροδ.

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυτόνομη- ΠΑΟΚ Π.
Αχιλλέας Καμ. - Αργυρά
Φλόγα Κ.Κ. - Απόλλων Συν.
Αστέρας Τεμ. - Παν./Αχιλλέας
Ζαβλάνι - ΑΕ Αιγίου
Αβυθος - Δρέπανο
Φλόγα Ροδ. - Πετεινοί
Απόλλων Εγλ. - Φοίνικας Ζ.

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αχιλλέας Καμ. - Αυτόνομη
ΠΑΟΚ Π. - Φλόγα Κ.Κ.
Αργυρά - Αστέρας Τεμ.
Απόλλων Συν. - Ζαβλάνι
Παν./Αχιλλέας - Αβυθος
ΑΕ Αιγίου - Φλόγα Ροδ.
Δρέπανο - Φοίνικας Ζ.
Πετεινοί -Απόλλων Εγλ.

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυτόνομη - Φλόγα Κ.Κ.
Αστέρας Τεμ. - Αχιλλέας Καμ.
Ζαβλάνι - ΠΑΟΚ Π.
Αβυθος - Αργυρά
Φλόγα Ροδ. - Απόλλων Συν.
Φοίνικας Ζ. - Παν./Αχιλλέας
Απόλλων Εγλ. - ΑΕ Αιγίου
Δρέπανο - Πετεινοί

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρας Τεμ. - Αυτόνομη
Φλόγα Κ.Κ. - Ζαβλάνι
Αχιλλέας Καμ. - Αβυθος
ΠΑΟΚ Π. - Φλόγα Ροδ.
Αργυρά - Φοίνικας Ζ.
Απόλλων Συν. - Απόλλων Εγλ.
Παν./Αχιλλέας - Πετεινοί
ΑΕ Αιγίου - Δρέπανο

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυτόνομη - Ζαβλάνι
Αβυθος - Αστέρας Τεμ.
Φλόγα Ροδ. - Φλόγα Κ.Κ.
Φοίνικας Ζ. - Αχιλλέας Καμ.
Απόλλων Εγλ. - ΠΑΟΚ Π.
Πετεινοί - Αργυρά
Δρέπανο - Απόλλων Συν.
Παν./Αχιλλέας - ΑΕ Αιγίου

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αβυθος - Αυτόνομη
Ζαβλάνι - Φλόγα Ροδ.
Αστέρας Τεμ. - Φοίνικας Ζ.
Φλόγα Κ.Κ. - Απόλλων Εγλ.
Αχιλλέας Καμ. - Πετεινοί
ΠΑΟΚ Π. - Δρέπανο
Αργυρά - ΑΕ Αιγίου
Απόλλων Συν. - Παν./Αχιλλέας

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυτόνομη - Φλόγα Ροδ.
Φοίνικας Ζ. - Αβυθος
Απόλλων Εγλ. - Ζαβλάνι
Πετεινοί - Αστέρας Τεμ.
Δρέπανο - Φλόγα Κ.Κ.
ΑΕ Αιγίου - Αχιλλέας Καμ.
Παν./Αχιλλέας - ΠΑΟΚ Π.
Απόλλων Συν. - Αργυρά

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φοίνικας Ζ. - Αυτόνομη
Φλόγα Ροδ. - Απόλλων Εγλ.
Αβυθος - Πετεινοί
Ζαβλάνι - Δρέπανο
Αστέρας Τεμ. - ΑΕ Αιγίου
Φλόγα Κ.Κ. - Παν./Αχιλλέας
Αχιλλέας Καμ. - Απόλλων Συν.
ΠΑΟΚ Π. - Αργυρά

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυτόνομη - Απόλλων Εγλ.
Πετεινοί - Φοίνικας Ζ.
Δρέπανο - Φλόγα Ροδ.
ΑΕ Αιγίου - Αβυθος
Παν./Αχιλλέας - Ζαβλάνι
Απόλλων Συν. - Αστέρας Τεμ.
Αργυρά - Φλόγα Κ.Κ.
ΠΑΟΚ Π. - Αχιλλέας Καμ.

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πετεινοί - Αυτόνομη
Απόλλων Εγλ. - Δρέπανο
Φοίνικας Ζ. - ΑΕ Αιγίου
Φλόγα Ροδ. - Παν./Αχιλλέας
Αβυθος - Απόλλων Συν.
Ζαβλάνι - Αργυρά
Αστέρας Τεμ. - ΠΑΟΚ Π.
Φλόγα Κ.Κ. - Αχιλλέας Καμ.

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυτόνομη - Δρέπανο
ΑΕ Αιγίου - Πετεινοί
Παν./Αχιλλέας - Απόλλων Εγλ.
Απόλλων Συν. - Φοίνικας Ζ.
Αργυρά - Φλόγα Ροδ.
ΠΑΟΚ Π. - Αβυθος
Αχιλλέας Καμ. - Ζαβλάνι
Φλόγα Κ.Κ. - Αστέρας Τεμ.

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Αιγίου - Αυτόνομη
Δρέπανο - Παν./Αχιλλέας
Πετεινοί - Απόλλων Συν.
Απόλλων Εγλ. - Αργυρά
Φοίνικας Ζ. - ΠΑΟΚ Π.
Φλόγα Ροδ. - Αχιλλέας Καμ.
Αβυθος - Φλόγα Κ.Κ.
Ζαβλάνι - Αστέρας Τεμ.

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αυτόνομη - Παν./Αχιλλέας
Απόλλων Συν. - ΑΕ Αιγίου
Αργυρά - Δρέπανο
ΠΑΟΚ Π. - Πετεινοί
Αχιλλέας Καμ. - Απόλλων Εγλ.
Φλόγα Κ.Κ. - Φοίνικας Ζ.
Αστέρας Τεμ. - Φλόγα Ροδ.
Ζαβλάνι - Αβυθος
* Οι αγώνες του β' γύρου θα διεξαχθούν αντίστροφα.
 
© Copyright 2021 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport