Λίστα αντικειμένων
Παρασκευή 28 Ιαν 2022
ΣΑΒΒΑΤΟ
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (6 μ.μ.)
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Απόλλων Εγλυκάδος-Αυτόνομη, Κώστας Οικονόμου
ΚΥΡΙΑΚΗ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Λακκόπετρας, 3:30μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας-Σταροχώρι, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3:30μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Γαλήνη, Κώστας Οικονόμου
Γήπ. Πετρωτού, 3:30μ.μ.: Περιβόλα-Δάφνη Πατρών, Δημήτρης Σπυρόπουλος
Γήπ. Προσφυγικών, 3:30μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Αχαϊκός, Νίκος Δανιήλ
Γήπ. Λάππα, 3:30μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Φαραικός, Γιάννης Πράνταλος
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3:30μ.μ.: Πυρσός Πατρών-Αστέρας Μιντιλογλίου, Κώστας Βαβαρούτας
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Άτλας Α.Σ.-Καμίνια, Γιώργος Αγγελόπουλος
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ρίου, 12:30μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Αχιλλέας Καμαρών, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. Προσφυγικών, 1μ.μ.: Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας-Πετεινοί, Νίκος Μιχαλόπουλος
Γήπ. Αβύθου, 3:30μ.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-Φλόγα Ρόδιας, Γιάννης Κονιδάρης
Γήπ. Ροδιάς, 3:30μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού-Αργυρά Πατρών, Νίκος Μέρμηγκας
Γήπ. Ζήριας, 3:30μ.μ.: Φοίνικας/Ζήριας-Αιγίου ΑΕ, Σπύρος Παλαιολόγος
Γήπ. Αχιλλέα, 3:30μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αστέρας Τέμενης, Στέφανος Μαχαίρας
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (6 μ.μ.)
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Απόλλων Εγλυκάδος-Αυτόνομη, Κώστας Οικονόμου
ΚΥΡΙΑΚΗ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Λακκόπετρας, 3:30μ.μ.: Ικαρος Λακκόπετρας-Σταροχώρι, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 3:30μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Γαλήνη, Κώστας Οικονόμου
Γήπ. Πετρωτού, 3:30μ.μ.: Περιβόλα-Δάφνη Πατρών, Δημήτρης Σπυρόπουλος
Γήπ. Προσφυγικών, 3:30μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Αχαϊκός, Νίκος Δανιήλ
Γήπ. Λάππα, 3:30μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Φαραικός, Γιάννης Πράνταλος
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3:30μ.μ.: Πυρσός Πατρών-Αστέρας Μιντιλογλίου, Κώστας Βαβαρούτας
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Άτλας Α.Σ.-Καμίνια, Γιώργος Αγγελόπουλος
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ρίου, 12:30μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Αχιλλέας Καμαρών, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. Προσφυγικών, 1μ.μ.: Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας-Πετεινοί, Νίκος Μιχαλόπουλος
Γήπ. Αβύθου, 3:30μ.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-Φλόγα Ρόδιας, Γιάννης Κονιδάρης
Γήπ. Ροδιάς, 3:30μ.μ.: Απόλλων Συνοικισμού-Αργυρά Πατρών, Νίκος Μέρμηγκας
Γήπ. Ζήριας, 3:30μ.μ.: Φοίνικας/Ζήριας-Αιγίου ΑΕ, Σπύρος Παλαιολόγος
Γήπ. Αχιλλέα, 3:30μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αστέρας Τέμενης, Στέφανος Μαχαίρας