Λίστα αντικειμένων
Σάββατο 25 Νοέ 2023
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η Αγωνιστική)
Α’ Όμιλος
Σάββατο 25/11
Χαλανδρίτσας, 15:00, Φαραικός-Αστέρας Μιντιλογλίου, Μαρδάς (Σπυρόπουλος-Βαβίλης)
Κυριακή 26/11
Ζαρουχλεΐκων, 11:30, Πυρσός Πατρών-Νεάπολη ΑΕ, Μαρδάς (Ταξιάρχης-Κωσταδήμας)
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 12:00, Δίας Σαραβαλίου-Σταροχώρι, Κονιδάρης (Σωτηρόπουλος-Μ.Ψιμάρνης)
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30, Παναχαϊκός-Δάφνη Πατρών, Οικονόμου (Βαρελάς-Βαβίλης)
Νιφορεΐκων, 15:00, Κρίνος-Ίκαρος Λακκόπετρας, Μέρμηγκας (Γεωργακόπουλος-Π.Ψιμάρνης)
Προσφυγικών, 15:00, Άτλας Α.Σ.-Τριταίας ΑΟ, Παπαδόπουλος (Βασιλόπουλος-Αβραμοπούλου)
Προσφυγικών, 18:00, Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου-Λιμνοχώρι, Πετρόπουλος (Βασιλόπουλος-Πανταζόπουλος)
Β’ Όμιλος
Κυριακή 26/11
Αγυιάς, 12:00, Πετεινοί-Αστέρας Λεοντίου, Γιαννόπουλος (Τραγουλιάς-Σεσέντος)
Πλαστήρα, 15:00, Αιγίου ΑΕ-Πάτρα 2005 A.E., Ζήκος (Ζούλης-Μάστορας)
Αγυιάς, 15:00, Ηρακλής Πατρών-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς), Σεσέντος (Τραγουλιάς-Μ.Ψιμάρνης)
Τέμενης, 15:00, Αστήρ Τέμενης-Αρόης Α.Ε., Ξουρής (Γαλάνης-Θανόπουλος)
Καμαρών, 15:00, Αχιλλέας Καμαρών-Άβυθος Αιγιάλειας, Σπ. Παλαιολόγος (Ωρολογάς-Τζήκας)
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:00, Απόλλων Εγλυκάδος-Φοίνικας Ζήριας, Παπαχρήστος (Μαρδάς-Κωσταδήμας)
Ροδιάς, 15:00, Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Αίας Πατρών, Τσάκης (Γκαβός-Παππάς)
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ‘Ομιλος (6η Αγωνιστική)
Σάββατο 25/11
Προσφυγικών, 15:00, Ολυμπιακός Πατρών-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018, Τσάκης (Σακελιάς-Πούλος)
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Περιβόλα-Ρομαϊκός Α.Σ., Γκοτσόπουλος (Ασημακόπουλος-Παπαχρήστος)
Κυριακή 26/11
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10:00, ‘Ικαρος Πετρωτού-Πείρος Ισώματος, Βαβίλης (Βαρελάς-Απ.Παλαιολόγος)
Προσφυγικών, 12:00, Αρόη Α.Π.Ο.-Α.Ε.Κ. Πατρών, Βέλλιου (Πανταζόπουλος-Πούλος)
Ρεπό : Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
Β’ Όμιλος (5η Αγωνιστική)
Σάββατο 25/11
Αγυιάς, 15:00, Αυτόνομη Π.Ο.-Φοίνικας Αγυιάς, Ζήκος (Βέλλιου-Απ.Παλαιολόγος)
Πλαστήρα, 15:00, ΑΟ Αιγίου 2019-Ζαβλάνι, Κονιδάρης (Κωνσταντόπουλος-Ξουρής)
Κυριακή 26/11
Ροδιάς, 15:00, Φλόγα Ρόδιας-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Γκαβός (Τσάκης-Παππάς)
Νίκης Προαστίου, 15:00, Αργυρά Πατρών-Ψηλαλώνια, Τσεντούρος (Κωνστανταρόπουλος-Φώτος)
Α’ Όμιλος
Σάββατο 25/11
Χαλανδρίτσας, 15:00, Φαραικός-Αστέρας Μιντιλογλίου, Μαρδάς (Σπυρόπουλος-Βαβίλης)
Κυριακή 26/11
Ζαρουχλεΐκων, 11:30, Πυρσός Πατρών-Νεάπολη ΑΕ, Μαρδάς (Ταξιάρχης-Κωσταδήμας)
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 12:00, Δίας Σαραβαλίου-Σταροχώρι, Κονιδάρης (Σωτηρόπουλος-Μ.Ψιμάρνης)
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30, Παναχαϊκός-Δάφνη Πατρών, Οικονόμου (Βαρελάς-Βαβίλης)
Νιφορεΐκων, 15:00, Κρίνος-Ίκαρος Λακκόπετρας, Μέρμηγκας (Γεωργακόπουλος-Π.Ψιμάρνης)
Προσφυγικών, 15:00, Άτλας Α.Σ.-Τριταίας ΑΟ, Παπαδόπουλος (Βασιλόπουλος-Αβραμοπούλου)
Προσφυγικών, 18:00, Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου-Λιμνοχώρι, Πετρόπουλος (Βασιλόπουλος-Πανταζόπουλος)
Β’ Όμιλος
Κυριακή 26/11
Αγυιάς, 12:00, Πετεινοί-Αστέρας Λεοντίου, Γιαννόπουλος (Τραγουλιάς-Σεσέντος)
Πλαστήρα, 15:00, Αιγίου ΑΕ-Πάτρα 2005 A.E., Ζήκος (Ζούλης-Μάστορας)
Αγυιάς, 15:00, Ηρακλής Πατρών-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς), Σεσέντος (Τραγουλιάς-Μ.Ψιμάρνης)
Τέμενης, 15:00, Αστήρ Τέμενης-Αρόης Α.Ε., Ξουρής (Γαλάνης-Θανόπουλος)
Καμαρών, 15:00, Αχιλλέας Καμαρών-Άβυθος Αιγιάλειας, Σπ. Παλαιολόγος (Ωρολογάς-Τζήκας)
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:00, Απόλλων Εγλυκάδος-Φοίνικας Ζήριας, Παπαχρήστος (Μαρδάς-Κωσταδήμας)
Ροδιάς, 15:00, Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Αίας Πατρών, Τσάκης (Γκαβός-Παππάς)
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ‘Ομιλος (6η Αγωνιστική)
Σάββατο 25/11
Προσφυγικών, 15:00, Ολυμπιακός Πατρών-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018, Τσάκης (Σακελιάς-Πούλος)
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Περιβόλα-Ρομαϊκός Α.Σ., Γκοτσόπουλος (Ασημακόπουλος-Παπαχρήστος)
Κυριακή 26/11
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10:00, ‘Ικαρος Πετρωτού-Πείρος Ισώματος, Βαβίλης (Βαρελάς-Απ.Παλαιολόγος)
Προσφυγικών, 12:00, Αρόη Α.Π.Ο.-Α.Ε.Κ. Πατρών, Βέλλιου (Πανταζόπουλος-Πούλος)
Ρεπό : Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων
Β’ Όμιλος (5η Αγωνιστική)
Σάββατο 25/11
Αγυιάς, 15:00, Αυτόνομη Π.Ο.-Φοίνικας Αγυιάς, Ζήκος (Βέλλιου-Απ.Παλαιολόγος)
Πλαστήρα, 15:00, ΑΟ Αιγίου 2019-Ζαβλάνι, Κονιδάρης (Κωνσταντόπουλος-Ξουρής)
Κυριακή 26/11
Ροδιάς, 15:00, Φλόγα Ρόδιας-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Γκαβός (Τσάκης-Παππάς)
Νίκης Προαστίου, 15:00, Αργυρά Πατρών-Ψηλαλώνια, Τσεντούρος (Κωνστανταρόπουλος-Φώτος)