Items list
Friday 04 Feb 2022
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 5/2
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.30: Αστραπή – Περιβόλα, Καμζόλας.
Γηπ. Ντα Λουζ, 15.30: Φαραϊκός – Καμίνια, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.30: Δάφνη – Ικαρος Λακκόπετρας, Μιχαλόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 18.00: Απόλλων Εγλυκάδας – ΑΕ Δρεπάνου, Πετρόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 13.00: Γαλήνη – Πυρσός, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 15.30: Αστέρας Μιντιλογλίου – Ατλας, Σαφαρίκας.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.30: Σταροχώρι – Ατρόμητος Λάππα, Τηλιγάδας.
Γηπ. Πετρωτού, 15.30: Αχαϊκός – Πείρος, Μιχαλόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 12.30: Πετεινοί – ΑΕ Αιγίου, Βαβαρούτας.
Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Ζαβλάνι/Αίας – Αβυθος Αιγιάλειας, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Τέμενης, 15.30: Αστέρας Τέμενης – Φοίνικας Ζήριας, Μαρδάς.
Γηπ. Ροδιάς, 15.30: Φλόγα Ροδιάς – ΠΑΟΚ Πάτρας, Παλαιολόγος.
Γηπ. Προαστείου, 15.30: Αργυρά – Πανιώνιος/Αχιλλέας, Κονιδάρης.
Γηπ. Αγυιάς, 18.00: Αυτόνομη – Απόλλων Συνοικισμού, Δανιήλ.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 5/2
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Νιφορεΐκων, 15.30: Κρίνος – Ροΐτικα, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.30: Βασιλικό – Δόξα Πατρών, Σπυρόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προσφυγικών, 15.30: Αστέρας Λεοντίου – ΑΕΚ Πατρών, Αργυρόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 18.15: Σπάρτακος – Παναχαϊκός, Γεντεκάκης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 12.00: ΑΟ Τριταίας «Ο Τριταιικός» – Μετόχι, Παπαχρήστος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.30: Νεάπολη – Ωλενιακός, Αγγελόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προσφυγικών, 13.00: Ρωμανός – Αίας Πατρών, Ταξιάρχης.
Γηπ. Καλαβρύτων, 16.00: Σκεπαστό – Ολυμπιακός Καμαρών, Γκαβός.
ΣΑΒΒΑΤΟ 5/2
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 15.30: Αστραπή – Περιβόλα, Καμζόλας.
Γηπ. Ντα Λουζ, 15.30: Φαραϊκός – Καμίνια, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 15.30: Δάφνη – Ικαρος Λακκόπετρας, Μιχαλόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 18.00: Απόλλων Εγλυκάδας – ΑΕ Δρεπάνου, Πετρόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 13.00: Γαλήνη – Πυρσός, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Μιντιλογλίου, 15.30: Αστέρας Μιντιλογλίου – Ατλας, Σαφαρίκας.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.30: Σταροχώρι – Ατρόμητος Λάππα, Τηλιγάδας.
Γηπ. Πετρωτού, 15.30: Αχαϊκός – Πείρος, Μιχαλόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Πετρωτού, 12.30: Πετεινοί – ΑΕ Αιγίου, Βαβαρούτας.
Γηπ. Αγυιάς, 15.00: Ζαβλάνι/Αίας – Αβυθος Αιγιάλειας, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Τέμενης, 15.30: Αστέρας Τέμενης – Φοίνικας Ζήριας, Μαρδάς.
Γηπ. Ροδιάς, 15.30: Φλόγα Ροδιάς – ΠΑΟΚ Πάτρας, Παλαιολόγος.
Γηπ. Προαστείου, 15.30: Αργυρά – Πανιώνιος/Αχιλλέας, Κονιδάρης.
Γηπ. Αγυιάς, 18.00: Αυτόνομη – Απόλλων Συνοικισμού, Δανιήλ.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 5/2
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Νιφορεΐκων, 15.30: Κρίνος – Ροΐτικα, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 15.30: Βασιλικό – Δόξα Πατρών, Σπυρόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προσφυγικών, 15.30: Αστέρας Λεοντίου – ΑΕΚ Πατρών, Αργυρόπουλος.
Γηπ. Αγυιάς, 18.15: Σπάρτακος – Παναχαϊκός, Γεντεκάκης.
ΚΥΡΙΑΚΗ 6/2
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Χαλανδρίτσας, 12.00: ΑΟ Τριταίας «Ο Τριταιικός» – Μετόχι, Παπαχρήστος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 12.30: Νεάπολη – Ωλενιακός, Αγγελόπουλος.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προσφυγικών, 13.00: Ρωμανός – Αίας Πατρών, Ταξιάρχης.
Γηπ. Καλαβρύτων, 16.00: Σκεπαστό – Ολυμπιακός Καμαρών, Γκαβός.