Loading...
Saturday 02 Dec 2023
absd
Click to enlarge
Β’ Κατηγορία (9η Αγωνιστική)

Α’ Όμιλος

Σάββατο 2/12

Χαλανδρίτσας, 15:00, Φαραικός-Άτλας Α.Σ., Κονιδάρης (Τσεντούρος-Πούλος)

Βραχνεΐκων, 15:00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Πυρσός Πατρών, Γκαβός (Σακελιάς-Μαργαρώνης)

Λιμνοχωρίου, 15:00, Λιμνοχώρι-Σταροχώρι, Βαβίλης (Σπυρόπουλος-Παπαδής)

Κυριακή 3/12

Ζαρουχλεΐκων, 15:00, Νεάπολη ΑΕ-Δίας Σαραβαλίου, Βαβίλης (Τσούρας-Μαργαρώνης)

Λακκόπετρας, 15:00, Ίκαρος Λακκόπετρας-Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου, Παπαχρήστος (Αγγελόπουλος-Σακελιάς)

ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:00, Τριταίας ΑΟ-Παναχαϊκός, Τσάκης (Πρωτόγερος-Πανταζόπουλος)

ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Δάφνη Πατρών-Κρίνος, Πετρόπουλος (Ζούλης-Γεωργακόπουλος)

Β’ Όμιλος

Σάββατο 2/12

Ζήριας, 15:00, Φοίνικας Ζήριας-Άβυθος Αιγιάλειας, Τσάκης (Βέλλιου-Κωνσταντόπουλος)

Κυριακή 3/12

Πλαστήρα, 12:00, Αιγίου ΑΕ-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου, Κονιδάρης (Ωρολογάς-Χριστόπουλος)

Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 12:00, Αστέρας Λεοντίου-Αστήρ Τέμενης, Σπ. Παλακιολόγος (Θανόπουλος-Παυλόπουλος)

Αγυιάς, 12:30, Αίας Πατρών-Πετεινοί, Τσεντούρος (Ζήκος-Πούλος)

Αγυιάς, 15:00, Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς)-Αχιλλέας Καμαρών, Ζήκος (Βασιλόπουλος-Βαρελάς)

Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 15:00, Πάτρα 2005 A.E.-Ηρακλής Πατρών, Γκαβός (Θανόπουλος-Παυλόπουλος)

Προσφυγικών, 15:00, Αρόης Α.Ε.-Απόλλων Εγλυκάδος, Ταξιάρχης (Παπαδής-Απ.Παλαιολόγος)

Γ’ Κατηγορία

Α’ Όμιλος (7η Αγωνιστική)

Κυριακή 3/12

Προσφυγικών, 12:00, Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018-Περιβόλα, Παπαδής (Ταξιάρχης-Απ.Παλαιολόγος)

Ζαρουχλεΐκων, 12:00, Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Αρόη Α.Π.Ο., Σπηλιόπουλος (Βαβίλης-Μαργαρώνης)

ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:00, Α.Ε.Κ. Πατρών-Ολυμπιακός Πατρών, Πρωτόγερος (Τσάκης-Πανταζόπουλος)

Προσφυγικών, 18:00, Πείρος Ισώματος-Ρομαϊκός Α.Σ., Βέλλιου (Τσούρας-Ασημακόπουλος)

Ρεπό : Ίκαρος Πετρωτού

Β’ Όμιλος (6η Αγωνιστική)

Σάββατο 2/12

Προσφυγικών, 15:00, Ψηλαλώνια-Ζαβλάνι, Πρωτόγερος (Φώτος-Νικολακόπουλος)

Κυριακή 3/12

Ρίου, 12:00, Αυτόνομη Π.Ο.-Φλόγα Ρόδιας, Γαλάνης (Ξουρής-Κωνσταντόπουλος)

Νίκης Προαστίου, 15:00, Φοίνικας Αγυιάς-ΑΟ Αιγίου 2019, Κωνστανταρόπουλος (Κωσταδήμας-Φώτος)

Ρίου, 15:00, Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Αργυρά Πατρών, Ξουρής (Γαλάνης-Κωνσταντόπουλος)
 
© Copyright 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport