Loading...

Β' ΕΠΣΑ

Πέμπτη 23 Ιαν 2020
Β ΕΠΣΑ :Οι διαιτητές της 16Ης αγωνιστικής
Στα παιχνίδια της 16ης Αγωνιστικής σφυρίζουν οι  Α’ Όμιλος Σάββατο 25/1 Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Περιβόλα-Καμίνια, Καραβασίλης Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Παναχαϊκός-Σταροχώρι, Ιωαννίδης Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Αχαϊκός, Τηλιγάδας Κυριακή 26/1 Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 11.00, Αστραπή-Εθνικός/Πολύτεκνος, Καλύβας Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.00, Πετεινοί-Δόξα Νιφορεϊκων, Αθανασόπουλος Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.00,...
Κυριακή 19 Ιαν 2020
Β ΕΠΣΑ: Τα αποτελέσματρτης 15ης αγωνιστικής
Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου, 2020 Τα πάντα για το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο | Patra Goal News Video Α’ Κατηγορία B’ Κατηγορία Γ’ Κατηγορία Γ’ Εθνική Super League 2 Βαθμολογίες Διάφορα Αρχική B' Κατηγορία Tα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής στη Β΄ Κατηγορία B' Κατηγορία Tα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής στη Β΄ Κατηγορία 19|01|2020 Δείτε αναλυτικά μέσω του www.patragoal.gr τα...
Πέμπτη 16 Ιαν 2020
Β ΕΠΣΑ : Οι άρχοντες της `15ης αγωνθσυικής
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η Αγωνιστική) Α’ Όμιλος Σάββατο 18/1 Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Καμίνια-Δάφνη Πατρών, Ταξιάρχης Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Περιβόλα, Παναγιωτόπουλος Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Λέων Αλισσού, Σαμαρτζής Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Παναχαϊκός, Μαχαίρας-Μουστάκας Κυριακή 19/1 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.00, Αχαϊκός-Ατρόμητος Λάππα, Σπυρόπουλος Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.00, Καλλιθέα-Φαραϊκός, Ιωαννίδης Γήπεδο...
Κυριακή 12 Ιαν 2020
Β ΕΠΣΑ : Τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής
Tα αποτελέσματα  στους δύο ομίλους της Β΄ Κατηγορίας: Α’ ‘Ομιλος Καλλιθέα-Καμίνια 0-2 (12′ Μαρίδης, 85′ Αβράμης) Φαραϊκός-Αχαϊκός 0-3 (43′, 44′, 75’ Σκούρτας) Περιβόλα-Σταροχώρι 1-1 (89′ Κ. Θεοδωρόπουλος / 86′ Μπινιέρης) Λέων Αλισσού-Αστραπή 3-0 (26′ Σιδέρης, 64′ Στουπάκης, 92′ Κοσιώνης) Πετεινοί-Παναχαϊκός 2-0 (5′ Αρκουμάνης, 41′ Μπαρλάς) Δάφνη-Δόξα Νιφορεΐκων 1-2...
Πέμπτη 09 Ιαν 2020
Β ΕΣΠΣΑ: Συνέχεια με την 14η αγωνιστική
Στα παιχνίδια της Β’ Κατηγορίας σφυρίζουν οι:(14η Αγωνιστική) Α’ ‘Ομιλος Σάββατο 11/1 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Καλλιθέα-Καμίνια, Παναγιωτόπουλος Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Αχαϊκός, Καμζόλας Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Περιβόλα-Σταροχώρι, Αθανασόπουλος Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Αστραπή, Φωκάς Κυριακή 12/1 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 11.00, Πετεινοί-Παναχαϊκός, Κονιδάρης Γήπεδο Λάππα, Ώρα...
Σάββατο 04 Ιαν 2020
B EΠΣΑ :Πέντε προσθήκες η Περιβόλα
Πενταπλό μεταγραφικό χτύπημα από την Περιβόλα Πατρών, η οποία δυναμώνει αισθητά με στόχο την πεντάδα. Η ομάδα του Κώστα Κυριτόπουλου απέκτησε τους Μπενέτο και Μπαρούνη από τους Πετεινούς, τον Πάνα από τον Φαραϊκό, όπως και τους Καραβούλια και Σλάκο από Ζαβλάνι/Αία και Δόξα Πατρών αντίστοιχα. Αναμένονται...
Κυριακή 22 Δεκ 2019
Β ΕΠΣΑ :Τα α[ποτελέσματα της 13ης αγωνιστικής
Στα παιχνίδια της 13ηςΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉς ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΈΣΜΑΤΑ ΉΤΑΝ:  Α’ Όμιλος Σταροχώρι-Δάφνη Πατρών 4-2 (30’ Γ. Αντωνακόπουλος, 32’ Μπινιέρης, 45’ 65’ Γερ. Αντωνακόπουλος – 76’ Διαμαντόπουλος, 78’ Σπυρόπουλος) Παναχαϊκός-Περιβόλα 0-2 (59΄ Γιαννόπουλος, 69΄ Παντελής) Αστραπή-Ατρόμητος Λάππα 1-0 (22΄ Φράγγος) Αστέρας Μιντιλογλίου-Λέων Αλισσού 0-1 (85΄ Κοσιώνης) Δόξα Νιφορεΐκων-Καλλιθέα 5-0 (10΄,37΄ Χρυσανθόπουλος,...
Πέμπτη 19 Δεκ 2019
Β ΕΠΣΑ :Οι άρχοντες της 13ης Αγωνιστικής
Στα παιχνίδια  της Β κατηγορίας ΕΠΣΑ  (13η Αγωνιστική)σφυρίζουν οι:  Α’ Όμιλος Σάββατο 21/12 Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Καλλιθέα, Ρουμπάνης Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Πολύτεκνος-Πετεινοί, Ανδριανός Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Φαραϊκός, Ντάβλα Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Αχαϊκός-Καμίνια, Μέρμηγκας Κυριακή 22/12 Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 12.00, Σταροχώρι-Δάφνη Πατρών, Παπαχρήστος Γήπεδο Πετρωτού,...
Κυριακή 15 Δεκ 2019
ΒΕΠΣΑ : Τα αποτελέσματα της 12ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉς
Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής στη Β΄ Κατηγορία 15|12|2019 Aναλυτικά τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής στη Β΄ Κατηγορία και στους δύο ομίλους: Α’ Όμιλος Δάφνη – Παναχαϊκός 1-1( 3′ Φραντζής – 75′ Δ. Βεργίνης) Περιβόλα – Πετεινοί 2-1 (74’ Θεοδωρόπουλος, 93’ Σταμπολτάς – 39’ Λ. Μπαρλάς) Λέων –...
Πέμπτη 12 Δεκ 2019
β επσα : Οι διαιτητές της 12ηςΑγωνιστικής
Στα παιχνίδια  β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑς 12η Αγωνιστική ΣΦΥΡΊΖΟΥΝ ΟΙ:  Α’ Όμιλος Σάββατο 14/12 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Καλλιθέα-Σταροχώρι, Παναγιωτόπουλος Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, ΦαραΪκός-Αστραπή, Πράνταλος Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Αστέρας Μιντιλογλίου, Καλύβας Κυριακή 15/12 Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 09.45, Δάφνη-Παναχαϊκός, Βαβαρούτας Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Περιβόλα-Πετεινοί, Ασπρουλόπουλος Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00,...
Κυριακή 08 Δεκ 2019
Β ΕΠΣΑ: Τα αποτελεσματα της 11ης αγωνιστικής
Τα   αποτελέσματα των Κυριακάτικων αγώνων  της 11ης Αγωνιστικής  Α’ Όμιλος Παναχαϊκός-Καλλιθέα 4-4 (25΄ Σ. Βεργίνης, 27΄ Δ. Βεργίνης, 29΄ Κανελλόπουλος, 88′ / 31΄, 73′ Δημητρακόπουλος, 75′, 84′ ) Χαμένα Πέναλτι : 57′ Δ. Βεργίνης / 73′ Δημητρακόπουλος Αστραπή-Καμίνια 4-0 (3′ αυτ.Παπακωνσταντινόπουλος, 47′ Κουρίνος, 56′ πεν. 70′ Φράγγος) Πετεινοί-Δάφνη...
Σάββατο 07 Δεκ 2019
Β’ ΕΠΣΑ : Ισόπαλο το ντέρμπι στο Πετρωτό, «πεντάρα» για Εθνικό/Πολύτεκνο
Με τον Εθνικό/Πολύτεκνο να παίρνει μια μεγάλη νίκη απέναντι στην Περιβόλα και το ντέρμπι του Πετρωτού να λήγει με ισοπαλία, άνοιξε η αυλαία της 11ης αγωνιστικής στην Β’ Κατηγορία. Αναλυτικά είχαμε : Α’ Όμιλος Ίκαρος Πετρωτού-Δόξα Νιφορεϊκων 1-1 Λέων Αλισσού-Ατρόμητος Λάππα 0-0 Εθνικός/Πολύτεκνος-Περιβόλα 5-2 Β’ Όμιλος Άνω Καστρίτσι-Αργυρά 2-1 Αχιλλέας...
Πέμπτη 05 Δεκ 2019
Β ΕΣΑ : Οι άρχοντες του Σαββατοκύριακου
Οι "άρχοντες"   της11ης Αγωνιστικής  της Β Κατηγορίας ΕΠΣΑ:  Α’ Όμιλος Σάββατο 7/12 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Δόξα Νιφορεϊκων, Φωκάς Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Ατρόμητος Λάππα, Αθανασόπουλος Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Περιβόλα, Μπλίκας Κυριακή 8/12 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 10.00, Παναχαϊκός-Καλλιθέα, Καμζόλας Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Αστραπή-Καμίνια, Ασπρουλόπουλος Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα...
Κυριακή 01 Δεκ 2019
Β ΕΠΣΑ : Τα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής
Όμιλος Καλλιθέα-Πετεινοί 0-2 (57’ Μπαρούνης, 59’ πεν. Μπενέτος) Δάφνη-Περιβόλα 0-2 (25′ Γιαννόπουλος, 64′ Ανάγνου) Ίκαρος Πετρωτού-Σταροχώρι 4-1 (44′ Τσουραμάνης, 58′ Σπυρόπουλος, 62′ Πετρόγιαννης, 80′ Κλίτσας / 82′ Γ. Αντωνακόπουλος) Δόξα Νιφορεϊκων-Αστραπή 2-1 (33′ Νταλάπας, 65′ Ρηγόπουλος / 42′ Ορφανίδης) Καμίνια-Αστέρας Μιντιλογλίου 0-4 (12′ Χατζηαναστασίου, 30′, 88′ Μπαλασόπουλος, 55′...
Πέμπτη 28 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ :ΟΙ "ι "Ρέφερι της 10ης Αγωνιστικής
Στούς αγώνες της  Β Κατηγορίας (10η Αγωνιστική) σφυρίζουν οι:  Α’ Όμιλος Σάββατο 30/11 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Σταροχώρι, Μέρμηγκας Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Αστραπή, Οικονόμου Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Καμίνια-Αστέρας Μιντιλογλίου, Γ. Αθανασόπουλος Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Λέων Αλισσού, Ντάβλα Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Εθνικός/Πολύτεκνος, Πετρόπουλος Κυριακή 1/12 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Καλλιθέα-Πετεινοί, Κονιδάρης Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Δάφνη-Περιβόλα, Τηλιγάδας Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Αχαϊκός-Παναχαϊκός, Αρκουμάνης Β’ Όμιλος Σάββατο 30/11 Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 17.30, Απόλλων Εγλυκάδας-Αχιλλέας Καμαρών,...
Κυριακή 24 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ : Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριαακου
Τα αποτελέσμα τα της 9ης Αγωνιστικής στη Β ΕΠΣΑ  Α’ ΟΜΙΛΟΣ  Ωλενιακός-Ίκαρος Λακκόπετρας 0-1 Ροΐτικα-Νεάπολη Πατρών 7-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Γαλήνη 0-3 Δόξα Πατρών-Μετόχι 1-2 Λεοντίου-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-2 Κρίνος-Ρωμανός 3-0 Πείρος Ισώματος-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Β’ ΟΜΙΛΟΣ Προοδευτική- ΑΕ Αιγίου 4-1 ΑΕ Αρόης-Σπάρτακος 3-0 Πυρσός-Σκεπαστό 6-0 Αυτόνομη-ΑΕΚ Πατρών 4-0 Ατλάς – Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α. Παναχαϊκή 2014-Κεραυνός...
Πέμπτη 21 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ :Οι άρχοντες της 9ης Αγωνιστικής
Συα παιχνίδια  της Β’ κατηγορίας   (9η Αγωνιστική)σφυρίζουν οι  Α’ Όμιλος Σάββατο 23/11 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Δάφνη, Mαχαίρας-Μουστάκας Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Φαραϊκός, Χρονάς Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Περιβόλα-Καλλιθέα, Ασπρουλόπουλος Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Καμίνια, Παπαχρήστος Κυριακή 24/11 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 11.00, Παναχαϊκός-Ίκαρος Πετρωτού, Ταξιάρχης Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Πετεινοί-Αχαϊκός, Ντάβλα Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αστραπή-Σταροχώρι, Παπαδόπουλος Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Δόξα Νιφορεϊκων, Μιχαλόπουλος Β’ Όμιλος Σάββατο 23/11 Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 16.30, Αργυρά-Άβυθος Αιγιαλείας, Σαμαρτζής Κυριακή 24/11 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας»,...
Κυριακή 17 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ :Τα αποτελέσματα της 8ης Αγωνιστικής
Τα αποτελέσματα της 8ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉς Α ’ Όμιλος Δόξα Νιφορεϊκων-Λέων Αλισσού 2-0 Φαραϊκός-Πολύτεκνος 1-1 Ίκαρος Πετρωτού-Πετεινοί 0-2 Καλλιθέα-Δάφνη Πατρών 3-0 Αχαϊκός-Περιβόλα 1-0 Αστραπή-Παναχαϊκός 0-0 Σταροχώρι-Αστέρας Μιντιλογλίου 1-1 Καμίνια-Ατρόμητος Λάππα 0-1 Β’ Όμιλος Αχιλλέας Καμαρών-Αστέρας Τέμενης 0-0 Ζαβλάνι/Αίας-Απόλλων Αιγίου 3-1 Άβυθος Αιγιαλείας-ΠΑΟΚ Πάτρας 2-0 Απόλλων Εγλυκάδας-Αετός Ρίου 1-3 Δρέπανο-Άνω Καστρίτσι 1-3 Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Ολυμπιακός Πατρών 2-1 Φοίνικας Ζήριας-Αργυρά 1-2 Φλόγα Ροδιάς-Πανιώνιος/Αχιλλέας 2-3
Πέμπτη 14 Νοέ 2019
Β ΕΠΣΑ Οι άρχοντες της 8ης Αγωνιστικής
Στα παιχνίδια της Β Κατηγορίας (8η Αγωνιστική)ορίσθηκαν να διαιτητεύσουν οι:  Α’ Όμιλος Σάββατο 16/11 Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Λέων Αλισσού, Ταξιάρχης Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Πολύτεκνος, Σαμαρτζής Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Πετεινοί, Τηλιγάδας Κυριακή 17/11 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Καλλιθέα-Δάφνη Πατρών, Κονιδάρης Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Αχαϊκός-Περιβόλα, Πολυγένης Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αστραπή-Παναχαϊκός, Ντάβλα Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Σταροχώρι-Αστέρας Μιντιλογλίου, Ταξιάρχης Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Καμίνια-Ατρόμητος Λάππα, Μαχαίρας Β’ Όμιλος Σάββατο 16/11 Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Αχιλλέας Καμαρών-Αστέρας Τέμενης, Ασπρουλόπουλος Κυριακή...
Πέμπτη 14 Νοέ 2019
Ο Νίκος Σταθόπουλος στο τιμίονι της Αστραπής Ψαροφαϊου
Ένα δικό της παιδί ο Νίκος Σταθόπουλος είναι ο νέος προπονητής της Αστραπής μετά την αποχώρηση του Γιώργου Νικολακόπουλου. Η Διοίκηση της Αστραπής θέλει να ευχαριστήσει τον πρώην προπονητή για την άψογη συνεργασία τους και την μέχρι τώρα προσφορά του στην ομάδα.
Βρέθηκαν 135 αποτελέσματα. Σελίδα 2 από 7
Σελίδα < [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] >
 
© Copyright 2021 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport