Λίστα αντικειμένων
Πέμπτη 12 Δεκ 2019
Στα παιχνίδια β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑς 12η Αγωνιστική ΣΦΥΡΊΖΟΥΝ ΟΙ:
Α’ Όμιλος
Σάββατο 14/12
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Καλλιθέα-Σταροχώρι, Παναγιωτόπουλος
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, ΦαραΪκός-Αστραπή, Πράνταλος
Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Αστέρας Μιντιλογλίου, Καλύβας
Κυριακή 15/12
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 09.45, Δάφνη-Παναχαϊκός, Βαβαρούτας
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Περιβόλα-Πετεινοί, Ασπρουλόπουλος
Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Εθνικός/Πολύτεκνος, Οικονόμου
Γήπεδο Μαζαρακίου, Ώρα 15.00, Καμίνια-Ίκαρος Πετρωτού, Κονιδάρης
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Αχαϊκός-Δόξα Νιφορεϊκων, Καραβασίλης
Β’ Όμιλος
Σάββατο 14/12
Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Φοίνικας Ζήριας-Απόλλων Εγλυκάδας, Παπαδόπουλος
Κυριακή 15/12
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 12.00, Άνω Καστρίτσι-ΠΑΟΚ Πάτρας, Μέρμηγκας
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Ολυμπιακός Πατρών-Αετός Ρίου, Παναγιωτόπουλος
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Δρέπανο, Μαχαίρας
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Φλόγα Ροδιάς-Αχιλλέας Καμαρών, Σπυρόπουλος
Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 15.00, Άβυθος Αιγιαλείας-Ζαβλάνι/Αίας, Αθανασόπουλος
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Πανιώνιος/Αχιλλέας-Απόλλων Αιγίου, Τηλιγάδας
Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 18.00, Αργυρά-Αστέρας Τέμενης, Πράνταλος
Α’ Όμιλος
Σάββατο 14/12
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Καλλιθέα-Σταροχώρι, Παναγιωτόπουλος
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, ΦαραΪκός-Αστραπή, Πράνταλος
Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Αστέρας Μιντιλογλίου, Καλύβας
Κυριακή 15/12
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 09.45, Δάφνη-Παναχαϊκός, Βαβαρούτας
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Περιβόλα-Πετεινοί, Ασπρουλόπουλος
Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Εθνικός/Πολύτεκνος, Οικονόμου
Γήπεδο Μαζαρακίου, Ώρα 15.00, Καμίνια-Ίκαρος Πετρωτού, Κονιδάρης
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Αχαϊκός-Δόξα Νιφορεϊκων, Καραβασίλης
Β’ Όμιλος
Σάββατο 14/12
Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Φοίνικας Ζήριας-Απόλλων Εγλυκάδας, Παπαδόπουλος
Κυριακή 15/12
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 12.00, Άνω Καστρίτσι-ΠΑΟΚ Πάτρας, Μέρμηγκας
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Ολυμπιακός Πατρών-Αετός Ρίου, Παναγιωτόπουλος
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Δρέπανο, Μαχαίρας
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Φλόγα Ροδιάς-Αχιλλέας Καμαρών, Σπυρόπουλος
Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 15.00, Άβυθος Αιγιαλείας-Ζαβλάνι/Αίας, Αθανασόπουλος
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Πανιώνιος/Αχιλλέας-Απόλλων Αιγίου, Τηλιγάδας
Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 18.00, Αργυρά-Αστέρας Τέμενης, Πράνταλος