Λίστα αντικειμένων
Κυριακή 26 Ιαν 2020
News
Video
Α’ Κατηγορία
B’ Κατηγορία
Γ’ Κατηγορία
Γ’ Εθνική
Super League 2
Βαθμολογίες
Διάφορα
Αρχική B' Κατηγορία Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής στη Β’ Κατηγορία
B' Κατηγορία
Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής στη Β’ Κατηγορία
26|01|2020
Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής στην Β’ Κατηγορία.
Α’ Όμιλος
Κυριακή 26/1
Αστραπή-Εθνικός/Πολύτεκνος 1-2 (92΄Μηλάτος – 65′ Σώζος, 68′ Θοδωρή)
Πετεινοί-Δόξα Νιφορεϊκων 2-3
Φαραϊκός-Δάφνη Πατρών 4-3
Αστέρας Μιντιλογλίου-Ίκαρος Πετρωτού 1-2
Ατρόμητος Λάππα-Καλλιθέα 3-3
Σάββατο 25/1
Περιβόλα-Καμίνια 2-0 (88΄ Λιβαθηνόπουλος, 92΄ Μπενέτος)
Παναχαϊκός-Σταροχώρι 1-6 (38΄ Κανελλόπουλος – 20΄ Παντελής, 46΄ Τσάκας, 58΄ Γεωργόπουλος, 67΄, 78΄ Αντωνακόπουλος, 88΄ Μπινιέρης)
Λέων Αλισσού-Αχαϊκός 1-0 (2΄ Κοσιώνης)
Β’ Όμιλος
Κυριακή 26/1
Αετός Ρίου-Δρέπανο 1-0 (55΄ Πολυζωγόπουλος)
Ζαβλάνι/Αίας-ΠΑΟΚ Πάτρας 1-2
Σάββατο 25/1
Άβυθος Αιγιαλείας-Πανιώνιος/Αχιλλέας 1-1 (39΄ Μούτσα – 35΄Σπάχιου)
Απόλλων Συνοικισμού-Αχιλλέας Καμαρών 2-0 (5΄ Γ. Μαρής)
Αστέρας Τέμενης-Απόλλων Εγλυκάδας 2-2 (70΄ πεν. Οικονομόπουλος, 79΄Β. Βλάχος- 40΄ Γιαννόπουλος, 43΄ Πύργας)
Αργυρά-Φλόγα Ροδιάς 2-1 (30΄ Μαραθεύτης, 87΄ Καψάλης- 49΄ Χριστόπουλος)
Άνω Καστρίτσι-Αναγέννηση Ψαθοπύργου 0-0
Τετάρτη 29/1
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.30, Ολυμπιακός Πατρών-Φοίνικας Ζήριας
Video
Α’ Κατηγορία
B’ Κατηγορία
Γ’ Κατηγορία
Γ’ Εθνική
Super League 2
Βαθμολογίες
Διάφορα
Αρχική B' Κατηγορία Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής στη Β’ Κατηγορία
B' Κατηγορία
Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής στη Β’ Κατηγορία
26|01|2020
Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής στην Β’ Κατηγορία.
Α’ Όμιλος
Κυριακή 26/1
Αστραπή-Εθνικός/Πολύτεκνος 1-2 (92΄Μηλάτος – 65′ Σώζος, 68′ Θοδωρή)
Πετεινοί-Δόξα Νιφορεϊκων 2-3
Φαραϊκός-Δάφνη Πατρών 4-3
Αστέρας Μιντιλογλίου-Ίκαρος Πετρωτού 1-2
Ατρόμητος Λάππα-Καλλιθέα 3-3
Σάββατο 25/1
Περιβόλα-Καμίνια 2-0 (88΄ Λιβαθηνόπουλος, 92΄ Μπενέτος)
Παναχαϊκός-Σταροχώρι 1-6 (38΄ Κανελλόπουλος – 20΄ Παντελής, 46΄ Τσάκας, 58΄ Γεωργόπουλος, 67΄, 78΄ Αντωνακόπουλος, 88΄ Μπινιέρης)
Λέων Αλισσού-Αχαϊκός 1-0 (2΄ Κοσιώνης)
Β’ Όμιλος
Κυριακή 26/1
Αετός Ρίου-Δρέπανο 1-0 (55΄ Πολυζωγόπουλος)
Ζαβλάνι/Αίας-ΠΑΟΚ Πάτρας 1-2
Σάββατο 25/1
Άβυθος Αιγιαλείας-Πανιώνιος/Αχιλλέας 1-1 (39΄ Μούτσα – 35΄Σπάχιου)
Απόλλων Συνοικισμού-Αχιλλέας Καμαρών 2-0 (5΄ Γ. Μαρής)
Αστέρας Τέμενης-Απόλλων Εγλυκάδας 2-2 (70΄ πεν. Οικονομόπουλος, 79΄Β. Βλάχος- 40΄ Γιαννόπουλος, 43΄ Πύργας)
Αργυρά-Φλόγα Ροδιάς 2-1 (30΄ Μαραθεύτης, 87΄ Καψάλης- 49΄ Χριστόπουλος)
Άνω Καστρίτσι-Αναγέννηση Ψαθοπύργου 0-0
Τετάρτη 29/1
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.30, Ολυμπιακός Πατρών-Φοίνικας Ζήριας