Λίστα αντικειμένων
Παρασκευή 20 Οκτ 2023
Για την 3η Αγωνιστική της B’ Κατηγορίας διεξάγονται τα παιχνίδια
Α΄Όμιλος
Σάββατο 21/10
Νιφορεΐκων, 16:00, Κρίνος-Αστέρας Μιντιλογλίου, Γκαβός (Μαργαρώνης-Πούλος)
Λιμνοχωρίου, 16:00, Λιμνοχώρι-Φαραικός, Ταξιάρχης (Παππάς-Πανταζόπουλος)
Κυριακή 22/10
Προσφυγικών, 12:00, Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου-Νεάπολη ΑΕ, Κονιδάρης (Βαβαρούτας-Ωρολογάς)
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30, Παναχαϊκός-Άτλας Α.Σ., Γκοτσόπουλος (Παπιγκιώτης-Παπαδής)
Ζαρουχλεΐκων, 16:00, Πυρσός Πατρών-ΑΟ Τριταίας, Βαβίλης (Παπαχρήστος-Κωνστανταρόπουλος)
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 16:00, Δίας Σαραβαλίου-Δάφνη Πατρών, Μαρδάς (Αγγελόπουλος-Παππάς)
Χαλανδρίτσας, 16:00, Σταροχώρι-Ίκαρος Λακκόπετρας, Ζήκος (Π. Ψιμάρνης-Μ. Ψιμάρνης)
Β’ Όμιλος
Κυριακή 22/10
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 12:30, Πετεινοί-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου, Αγγελόπουλος (Μαρδάς-Παππάς)
Αβύθου , 16:00, Άβυθος Αιγιάλειας-Αρόης Α.Ε., Μέρμηγκας (Παλούμπης-Σταυρόπουλος)
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 16:00, Απόλλων Εγλυκάδος-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς), Παπιγκιώτης (Γκοτσόπουλος-Παπαδής)
Καμαρών, 16:00, Αχιλλέας Καμαρών-Αστέρας Λεοντίου, Φωκάς (Γεωργακόπουλος-Μάστορας)
Τέμενης, 16:00, Αστήρ Τέμενης-Πάτρα 2005 A.E., Πράνταλος (Τζήκας-Γκαβός)
Αγυιάς, 16:00, Ηρακλής Πατρών-Αίας Πατρών, Ταξιάρχης (Βέλλιου-Πούλος)
Ζήριας, 16:00, Φοίνικας Ζήριας-Αιγίου ΑΕ, Γιαννόπουλος (Θανόπουλος-Πανταζόπουλος)
Α΄Όμιλος
Σάββατο 21/10
Νιφορεΐκων, 16:00, Κρίνος-Αστέρας Μιντιλογλίου, Γκαβός (Μαργαρώνης-Πούλος)
Λιμνοχωρίου, 16:00, Λιμνοχώρι-Φαραικός, Ταξιάρχης (Παππάς-Πανταζόπουλος)
Κυριακή 22/10
Προσφυγικών, 12:00, Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου-Νεάπολη ΑΕ, Κονιδάρης (Βαβαρούτας-Ωρολογάς)
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30, Παναχαϊκός-Άτλας Α.Σ., Γκοτσόπουλος (Παπιγκιώτης-Παπαδής)
Ζαρουχλεΐκων, 16:00, Πυρσός Πατρών-ΑΟ Τριταίας, Βαβίλης (Παπαχρήστος-Κωνστανταρόπουλος)
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 16:00, Δίας Σαραβαλίου-Δάφνη Πατρών, Μαρδάς (Αγγελόπουλος-Παππάς)
Χαλανδρίτσας, 16:00, Σταροχώρι-Ίκαρος Λακκόπετρας, Ζήκος (Π. Ψιμάρνης-Μ. Ψιμάρνης)
Β’ Όμιλος
Κυριακή 22/10
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 12:30, Πετεινοί-Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου, Αγγελόπουλος (Μαρδάς-Παππάς)
Αβύθου , 16:00, Άβυθος Αιγιάλειας-Αρόης Α.Ε., Μέρμηγκας (Παλούμπης-Σταυρόπουλος)
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 16:00, Απόλλων Εγλυκάδος-Πανιώνιος Αχιλλέας (Αγυιάς), Παπιγκιώτης (Γκοτσόπουλος-Παπαδής)
Καμαρών, 16:00, Αχιλλέας Καμαρών-Αστέρας Λεοντίου, Φωκάς (Γεωργακόπουλος-Μάστορας)
Τέμενης, 16:00, Αστήρ Τέμενης-Πάτρα 2005 A.E., Πράνταλος (Τζήκας-Γκαβός)
Αγυιάς, 16:00, Ηρακλής Πατρών-Αίας Πατρών, Ταξιάρχης (Βέλλιου-Πούλος)
Ζήριας, 16:00, Φοίνικας Ζήριας-Αιγίου ΑΕ, Γιαννόπουλος (Θανόπουλος-Πανταζόπουλος)