Loading...

Τελευταία Νέα

Wednesday 22 May 2024

Wednesday 22 May 2024

Wednesday 22 May 2024

 

 

 

 


 
 
 

Β' ΕΠΣΑ

Monday 27 Nov 2023
ΑBCD
   
Monday 27 Nov 2023
ΑBCD
   
Saturday 25 Nov 2023
absd
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (8η Αγωνιστική) Α’ Όμιλος Σάββατο 25/11 Χαλανδρίτσας, 15:00, Φαραικός-Αστέρας Μιντιλογλίου, Μαρδάς (Σπυρόπουλος-Βαβίλης) Κυριακή 26/11 Ζαρουχλεΐκων, 11:30, Πυρσός Πατρών-Νεάπολη ΑΕ, Μαρδάς (Ταξιάρχης-Κωσταδήμας) Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 12:00, Δίας Σαραβαλίου-Σταροχώρι, Κονιδάρης (Σωτηρόπουλος-Μ.Ψιμάρνης) ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30, Παναχαϊκός-Δάφνη Πατρών, Οικονόμου (Βαρελάς-Βαβίλης) Νιφορεΐκων, 15:00, Κρίνος-Ίκαρος Λακκόπετρας, Μέρμηγκας (Γεωργακόπουλος-Π.Ψιμάρνης) Προσφυγικών, 15:00, Άτλας Α.Σ.-Τριταίας...
Monday 20 Nov 2023
absd
Ο Αστέρας Μιντιλογλίου νίκησε με πρωταγωνιστή τον Παναγιωτόπουλο και με το τρίποντο επί του Τριταιϊκού πέρασε στο ρετιρέ της βαθμολογίας, μετά την ήττα με την Δάφνη Πατρών. Ωστόσο η Δάφνη έχει παιχνίδι λιγότερο, αφού δεν αγωνίστηκε με τον Άτλαντα, ο οποίος...
Friday 17 Nov 2023
absd
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (7η Αγωνιστική) Α’ Όμιλος Σάββατο 18/11 Προσφυγικών, 15:00, Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου-Κρίνος, Τσάκης (Κωνσταντόπουλος-Σακελιάς) Λιμνοχωρίου, 15:00, Λιμνοχώρι-Δίας Σαραβαλίου, Πράνταλος (Γκαβός-Πανταζόπουλος) Βραχνεΐκων, 15:00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Τριταίας ΑΟ, Οικονόμου (Ωρολογάς-Γεωργακόπουλος) Κυριακή 19/11 Λακκόπετρας, 15:00, Ικαρος Λακκόπετρας-Παναχαϊκός, Μαρδάς (Ωρολογάς-Θανόπουλος) Ζαρουχλεΐκων, 15:00, Νεάπολη ΑΕ-Φαραικός, Ζήκος (Αβραμοπούλου-Ασημακόπουλος) Προσφυγικών, 18:00, Σταροχώρι-Πυρσός Πατρών, Γιαννόπουλος (Γεωργακόπουλος-Ασημακόπουλος) Τετάρτη 22/11 ΕΠΣΑ...
Tuesday 14 Nov 2023
absd
Η Δάάφνη Πατρών πήρε το ντέρμπι στο Μιντιλόγλι από τον Αστέρα, που μετρούσε το απόλυτο, αλλά υπέστη την πρώτη ήττα του και εκθρονίστηκε από το ρετιρέ. Χότζα και Μπουρλάκης «καθάρισαν» για την ομάδα του Δημήτρη Νικόλα. Το Σταροχώρι βρίσκεται στην 3η θέση,...
Friday 10 Nov 2023
ΑΒCD
 
Wednesday 08 Nov 2023
absd
Στον α’ όμιλο, ο Αστέρας Μιντιλογλίου συνέχισε την ξέφρενη πορεία του και παρέμεινε στην κορυφή της βαθμολογίας, αφού πέρασε και από την Λακκόπετρα κερδίζοντας με 1-0. Από κοντά Δάφνη Πατρών και Άτλας που επιβλήθηκαν εκτός έδρας της Νεάπολης και του...
Tuesday 31 Oct 2023
absd
Α’ Όμιλος: Φουντώνει η μάχη! Ο Αστέρας Μιντιλογλίου πραγματοποίησε το 4/4 με εμφατικό τρόπο, αφού συνέτριψε το νεοφώτιστο Ολυμπιακό Φίλων Ποδοσφαίρου με 5-0. Από κοντά η Δάφνη Πατρών, όντας στο -2 από την κορυφή, κατάφερε να λυγίσει στο ντέρμπι το Σταροχώρι με...
Tuesday 24 Oct 2023
absd
Το Σταροχώρι πέτυχε μεγάλη ανατροπή στον αγώνα με τον Ίκαρο Λακκόπετρας και κατάφερε να επικρατήσει στο τέλος με 4-3, ενώ στον β’ όμιλο ξεχωρίζει το εξωπραγματικό 2-10 της ΑΕ Αρόης επί της Αβύθου, αλλά και οι μεγάλες νίκες του Αστέρα...
Friday 20 Oct 2023
absd
Για την 3η Αγωνιστική της B’ Κατηγορίας διεξάγονται τα παιχνίδια Α΄Όμιλος Σάββατο 21/10 Νιφορεΐκων, 16:00, Κρίνος-Αστέρας Μιντιλογλίου, Γκαβός (Μαργαρώνης-Πούλος) Λιμνοχωρίου, 16:00, Λιμνοχώρι-Φαραικός, Ταξιάρχης (Παππάς-Πανταζόπουλος) Κυριακή 22/10 Προσφυγικών, 12:00, Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου-Νεάπολη ΑΕ, Κονιδάρης (Βαβαρούτας-Ωρολογάς) ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 12:30, Παναχαϊκός-Άτλας Α.Σ., Γκοτσόπουλος (Παπιγκιώτης-Παπαδής) Ζαρουχλεΐκων, 16:00, Πυρσός Πατρών-ΑΟ Τριταίας, Βαβίλης...
Monday 09 Oct 2023
absd
Ορίσθηκαν από την ΕΠΣ Αχαϊας οι διαιτητές των αγώνων της Τετάρτης, για την Β’ Κατηγορία, με το πρόγραμμα αναλυτικά να έχει ως εξής : 16:30, ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, Δάφνη Πατρών-Πυρσός Πατρών, Βαβαρούτας (Ωρολογάς-Π.Ψιμάρνης) 16:30, Αβύθου, Άβυθος Αιγιάλειας-Απόλλων Εγλυκάδος, Παπαδόπουλος (Παλούμπης-Σπυρόπουλος) 16:30, Προσφυγικών, Αρόης...
Saturday 09 Sep 2023
ΑBCD
   
Tuesday 25 Jul 2023
abcd
   
Wednesday 07 Jun 2023
abcd
 
Friday 26 May 2023
abcd
   
Sunday 14 May 2023
ΑBCD
 
Sunday 30 Apr 2023
abcd
   
Friday 28 Apr 2023
abcd
     
Monday 24 Apr 2023
abcd
 
Found 223 results. Page 2 of 12
 
Copyright © 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport