Λίστα αντικειμένων
Σάββατο 04 Φεβ 2023
Για τα πρωταθλήματα Β και Γ ΕΠΣΑ εχουν προγραμματισθει τα παιχνιδια
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 5/2
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 13:00, Αχαϊκός-Παναχαϊκός, Τηλιγάδας
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 13:00, Αστέρας Λεοντίου-Αναγέννηση Πατρών, Ζήκος
Νιφορεΐκων, 15:30, Κρίνος-Περιβόλα, Κονιδάρης
Ροιτίκων, 15:30, Ροϊτίκων ΑΕ-Σταροχώρι, Δανιήλ
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:30, Ίκαρος Πετρωτού-Άτλας Α.Σ., Γιαννόπουλος
Χαλανδρίτσας, 15:30, Πείρος Ισώματος-Αρόη Α.Π.Ο., Κουτρουμάνης
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Τριταίας ΑΟ-Φαραικός, Ασπρουλόπουλος
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 4/2
Αγυιάς, 15:30, Δαβουρλής K. 92-Αργυρά Πατρών, Ασπρουλόπουλος
Καμαρών, 15:30, Αχιλλέας Καμαρών-Αστήρ Τέμενης, Ζήκος
Πλαστήρα, 15:30, Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Καλάβρυτα, Ανδριανός
Κυριακή 5/2
Ρίου, 15:30, Αετός Ρίου-Φοίνικας Ζήριας, Ξουρής
Αγυιάς, 15:30, Ηρακλής Πατρών-Αιγίου ΑΕ, Ασημακόπουλος
Ροδιάς, 15:30, Φλόγα Ρόδιας-Άνω Καστρίτσι, Μάρδας
Προσφυγικών, 18:00, Αρόης Α.Ε.-Ζαβλάνι, Γκαβός
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 4/2
Χαλανδρίτσας, 15:30, Βασιλικό-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Ζεντέλης
Βραχνεΐκων, 15:30, Καμίνια-Προοδευτική Πατρών, Κονιδάρης
Ζαρουχλεΐκων, 15:30, Δάφνη Πατρών-Ωλενιακός, Παλαιολόγος
Κυριακή 5/2
Ζαρουχλεΐκων, 11:00, Πυρσός Πατρών-Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου, Τσεντούρος
Προσφυγικών, 12:00, Ολυμπιακός Πατρών-Νεάπολη ΑΕ, Αργυρόπουλος
Ρεπό : Ρομαϊκός Α.Σ.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 4/2
Ρίου, 15:30, Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018, δεν έχει ορισθεί
Ροδιάς, 15:30, Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Φοίνικας Αγυιάς, Αβραμόπουλος
Κυριακή 5/2
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10:30, Πετεινοί-Αυτόνομη Π.Ο., Γαλάνης
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 10:30, Α.Ε.Κ. Πατρών-Άβυθος Αιγιάλειας, Παπαχρήστος
Αγυιάς, 12:30, Αίας Πατρών-Σκεπαστό, Τσάκης
Ρεπό : Ψηλαλώνια
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 5/2
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 13:00, Αχαϊκός-Παναχαϊκός, Τηλιγάδας
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 13:00, Αστέρας Λεοντίου-Αναγέννηση Πατρών, Ζήκος
Νιφορεΐκων, 15:30, Κρίνος-Περιβόλα, Κονιδάρης
Ροιτίκων, 15:30, Ροϊτίκων ΑΕ-Σταροχώρι, Δανιήλ
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 15:30, Ίκαρος Πετρωτού-Άτλας Α.Σ., Γιαννόπουλος
Χαλανδρίτσας, 15:30, Πείρος Ισώματος-Αρόη Α.Π.Ο., Κουτρουμάνης
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 18:00, Τριταίας ΑΟ-Φαραικός, Ασπρουλόπουλος
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 4/2
Αγυιάς, 15:30, Δαβουρλής K. 92-Αργυρά Πατρών, Ασπρουλόπουλος
Καμαρών, 15:30, Αχιλλέας Καμαρών-Αστήρ Τέμενης, Ζήκος
Πλαστήρα, 15:30, Θύελλα Γ.Σ. Αιγίου-Καλάβρυτα, Ανδριανός
Κυριακή 5/2
Ρίου, 15:30, Αετός Ρίου-Φοίνικας Ζήριας, Ξουρής
Αγυιάς, 15:30, Ηρακλής Πατρών-Αιγίου ΑΕ, Ασημακόπουλος
Ροδιάς, 15:30, Φλόγα Ρόδιας-Άνω Καστρίτσι, Μάρδας
Προσφυγικών, 18:00, Αρόης Α.Ε.-Ζαβλάνι, Γκαβός
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 4/2
Χαλανδρίτσας, 15:30, Βασιλικό-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων, Ζεντέλης
Βραχνεΐκων, 15:30, Καμίνια-Προοδευτική Πατρών, Κονιδάρης
Ζαρουχλεΐκων, 15:30, Δάφνη Πατρών-Ωλενιακός, Παλαιολόγος
Κυριακή 5/2
Ζαρουχλεΐκων, 11:00, Πυρσός Πατρών-Ολυμπιακός Φίλων Ποδοσφαίρου, Τσεντούρος
Προσφυγικών, 12:00, Ολυμπιακός Πατρών-Νεάπολη ΑΕ, Αργυρόπουλος
Ρεπό : Ρομαϊκός Α.Σ.
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 4/2
Ρίου, 15:30, Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Π.Α.Ο.Κ. Πάτρας 2018, δεν έχει ορισθεί
Ροδιάς, 15:30, Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Φοίνικας Αγυιάς, Αβραμόπουλος
Κυριακή 5/2
ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 10:30, Πετεινοί-Αυτόνομη Π.Ο., Γαλάνης
Κ. Ζάρρας (Σαραβαλίου), 10:30, Α.Ε.Κ. Πατρών-Άβυθος Αιγιάλειας, Παπαχρήστος
Αγυιάς, 12:30, Αίας Πατρών-Σκεπαστό, Τσάκης
Ρεπό : Ψηλαλώνια