Loading...
Κυριακή 14 Ιαν 2018
Β΄ΕΠΣΑ: Ματσάρα στην Αγυιά-Όλο το πρόγραμμα
Κλίκ για μεγέθυνση

Συνεχίζεται με αμείωτο ενδιαφέρον το πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας και στους τρεις ομίλους με τα βλέμματα όλων να είναι στραμμένα στο γήπεδο του Αχιλλέα όπου ο πρωτοπόρος του Β’ ομίλου Πανιώνιος/Αχιλλέας υποδέχεται το ενισχυμένο Πάτραι.

 

Διαιτητής της αναμέτρησης θα είναι ο έμπειρος Λάμπρος Τζαγκαράκης με βοηθούς τους Σπήλιο Οικονόμου και Μιχάλη Μπινογιάννη.

 

Αναλυτικά όλο το σημερινό πρόγραμμα έχει ως εξής:

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:20 μ.μ.: Πήγασος Πατρών-Πείρος Ισώματος, Νίκος Μιχαλόπουλος

 

Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 3μ.μ.: Δίας Σαραβαλίου-Απόλλων Βίδοβας, Γιώργος Κουτρουμάνης

 

Γήπ. Θύελλας, 3μ.μ.: Ωλενιακός-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Στέφανος Μαχαίρας-Μουστάκας

 

Γήπ. Λάππα, 3μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Δόξα Χαλανδρίτσας, Νίκος Χρονάς

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Καμίνια-Τριταιικός, Γεωργία Ντάβλα

 

Γήπ. «Ντα Λουζ», 3μ.μ.: Φαραϊκός-Αχαιός Σαραβαλίου, Αλέξανδρος Φωκάς

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. ΕΠΣΑ «Α. Κάνιστρας», 12:30μ.μ.: Α.Π.Ο. Αρόη-Ζαβλάνι/Αίας, Παναγιώτης Καδδάς

 

Γήπ. Ρίου, 12:30μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος-Αχαϊκός, Παναγιώτης Σακελλαρίου

 

Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 12:30μ.μ.: Ίκαρος Πετρωτού-Αυτόνομη, Κώστας Τηλιγάδας

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Νίκος Τρίγκας

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Ψηλαλώνια-Πάτρα 2005 A.E. , Γιάννης Καλύβας

 

Γήπ. Αγυιάς, 3μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας -Πάτραι Α.Π.Σ., Λάμπρος Τζαγκαράκης

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Αναγέννηση/Αίας, Λευτέρης Παπαδής

 

Γήπ. Ζήριας, 3μ.μ.: Ζήρια-ΤΑΔ '93-Αργυρά Πατρών, Κώστας Τσιρίνης

 

Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Φλόγα Ρόδιας, Παναγιώτης Τιμολέων

 

Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Ακράτα, Γιώργος Παπαδόπουλος

 

Γήπ. Αιγείρας, 3μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας-Καλάβρυτα, Χρήστος Σπηλιωτόπουλος

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Πυρσός Πατρών, Γιώργος Ασπρουλόπουλος

 

Γήπ. Λακκόπετρας, 12:30μ.μ.: Αθλητική Ένωση Δυμαίων-Γαλήνη, Δημήτρης Πολυγένης

 

Γήπ. Αγυιάς, 12:30μ.μ.: Δόξα Πατρών-Ρωμανός, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

 

Γήπ. Άρλας, 3μ.μ.: Άρλα-Πετεινοί, Σπύρος Παλαιολόγος

 

Γήπ. Ροϊτίκων, 3μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Κώστας Ταξιάρχης

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. ΕΠΣΑ «Α. Κάνιστρας», 10π.μ.: Προοδευτική Πατρών-Α.Ε.Κ. Πατρών, Στέφανος Μπλίκας

 

Γήπ. Καμαρών, 3μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Δόξα Ελαιώνος, Διονύσης Βαβίλης.

 

ΠΗΓΗ:gnomip.gr

 
© Copyright 2020 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport