Λίστα αντικειμένων
Παρασκευή 08 Οκτ 2021
Ξεκινάει η Β΄κατηγορία αυτό το σαββατοκύριακο και στους 2 ομίλους υπάρχει μεγάλο ενδιαφέρον και αμφίρροπες αναμετρήσεις.
Οι ομάδες θα είναι 15 σε κάθε όμιλο και οι 2 πρώτες ομάδες θα ανέβουν αυτόματα στην Α΄κατηγορία.
\.
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της πρεμιέρας:
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 9/10 (στις 16:30)
Ατρ.Λάππα- Αστραπή Ψαρ. (Λάππα, Ρουμπάνης)
Φαραϊκός- Γαλήνη («Ντα Λουζ» Οβρυάς- Σπυρόπουλος)
Κυριακή 10/10 (στις 16:30)
Σταροχώρι- Αστέρας Μιντιλ. (Χαλανδρίτσας, Αθανασόπουλος)
Καμίνια- Δάφνη Πατρών (Βραχνείκων, Αρκουμάνης)
Άτλας- Αχαϊκός («Α.Κάνιστρας», Μπακόπουλος)
Πυρσός- Ολυμπιακός (Ζαρουχλείκων, Αγγελόπουλος)
Ίκαρος Λακκόπετρας- Περιβόλα (Λακκόπετρας, Ρουμπάνης)
Λέων Αλισσού- Πείρος Ισώματος 0-3 α.α.
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 9/10
ΑΕ Αιγίου- Ζαβλάνι (16:30, Ροδιάς, Τηλιγάδας)
ΠΑΟΚ Πατρών- Αχιλλέας Καμαρών (19:00, «Α.Κάνιστρας», Ασπρουλόπουλος)
Κυριακή 10/10
Δρέπανο- Απόλλων Συνοικ./Αιγίου (13:00, Ρίου, Σπυρόπουλος)
Πετεινοί- Αργυρά (13:00, Πετρωτού, Καραβασίλης)
Πανιώνιος/Αχιλλέας- Απόλλων Εγλυκάδας (16:30, Αγυιάς, Φωκάς)
Φλόγα Ροδιάς – Αστέρας Τέμενης (16:30, Ροδιάς, Πράνταλος)
Φοίνικας Ζήριας- Αυτόνομη Π.Ο. (16:30, Ζήριας, Γιαννόπουλος)
Ρεπό: Άβυθος Αιγιαλείας
Οι ομάδες θα είναι 15 σε κάθε όμιλο και οι 2 πρώτες ομάδες θα ανέβουν αυτόματα στην Α΄κατηγορία.
\.
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της πρεμιέρας:
Α΄ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 9/10 (στις 16:30)
Ατρ.Λάππα- Αστραπή Ψαρ. (Λάππα, Ρουμπάνης)
Φαραϊκός- Γαλήνη («Ντα Λουζ» Οβρυάς- Σπυρόπουλος)
Κυριακή 10/10 (στις 16:30)
Σταροχώρι- Αστέρας Μιντιλ. (Χαλανδρίτσας, Αθανασόπουλος)
Καμίνια- Δάφνη Πατρών (Βραχνείκων, Αρκουμάνης)
Άτλας- Αχαϊκός («Α.Κάνιστρας», Μπακόπουλος)
Πυρσός- Ολυμπιακός (Ζαρουχλείκων, Αγγελόπουλος)
Ίκαρος Λακκόπετρας- Περιβόλα (Λακκόπετρας, Ρουμπάνης)
Λέων Αλισσού- Πείρος Ισώματος 0-3 α.α.
Β΄ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 9/10
ΑΕ Αιγίου- Ζαβλάνι (16:30, Ροδιάς, Τηλιγάδας)
ΠΑΟΚ Πατρών- Αχιλλέας Καμαρών (19:00, «Α.Κάνιστρας», Ασπρουλόπουλος)
Κυριακή 10/10
Δρέπανο- Απόλλων Συνοικ./Αιγίου (13:00, Ρίου, Σπυρόπουλος)
Πετεινοί- Αργυρά (13:00, Πετρωτού, Καραβασίλης)
Πανιώνιος/Αχιλλέας- Απόλλων Εγλυκάδας (16:30, Αγυιάς, Φωκάς)
Φλόγα Ροδιάς – Αστέρας Τέμενης (16:30, Ροδιάς, Πράνταλος)
Φοίνικας Ζήριας- Αυτόνομη Π.Ο. (16:30, Ζήριας, Γιαννόπουλος)
Ρεπό: Άβυθος Αιγιαλείας