Λίστα αντικειμένων
Παρασκευή 15 Οκτ 2021
Αναλυτικά όλα τα παιχνίδια Β Κατηγοριας
ΣΑΒΒΑΤΟ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Α. Κάνιστρας, 4:30μ.μ.: Αστραπή Ψαροφαΐου-Καμίνια, Δημήτρης Σπυρόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Κάνιστρας, 7μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδος-Φοίνικας/Ζήριας, Κώστας Ταξιάρχης
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Πετρωτού, 9:30π.μ.: Αχαϊκός-Φαραικός, Στέφανος Μαχαίρας
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.μ: Ολυμπιακός Πατρών-Άτλας Α.Σ., Δημήτρης Σπυρόπουλος
Γήπ. Πετρωτού, 12μ.: Περιβόλα-Ατρόμητος Λάππα 2015, Αλέξανδρος Φωκάς
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:15μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Αστέρας Μιντιλογλίου, Ανδρέας Καραβασίλης
Γήπ. Α. Κάνιστρας, 1μ.μ.: Γαλήνη-Σταροχώρι , Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 4:30μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Πυρσός Πατρών, Γιάννης Κονιδάρης
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Αχιλλέα, 1μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Πετεινοί, Ηλίας Αρκουμάνης
Γήπ. Καμαρών, 4:30μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-Αιγίου ΑΕ, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Γήπ. Ροδιάς, 4:30μ.μ.: Απόλλων Αιγίου-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Γιάννης Πράνταλος
Γήπ. Αβύθου, 4:30μ.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-A.E. Δρέπανου , Κώστας Βαβαρούτας
Γήπ. Προαστίου, 4:30μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Φλόγα Ρόδιας, Κώστας Ταξιάρχης
Γήπ. Αχιλλέας, 4:30μ.μ.: Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Αστέρας Τέμενης Μπακόπουλος Γιώργος.
ΣΑΒΒΑΤΟ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Α. Κάνιστρας, 4:30μ.μ.: Αστραπή Ψαροφαΐου-Καμίνια, Δημήτρης Σπυρόπουλος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Κάνιστρας, 7μ.μ.: Απόλλων Εγλυκάδος-Φοίνικας/Ζήριας, Κώστας Ταξιάρχης
ΚΥΡΙΑΚΗ
ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Πετρωτού, 9:30π.μ.: Αχαϊκός-Φαραικός, Στέφανος Μαχαίρας
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.μ: Ολυμπιακός Πατρών-Άτλας Α.Σ., Δημήτρης Σπυρόπουλος
Γήπ. Πετρωτού, 12μ.: Περιβόλα-Ατρόμητος Λάππα 2015, Αλέξανδρος Φωκάς
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:15μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Αστέρας Μιντιλογλίου, Ανδρέας Καραβασίλης
Γήπ. Α. Κάνιστρας, 1μ.μ.: Γαλήνη-Σταροχώρι , Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Χαλανδρίτσας, 4:30μ.μ.: Πείρος Ισώματος-Πυρσός Πατρών, Γιάννης Κονιδάρης
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Αχιλλέα, 1μ.μ.: Αυτόνομη Π.Ο.-Πετεινοί, Ηλίας Αρκουμάνης
Γήπ. Καμαρών, 4:30μ.μ.: Αχιλλέας Καμαρών-Αιγίου ΑΕ, Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Γήπ. Ροδιάς, 4:30μ.μ.: Απόλλων Αιγίου-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Γιάννης Πράνταλος
Γήπ. Αβύθου, 4:30μ.μ.: Άβυθος Αιγιάλειας-A.E. Δρέπανου , Κώστας Βαβαρούτας
Γήπ. Προαστίου, 4:30μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Φλόγα Ρόδιας, Κώστας Ταξιάρχης
Γήπ. Αχιλλέας, 4:30μ.μ.: Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ-Αστέρας Τέμενης Μπακόπουλος Γιώργος.