Τελευταία Νέα
Λίστα αντικειμένων
Οδυνηρό φινάλε ηΕθνική Ανδρ'ών ήττα απο Γεωργία στα πέναλτι
Τρίτη 26 Μάρ 2024
Φωτογραφίες
Β' ΕΠΣΑ
Λίστα αντικειμένων
Πέμπτη 23 Ιαν 2020
Στα παιχνίδια της 16ης Αγωνιστικής σφυρίζουν οι
Α’ Όμιλος
Σάββατο 25/1
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Περιβόλα-Καμίνια, Καραβασίλης
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Παναχαϊκός-Σταροχώρι, Ιωαννίδης
Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Αχαϊκός, Τηλιγάδας
Κυριακή 26/1
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 11.00, Αστραπή-Εθνικός/Πολύτεκνος,
Καλύβας
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.00, Πετεινοί-Δόξα Νιφορεϊκων,
Αθανασόπουλος
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.00,...
Κυριακή 19 Ιαν 2020
Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου, 2020
Τα πάντα για το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο | Patra Goal
News
Video
Α’ Κατηγορία
B’ Κατηγορία
Γ’ Κατηγορία
Γ’ Εθνική
Super League 2
Βαθμολογίες
Διάφορα
Αρχική B' Κατηγορία Tα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής στη Β΄
Κατηγορία
B' Κατηγορία
Tα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής στη Β΄ Κατηγορία
19|01|2020
Δείτε αναλυτικά μέσω του www.patragoal.gr τα...
Πέμπτη 16 Ιαν 2020
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η Αγωνιστική)
Α’ Όμιλος
Σάββατο 18/1
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Καμίνια-Δάφνη Πατρών, Ταξιάρχης
Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Περιβόλα,
Παναγιωτόπουλος
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Λέων Αλισσού,
Σαμαρτζής
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Παναχαϊκός,
Μαχαίρας-Μουστάκας
Κυριακή 19/1
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.00, Αχαϊκός-Ατρόμητος Λάππα,
Σπυρόπουλος
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.00, Καλλιθέα-Φαραϊκός, Ιωαννίδης
Γήπεδο...
Κυριακή 12 Ιαν 2020
Tα αποτελέσματα στους δύο ομίλους της Β΄ Κατηγορίας:
Α’ ‘Ομιλος
Καλλιθέα-Καμίνια 0-2 (12′ Μαρίδης, 85′ Αβράμης)
Φαραϊκός-Αχαϊκός 0-3 (43′, 44′, 75’ Σκούρτας)
Περιβόλα-Σταροχώρι 1-1 (89′ Κ. Θεοδωρόπουλος / 86′ Μπινιέρης)
Λέων Αλισσού-Αστραπή 3-0 (26′ Σιδέρης, 64′ Στουπάκης, 92′
Κοσιώνης)
Πετεινοί-Παναχαϊκός 2-0 (5′ Αρκουμάνης, 41′ Μπαρλάς)
Δάφνη-Δόξα Νιφορεΐκων 1-2...
Πέμπτη 09 Ιαν 2020
Στα παιχνίδια της Β’ Κατηγορίας σφυρίζουν οι:(14η Αγωνιστική)
Α’ ‘Ομιλος
Σάββατο 11/1
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Καλλιθέα-Καμίνια,
Παναγιωτόπουλος
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Αχαϊκός, Καμζόλας
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Περιβόλα-Σταροχώρι, Αθανασόπουλος
Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Αστραπή, Φωκάς
Κυριακή 12/1
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 11.00, Πετεινοί-Παναχαϊκός, Κονιδάρης
Γήπεδο Λάππα, Ώρα...
Σάββατο 04 Ιαν 2020
Πενταπλό μεταγραφικό χτύπημα από την Περιβόλα Πατρών, η οποία
δυναμώνει αισθητά με στόχο την πεντάδα.
Η ομάδα του Κώστα Κυριτόπουλου απέκτησε τους Μπενέτο και Μπαρούνη
από τους Πετεινούς, τον Πάνα από τον Φαραϊκό, όπως και τους
Καραβούλια και Σλάκο από Ζαβλάνι/Αία και Δόξα Πατρών
αντίστοιχα.
Αναμένονται...
Κυριακή 22 Δεκ 2019
Στα παιχνίδια της 13ηςΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉς ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΈΣΜΑΤΑ ΉΤΑΝ:
Α’ Όμιλος
Σταροχώρι-Δάφνη Πατρών 4-2 (30’ Γ. Αντωνακόπουλος, 32’ Μπινιέρης,
45’ 65’ Γερ. Αντωνακόπουλος – 76’ Διαμαντόπουλος, 78’
Σπυρόπουλος)
Παναχαϊκός-Περιβόλα 0-2 (59΄ Γιαννόπουλος, 69΄ Παντελής)
Αστραπή-Ατρόμητος Λάππα 1-0 (22΄ Φράγγος)
Αστέρας Μιντιλογλίου-Λέων Αλισσού 0-1 (85΄ Κοσιώνης)
Δόξα Νιφορεΐκων-Καλλιθέα 5-0 (10΄,37΄ Χρυσανθόπουλος,...
Πέμπτη 19 Δεκ 2019
Στα παιχνίδια της Β κατηγορίας ΕΠΣΑ (13η
Αγωνιστική)σφυρίζουν οι:
Α’ Όμιλος
Σάββατο 21/12
Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Καλλιθέα,
Ρουμπάνης
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Πολύτεκνος-Πετεινοί, Ανδριανός
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Φαραϊκός, Ντάβλα
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Αχαϊκός-Καμίνια, Μέρμηγκας
Κυριακή 22/12
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 12.00, Σταροχώρι-Δάφνη Πατρών,
Παπαχρήστος
Γήπεδο Πετρωτού,...
Κυριακή 15 Δεκ 2019
Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής στη Β΄ Κατηγορία
15|12|2019
Aναλυτικά τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής στη Β΄ Κατηγορία και
στους δύο ομίλους:
Α’ Όμιλος
Δάφνη – Παναχαϊκός 1-1( 3′ Φραντζής – 75′ Δ. Βεργίνης)
Περιβόλα – Πετεινοί 2-1 (74’ Θεοδωρόπουλος, 93’ Σταμπολτάς – 39’ Λ.
Μπαρλάς)
Λέων –...
Πέμπτη 12 Δεκ 2019
Στα παιχνίδια β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑς 12η Αγωνιστική ΣΦΥΡΊΖΟΥΝ
ΟΙ:
Α’ Όμιλος
Σάββατο 14/12
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Καλλιθέα-Σταροχώρι,
Παναγιωτόπουλος
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, ΦαραΪκός-Αστραπή, Πράνταλος
Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Αστέρας Μιντιλογλίου,
Καλύβας
Κυριακή 15/12
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 09.45, Δάφνη-Παναχαϊκός, Βαβαρούτας
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Περιβόλα-Πετεινοί, Ασπρουλόπουλος
Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00,...
Κυριακή 08 Δεκ 2019
Τα αποτελέσματα των Κυριακάτικων αγώνων της 11ης
Αγωνιστικής
Α’ Όμιλος
Παναχαϊκός-Καλλιθέα 4-4 (25΄ Σ. Βεργίνης, 27΄ Δ. Βεργίνης, 29΄
Κανελλόπουλος, 88′ / 31΄, 73′ Δημητρακόπουλος, 75′, 84′ ) Χαμένα
Πέναλτι : 57′ Δ. Βεργίνης / 73′ Δημητρακόπουλος
Αστραπή-Καμίνια 4-0 (3′ αυτ.Παπακωνσταντινόπουλος, 47′ Κουρίνος,
56′ πεν. 70′ Φράγγος)
Πετεινοί-Δάφνη...
Σάββατο 07 Δεκ 2019
Με τον Εθνικό/Πολύτεκνο να παίρνει μια μεγάλη νίκη απέναντι στην
Περιβόλα και το ντέρμπι του Πετρωτού να λήγει με ισοπαλία, άνοιξε η
αυλαία της 11ης αγωνιστικής στην Β’ Κατηγορία.
Αναλυτικά είχαμε :
Α’ Όμιλος
Ίκαρος Πετρωτού-Δόξα Νιφορεϊκων 1-1
Λέων Αλισσού-Ατρόμητος Λάππα 0-0
Εθνικός/Πολύτεκνος-Περιβόλα 5-2
Β’ Όμιλος
Άνω Καστρίτσι-Αργυρά 2-1
Αχιλλέας...
Πέμπτη 05 Δεκ 2019
Οι "άρχοντες" της11ης Αγωνιστικής της Β
Κατηγορίας ΕΠΣΑ:
Α’ Όμιλος
Σάββατο 7/12
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Δόξα Νιφορεϊκων,
Φωκάς
Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Ατρόμητος Λάππα,
Αθανασόπουλος
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Περιβόλα,
Μπλίκας
Κυριακή 8/12
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 10.00, Παναχαϊκός-Καλλιθέα, Καμζόλας
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Αστραπή-Καμίνια, Ασπρουλόπουλος
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα...
Κυριακή 01 Δεκ 2019
Όμιλος
Καλλιθέα-Πετεινοί 0-2 (57’ Μπαρούνης, 59’ πεν. Μπενέτος)
Δάφνη-Περιβόλα 0-2 (25′ Γιαννόπουλος, 64′ Ανάγνου)
Ίκαρος Πετρωτού-Σταροχώρι 4-1 (44′ Τσουραμάνης, 58′ Σπυρόπουλος,
62′ Πετρόγιαννης, 80′ Κλίτσας / 82′ Γ. Αντωνακόπουλος)
Δόξα Νιφορεϊκων-Αστραπή 2-1 (33′ Νταλάπας, 65′ Ρηγόπουλος / 42′
Ορφανίδης)
Καμίνια-Αστέρας Μιντιλογλίου 0-4 (12′ Χατζηαναστασίου, 30′, 88′
Μπαλασόπουλος, 55′...
Πέμπτη 28 Νοέ 2019
Στούς αγώνες της Β Κατηγορίας
(10η Αγωνιστική) σφυρίζουν
οι:
Α’ Όμιλος
Σάββατο 30/11
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα
15.00, Ίκαρος
Πετρωτού-Σταροχώρι, Μέρμηγκας
Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα
15.00, Δόξα
Νιφορεϊκων-Αστραπή, Οικονόμου
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα
15.00, Καμίνια-Αστέρας
Μιντιλογλίου, Γ. Αθανασόπουλος
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα
15.00, Φαραϊκός-Λέων
Αλισσού, Ντάβλα
Γήπεδο Λάππα, Ώρα
15.00, Ατρόμητος
Λάππα-Εθνικός/Πολύτεκνος, Πετρόπουλος
Κυριακή 1/12
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα
12.15, Καλλιθέα-Πετεινοί,
Κονιδάρης
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα
15.00, Δάφνη-Περιβόλα,
Τηλιγάδας
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα
18.00, Αχαϊκός-Παναχαϊκός,
Αρκουμάνης
Β’ Όμιλος
Σάββατο 30/11
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα
17.30, Απόλλων Εγλυκάδας-Αχιλλέας
Καμαρών,...
Κυριακή 24 Νοέ 2019
Τα αποτελέσμα τα της 9ης Αγωνιστικής στη Β ΕΠΣΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Ωλενιακός-Ίκαρος Λακκόπετρας 0-1
Ροΐτικα-Νεάπολη Πατρών 7-0
Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Γαλήνη 0-3
Δόξα Πατρών-Μετόχι 1-2
Λεοντίου-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-2
Κρίνος-Ρωμανός 3-0
Πείρος Ισώματος-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α.
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Προοδευτική- ΑΕ Αιγίου 4-1
ΑΕ Αρόης-Σπάρτακος 3-0
Πυρσός-Σκεπαστό 6-0
Αυτόνομη-ΑΕΚ Πατρών 4-0
Ατλάς – Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α.
Παναχαϊκή 2014-Κεραυνός...
Πέμπτη 21 Νοέ 2019
Συα παιχνίδια της Β’ κατηγορίας
(9η Αγωνιστική)σφυρίζουν
οι
Α’ Όμιλος
Σάββατο 23/11
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα
15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Δάφνη,
Mαχαίρας-Μουστάκας
Γήπεδο Λάππα, Ώρα
15.00, Ατρόμητος
Λάππα-Φαραϊκός, Χρονάς
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα
15.00, Περιβόλα-Καλλιθέα,
Ασπρουλόπουλος
Γήπεδο Αλισσού, Ώρα
15.00, Λέων
Αλισσού-Καμίνια, Παπαχρήστος
Κυριακή 24/11
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα
11.00, Παναχαϊκός-Ίκαρος
Πετρωτού, Ταξιάρχης
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα
12.15, Πετεινοί-Αχαϊκός,
Ντάβλα
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα
15.00, Αστραπή-Σταροχώρι,
Παπαδόπουλος
Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα
15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Δόξα
Νιφορεϊκων, Μιχαλόπουλος
Β’ Όμιλος
Σάββατο 23/11
Γήπεδο Προαστίου, Ώρα
16.30, Αργυρά-Άβυθος
Αιγιαλείας, Σαμαρτζής
Κυριακή 24/11
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας»,...
Κυριακή 17 Νοέ 2019
Τα αποτελέσματα της 8ης
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉς
Α ’ Όμιλος
Δόξα Νιφορεϊκων-Λέων
Αλισσού 2-0
Φαραϊκός-Πολύτεκνος 1-1
Ίκαρος
Πετρωτού-Πετεινοί 0-2
Καλλιθέα-Δάφνη Πατρών 3-0
Αχαϊκός-Περιβόλα 1-0
Αστραπή-Παναχαϊκός 0-0
Σταροχώρι-Αστέρας
Μιντιλογλίου 1-1
Καμίνια-Ατρόμητος
Λάππα 0-1
Β’ Όμιλος
Αχιλλέας Καμαρών-Αστέρας
Τέμενης 0-0
Ζαβλάνι/Αίας-Απόλλων
Αιγίου 3-1
Άβυθος Αιγιαλείας-ΠΑΟΚ
Πάτρας 2-0
Απόλλων Εγλυκάδας-Αετός
Ρίου 1-3
Δρέπανο-Άνω Καστρίτσι 1-3
Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Ολυμπιακός
Πατρών 2-1
Φοίνικας
Ζήριας-Αργυρά 1-2
Φλόγα
Ροδιάς-Πανιώνιος/Αχιλλέας 2-3
Πέμπτη 14 Νοέ 2019
Στα παιχνίδια της Β Κατηγορίας
(8η Αγωνιστική)ορίσθηκαν να
διαιτητεύσουν οι:
Α’ Όμιλος
Σάββατο 16/11
Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα
15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Λέων
Αλισσού, Ταξιάρχης
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα
15.00, Φαραϊκός-Πολύτεκνος,
Σαμαρτζής
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα
15.00, Ίκαρος
Πετρωτού-Πετεινοί, Τηλιγάδας
Κυριακή 17/11
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα
12.15, Καλλιθέα-Δάφνη
Πατρών, Κονιδάρης
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα
12.15, Αχαϊκός-Περιβόλα,
Πολυγένης
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα
15.00, Αστραπή-Παναχαϊκός,
Ντάβλα
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα
15.00, Σταροχώρι-Αστέρας
Μιντιλογλίου, Ταξιάρχης
Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα
15.00, Καμίνια-Ατρόμητος
Λάππα, Μαχαίρας
Β’ Όμιλος
Σάββατο 16/11
Γήπεδο Καμαρών, Ώρα
15.00, Αχιλλέας Καμαρών-Αστέρας
Τέμενης, Ασπρουλόπουλος
Κυριακή...
Πέμπτη 14 Νοέ 2019
Ένα δικό της παιδί ο Νίκος Σταθόπουλος είναι ο νέος προπονητής
της Αστραπής μετά την αποχώρηση του Γιώργου Νικολακόπουλου.
Η Διοίκηση της Αστραπής θέλει να ευχαριστήσει τον πρώην
προπονητή για την άψογη συνεργασία τους και την μέχρι τώρα προσφορά
του στην ομάδα.