Λίστα αντικειμένων
Πέμπτη 19 Δεκ 2019
Στα παιχνίδια της Β κατηγορίας ΕΠΣΑ (13η Αγωνιστική)σφυρίζουν οι:
Α’ Όμιλος
Σάββατο 21/12
Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Καλλιθέα, Ρουμπάνης
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Πολύτεκνος-Πετεινοί, Ανδριανός
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Φαραϊκός, Ντάβλα
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Αχαϊκός-Καμίνια, Μέρμηγκας
Κυριακή 22/12
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 12.00, Σταροχώρι-Δάφνη Πατρών, Παπαχρήστος
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Παναχαϊκός-Περιβόλα, Σαμαρτζής
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αστραπή-Ατρόμητος Λάππα, Χρονάς
Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Λέων Αλισσού, Παπαδόπουλος
Β’ Όμιλος
Σάββατο 21/12
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Φοίνικας Ζήριας, Καδδάς
Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Αχιλλέας Καμαρών-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Καλύβας
Κυριακή 22/12
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 12.00, ΠΑΟΚ Πάτρας-Αετός Ρίου, Καμζόλας
Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.00, Δρέπανο-Φλόγα Ροδιάς, Ασπρουλόπουλος
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Απόλλων Εγλυκάδας-Αβυθος Αιγιαλείας, Ταξιάρχης
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Ζαβλάνι/Αίας-Αργυρά Πατρών, Φωκάς
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Απόλλων Αιγίου-Ολυμπιακός Πατρών, Καραβασίλης
Γήπεδο Τέμενης, Ώρα 15.00, Αστέρας Τέμενης-Άνω Καστρίτσι, Μπλίκας
Α’ Όμιλος
Σάββατο 21/12
Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Καλλιθέα, Ρουμπάνης
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Πολύτεκνος-Πετεινοί, Ανδριανός
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Φαραϊκός, Ντάβλα
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Αχαϊκός-Καμίνια, Μέρμηγκας
Κυριακή 22/12
Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 12.00, Σταροχώρι-Δάφνη Πατρών, Παπαχρήστος
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Παναχαϊκός-Περιβόλα, Σαμαρτζής
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αστραπή-Ατρόμητος Λάππα, Χρονάς
Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Λέων Αλισσού, Παπαδόπουλος
Β’ Όμιλος
Σάββατο 21/12
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αναγέννηση Ψαθοπύργου-Φοίνικας Ζήριας, Καδδάς
Γήπεδο Καμαρών, Ώρα 15.00, Αχιλλέας Καμαρών-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Καλύβας
Κυριακή 22/12
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 12.00, ΠΑΟΚ Πάτρας-Αετός Ρίου, Καμζόλας
Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.00, Δρέπανο-Φλόγα Ροδιάς, Ασπρουλόπουλος
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Απόλλων Εγλυκάδας-Αβυθος Αιγιαλείας, Ταξιάρχης
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Ζαβλάνι/Αίας-Αργυρά Πατρών, Φωκάς
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Απόλλων Αιγίου-Ολυμπιακός Πατρών, Καραβασίλης
Γήπεδο Τέμενης, Ώρα 15.00, Αστέρας Τέμενης-Άνω Καστρίτσι, Μπλίκας