Λίστα αντικειμένων
Πέμπτη 09 Ιαν 2020
Στα παιχνίδια της Β’ Κατηγορίας σφυρίζουν οι:(14η Αγωνιστική)
Α’ ‘Ομιλος
Σάββατο 11/1
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Καλλιθέα-Καμίνια, Παναγιωτόπουλος
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Αχαϊκός, Καμζόλας
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Περιβόλα-Σταροχώρι, Αθανασόπουλος
Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Αστραπή, Φωκάς
Κυριακή 12/1
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 11.00, Πετεινοί-Παναχαϊκός, Κονιδάρης
Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Ίκαρος Πετρωτού, Ταξιάρχης
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Δάφνη-Δόξα Νιφορεϊκων, Μπακόπουλος
Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Εθνικός/Πολύτεκνος, Τηλιγάδας
Β’ Όμιλος
Σάββατο 11/1
Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.00, Αργυρά-Απόλλων Εγλυκάδας, Τηλιγάδας
Κυριακή 12/1
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 12.00, Άνω Καστρίτσι-Ζαβλάνι/Αίας, Μέρμηγκας
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.00, Ολυμπιακός-Αχιλλέας Καμαρών, Πολυγένης
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Φλόγα Ροδιάς-Φοίνικας Ζήριας, Καλύβας
Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 15.00, Άβυθος Αιγιαλείας-Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Ρουμπάνης
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Πανιώνιος/Αχιλλέας-ΑΕ Δρεπάνου, Καραβασίλης
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αετός Ρίου-Απόλλων Συνοικισμού,Ασπρουλόπουλος
Γηπεδο Τέμενης, Ώρα 15.00, Αστέρας Τέμενης-ΠΑΟΚ Πάτρας, Σαμαρτζής
Α’ ‘Ομιλος
Σάββατο 11/1
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Καλλιθέα-Καμίνια, Παναγιωτόπουλος
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Αχαϊκός, Καμζόλας
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Περιβόλα-Σταροχώρι, Αθανασόπουλος
Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Αστραπή, Φωκάς
Κυριακή 12/1
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 11.00, Πετεινοί-Παναχαϊκός, Κονιδάρης
Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Ίκαρος Πετρωτού, Ταξιάρχης
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Δάφνη-Δόξα Νιφορεϊκων, Μπακόπουλος
Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Εθνικός/Πολύτεκνος, Τηλιγάδας
Β’ Όμιλος
Σάββατο 11/1
Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.00, Αργυρά-Απόλλων Εγλυκάδας, Τηλιγάδας
Κυριακή 12/1
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 12.00, Άνω Καστρίτσι-Ζαβλάνι/Αίας, Μέρμηγκας
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.00, Ολυμπιακός-Αχιλλέας Καμαρών, Πολυγένης
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Φλόγα Ροδιάς-Φοίνικας Ζήριας, Καλύβας
Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 15.00, Άβυθος Αιγιαλείας-Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Ρουμπάνης
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Πανιώνιος/Αχιλλέας-ΑΕ Δρεπάνου, Καραβασίλης
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αετός Ρίου-Απόλλων Συνοικισμού,Ασπρουλόπουλος
Γηπεδο Τέμενης, Ώρα 15.00, Αστέρας Τέμενης-ΠΑΟΚ Πάτρας, Σαμαρτζής