Λίστα αντικειμένων
Πέμπτη 23 Ιαν 2020
Στα παιχνίδια της 16ης Αγωνιστικής σφυρίζουν οι
Α’ Όμιλος
Σάββατο 25/1
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Περιβόλα-Καμίνια, Καραβασίλης
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Παναχαϊκός-Σταροχώρι, Ιωαννίδης
Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Αχαϊκός, Τηλιγάδας
Κυριακή 26/1
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 11.00, Αστραπή-Εθνικός/Πολύτεκνος, Καλύβας
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.00, Πετεινοί-Δόξα Νιφορεϊκων, Αθανασόπουλος
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.00, Φαραϊκός-Δάφνη Πατρών, Μπλίκας
Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Ίκαρος Πετρωτού, Φωκάς
Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Καλλιθέα, Τηλιγάδας
Β’ Όμιλος
Σάββατο 25/1
Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 15.00, Άβυθος Αιγιαλείας-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Οικονόμου
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Απόλλων Συνοικισμού-Αχιλλέας Καμαρών, Σπυρόπουλος
Γήπεδο Τέμενης, Ώρα 15.00, Αστέρας Τέμενης-Απόλλων Εγλυκάδας, Μέρμηγκας
Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.00, Αργυρά-Φλόγα Ροδιάς, Χρονάς
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Άνω Καστρίτσι-Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Καλύβας
Κυριακή 26/1
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αετός Ρίου-Δρέπανο, Πολυγένης
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Ζαβλάνι/Αίας-ΠΑΟΚ Πάτρας, Παλαιολόγος
Τετάρτη 29/1
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.30, Ολυμπιακός Πατρών-Φοίνικας Ζήριας,
Α’ Όμιλος
Σάββατο 25/1
Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Περιβόλα-Καμίνια, Καραβασίλης
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Παναχαϊκός-Σταροχώρι, Ιωαννίδης
Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Αχαϊκός, Τηλιγάδας
Κυριακή 26/1
Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 11.00, Αστραπή-Εθνικός/Πολύτεκνος, Καλύβας
Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.00, Πετεινοί-Δόξα Νιφορεϊκων, Αθανασόπουλος
Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.00, Φαραϊκός-Δάφνη Πατρών, Μπλίκας
Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Ίκαρος Πετρωτού, Φωκάς
Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Καλλιθέα, Τηλιγάδας
Β’ Όμιλος
Σάββατο 25/1
Γήπεδο Αβύθου, Ώρα 15.00, Άβυθος Αιγιαλείας-Πανιώνιος/Αχιλλέας, Οικονόμου
Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, Απόλλων Συνοικισμού-Αχιλλέας Καμαρών, Σπυρόπουλος
Γήπεδο Τέμενης, Ώρα 15.00, Αστέρας Τέμενης-Απόλλων Εγλυκάδας, Μέρμηγκας
Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 15.00, Αργυρά-Φλόγα Ροδιάς, Χρονάς
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Άνω Καστρίτσι-Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Καλύβας
Κυριακή 26/1
Γήπεδο Ρίου, Ώρα 15.00, Αετός Ρίου-Δρέπανο, Πολυγένης
Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 15.00, Ζαβλάνι/Αίας-ΠΑΟΚ Πάτρας, Παλαιολόγος
Τετάρτη 29/1
Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.30, Ολυμπιακός Πατρών-Φοίνικας Ζήριας,