Loading...

Τελευταία Νέα

Friday 19 Apr 2024

Friday 19 Apr 2024

Friday 19 Apr 2024

 

 

 

 


 
 
 

Β' ΕΠΣΑ

Friday 31 Jan 2020
abcd
Στα παιχνίδια  της 17ης αγωνιστικής  της Β ΕΠΣΑ σφυρίζουν οι: Α’ Όμιλος Σάββατο 1/2 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Σταροχώρι, Πετρόπουλος Κυριακή 2/2 Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 12.15, Αχαϊκός-Αστέρας Μιντιλογλίου, Ασπρουλόπουλος Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Καλλιθέα-Λέων Αλισσού, Πολυγένης Γήπεδο Μαζαρακίου, Ώρα 15.00, Καμίνια-Πετεινοί, Καμζόλας Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Δάφνη Πατρών-Ατρόμητος...
Sunday 26 Jan 2020
abcd
News Video Α’ Κατηγορία B’ Κατηγορία Γ’ Κατηγορία Γ’ Εθνική Super League 2 Βαθμολογίες Διάφορα Αρχική B' Κατηγορία Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής στη Β’ Κατηγορία B' Κατηγορία Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής στη Β’ Κατηγορία 26|01|2020 Τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής στην Β’ Κατηγορία. Α’ Όμιλος Κυριακή 26/1 Αστραπή-Εθνικός/Πολύτεκνος 1-2 (92΄Μηλάτος – 65′ Σώζος, 68′ Θοδωρή) Πετεινοί-Δόξα Νιφορεϊκων...
Saturday 25 Jan 2020
abcd
Με “εξάρα” πέρασε το εμπόδιο του Παναχαϊκού το Σταροχώρι, ενώ σημαντικές νίκες πέτυχαν Περιβόλα και Λέων Αλισσού για τον α’ όμιλο. Στο ντέρμπι του β’ ομίλου δεν είχαμε νικητή, με το Καστρίτσι και την Αναγέννηση να μένουν στο 0-0, ενώ σημαντικό έδαφος έχασε ο Απόλλων...
Thursday 23 Jan 2020
abcd
Στα παιχνίδια της 16ης Αγωνιστικής σφυρίζουν οι  Α’ Όμιλος Σάββατο 25/1 Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Περιβόλα-Καμίνια, Καραβασίλης Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Παναχαϊκός-Σταροχώρι, Ιωαννίδης Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Αχαϊκός, Τηλιγάδας Κυριακή 26/1 Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 11.00, Αστραπή-Εθνικός/Πολύτεκνος, Καλύβας Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.00, Πετεινοί-Δόξα Νιφορεϊκων, Αθανασόπουλος Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.00,...
Sunday 19 Jan 2020
abcd
Δευτέρα, 20 Ιανουαρίου, 2020 Τα πάντα για το ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο | Patra Goal News Video Α’ Κατηγορία B’ Κατηγορία Γ’ Κατηγορία Γ’ Εθνική Super League 2 Βαθμολογίες Διάφορα Αρχική B' Κατηγορία Tα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής στη Β΄ Κατηγορία B' Κατηγορία Tα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής στη Β΄ Κατηγορία 19|01|2020 Δείτε αναλυτικά μέσω του www.patragoal.gr τα...
Thursday 16 Jan 2020
abcd
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (15η Αγωνιστική) Α’ Όμιλος Σάββατο 18/1 Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Καμίνια-Δάφνη Πατρών, Ταξιάρχης Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Περιβόλα, Παναγιωτόπουλος Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Λέων Αλισσού, Σαμαρτζής Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Παναχαϊκός, Μαχαίρας-Μουστάκας Κυριακή 19/1 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.00, Αχαϊκός-Ατρόμητος Λάππα, Σπυρόπουλος Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.00, Καλλιθέα-Φαραϊκός, Ιωαννίδης Γήπεδο...
Sunday 12 Jan 2020
abcd
Tα αποτελέσματα  στους δύο ομίλους της Β΄ Κατηγορίας: Α’ ‘Ομιλος Καλλιθέα-Καμίνια 0-2 (12′ Μαρίδης, 85′ Αβράμης) Φαραϊκός-Αχαϊκός 0-3 (43′, 44′, 75’ Σκούρτας) Περιβόλα-Σταροχώρι 1-1 (89′ Κ. Θεοδωρόπουλος / 86′ Μπινιέρης) Λέων Αλισσού-Αστραπή 3-0 (26′ Σιδέρης, 64′ Στουπάκης, 92′ Κοσιώνης) Πετεινοί-Παναχαϊκός 2-0 (5′ Αρκουμάνης, 41′ Μπαρλάς) Δάφνη-Δόξα Νιφορεΐκων 1-2...
Thursday 09 Jan 2020
abcd
Στα παιχνίδια της Β’ Κατηγορίας σφυρίζουν οι:(14η Αγωνιστική) Α’ ‘Ομιλος Σάββατο 11/1 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Καλλιθέα-Καμίνια, Παναγιωτόπουλος Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Αχαϊκός, Καμζόλας Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Περιβόλα-Σταροχώρι, Αθανασόπουλος Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Αστραπή, Φωκάς Κυριακή 12/1 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 11.00, Πετεινοί-Παναχαϊκός, Κονιδάρης Γήπεδο Λάππα, Ώρα...
Saturday 04 Jan 2020
ΑBCD
Πενταπλό μεταγραφικό χτύπημα από την Περιβόλα Πατρών, η οποία δυναμώνει αισθητά με στόχο την πεντάδα. Η ομάδα του Κώστα Κυριτόπουλου απέκτησε τους Μπενέτο και Μπαρούνη από τους Πετεινούς, τον Πάνα από τον Φαραϊκό, όπως και τους Καραβούλια και Σλάκο από Ζαβλάνι/Αία και Δόξα Πατρών αντίστοιχα. Αναμένονται...
Sunday 22 Dec 2019
abc
Στα παιχνίδια της 13ηςΑΓΩΝΙΣΤΙΚΉς ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΈΣΜΑΤΑ ΉΤΑΝ:  Α’ Όμιλος Σταροχώρι-Δάφνη Πατρών 4-2 (30’ Γ. Αντωνακόπουλος, 32’ Μπινιέρης, 45’ 65’ Γερ. Αντωνακόπουλος – 76’ Διαμαντόπουλος, 78’ Σπυρόπουλος) Παναχαϊκός-Περιβόλα 0-2 (59΄ Γιαννόπουλος, 69΄ Παντελής) Αστραπή-Ατρόμητος Λάππα 1-0 (22΄ Φράγγος) Αστέρας Μιντιλογλίου-Λέων Αλισσού 0-1 (85΄ Κοσιώνης) Δόξα Νιφορεΐκων-Καλλιθέα 5-0 (10΄,37΄ Χρυσανθόπουλος,...
Thursday 19 Dec 2019
abcd
Στα παιχνίδια  της Β κατηγορίας ΕΠΣΑ  (13η Αγωνιστική)σφυρίζουν οι:  Α’ Όμιλος Σάββατο 21/12 Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Καλλιθέα, Ρουμπάνης Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Πολύτεκνος-Πετεινοί, Ανδριανός Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Φαραϊκός, Ντάβλα Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Αχαϊκός-Καμίνια, Μέρμηγκας Κυριακή 22/12 Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 12.00, Σταροχώρι-Δάφνη Πατρών, Παπαχρήστος Γήπεδο Πετρωτού,...
Sunday 15 Dec 2019
abcd
Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής στη Β΄ Κατηγορία 15|12|2019 Aναλυτικά τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής στη Β΄ Κατηγορία και στους δύο ομίλους: Α’ Όμιλος Δάφνη – Παναχαϊκός 1-1( 3′ Φραντζής – 75′ Δ. Βεργίνης) Περιβόλα – Πετεινοί 2-1 (74’ Θεοδωρόπουλος, 93’ Σταμπολτάς – 39’ Λ. Μπαρλάς) Λέων –...
Thursday 12 Dec 2019
ΑBCD
Στα παιχνίδια  β ΚΑΤΗΓΟΡΊΑς 12η Αγωνιστική ΣΦΥΡΊΖΟΥΝ ΟΙ:  Α’ Όμιλος Σάββατο 14/12 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Καλλιθέα-Σταροχώρι, Παναγιωτόπουλος Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, ΦαραΪκός-Αστραπή, Πράνταλος Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Αστέρας Μιντιλογλίου, Καλύβας Κυριακή 15/12 Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 09.45, Δάφνη-Παναχαϊκός, Βαβαρούτας Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.15, Περιβόλα-Πετεινοί, Ασπρουλόπουλος Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00,...
Sunday 08 Dec 2019
avbg
Τα   αποτελέσματα των Κυριακάτικων αγώνων  της 11ης Αγωνιστικής  Α’ Όμιλος Παναχαϊκός-Καλλιθέα 4-4 (25΄ Σ. Βεργίνης, 27΄ Δ. Βεργίνης, 29΄ Κανελλόπουλος, 88′ / 31΄, 73′ Δημητρακόπουλος, 75′, 84′ ) Χαμένα Πέναλτι : 57′ Δ. Βεργίνης / 73′ Δημητρακόπουλος Αστραπή-Καμίνια 4-0 (3′ αυτ.Παπακωνσταντινόπουλος, 47′ Κουρίνος, 56′ πεν. 70′ Φράγγος) Πετεινοί-Δάφνη...
Saturday 07 Dec 2019
abcd
Με τον Εθνικό/Πολύτεκνο να παίρνει μια μεγάλη νίκη απέναντι στην Περιβόλα και το ντέρμπι του Πετρωτού να λήγει με ισοπαλία, άνοιξε η αυλαία της 11ης αγωνιστικής στην Β’ Κατηγορία. Αναλυτικά είχαμε : Α’ Όμιλος Ίκαρος Πετρωτού-Δόξα Νιφορεϊκων 1-1 Λέων Αλισσού-Ατρόμητος Λάππα 0-0 Εθνικός/Πολύτεκνος-Περιβόλα 5-2 Β’ Όμιλος Άνω Καστρίτσι-Αργυρά 2-1 Αχιλλέας...
Thursday 05 Dec 2019
abcd
Οι "άρχοντες"   της11ης Αγωνιστικής  της Β Κατηγορίας ΕΠΣΑ:  Α’ Όμιλος Σάββατο 7/12 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Δόξα Νιφορεϊκων, Φωκάς Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Ατρόμητος Λάππα, Αθανασόπουλος Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Περιβόλα, Μπλίκας Κυριακή 8/12 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 10.00, Παναχαϊκός-Καλλιθέα, Καμζόλας Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Αστραπή-Καμίνια, Ασπρουλόπουλος Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα...
Sunday 01 Dec 2019
abcd
Όμιλος Καλλιθέα-Πετεινοί 0-2 (57’ Μπαρούνης, 59’ πεν. Μπενέτος) Δάφνη-Περιβόλα 0-2 (25′ Γιαννόπουλος, 64′ Ανάγνου) Ίκαρος Πετρωτού-Σταροχώρι 4-1 (44′ Τσουραμάνης, 58′ Σπυρόπουλος, 62′ Πετρόγιαννης, 80′ Κλίτσας / 82′ Γ. Αντωνακόπουλος) Δόξα Νιφορεϊκων-Αστραπή 2-1 (33′ Νταλάπας, 65′ Ρηγόπουλος / 42′ Ορφανίδης) Καμίνια-Αστέρας Μιντιλογλίου 0-4 (12′ Χατζηαναστασίου, 30′, 88′ Μπαλασόπουλος, 55′...
Thursday 28 Nov 2019
abcd
Στούς αγώνες της  Β Κατηγορίας (10η Αγωνιστική) σφυρίζουν οι:  Α’ Όμιλος Σάββατο 30/11 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ίκαρος Πετρωτού-Σταροχώρι, Μέρμηγκας Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Δόξα Νιφορεϊκων-Αστραπή, Οικονόμου Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Καμίνια-Αστέρας Μιντιλογλίου, Γ. Αθανασόπουλος Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 15.00, Φαραϊκός-Λέων Αλισσού, Ντάβλα Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Εθνικός/Πολύτεκνος, Πετρόπουλος Κυριακή 1/12 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Καλλιθέα-Πετεινοί, Κονιδάρης Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Δάφνη-Περιβόλα, Τηλιγάδας Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 18.00, Αχαϊκός-Παναχαϊκός, Αρκουμάνης Β’ Όμιλος Σάββατο 30/11 Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 17.30, Απόλλων Εγλυκάδας-Αχιλλέας Καμαρών,...
Sunday 24 Nov 2019
abcd
Τα αποτελέσμα τα της 9ης Αγωνιστικής στη Β ΕΠΣΑ  Α’ ΟΜΙΛΟΣ  Ωλενιακός-Ίκαρος Λακκόπετρας 0-1 Ροΐτικα-Νεάπολη Πατρών 7-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Γαλήνη 0-3 Δόξα Πατρών-Μετόχι 1-2 Λεοντίου-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-2 Κρίνος-Ρωμανός 3-0 Πείρος Ισώματος-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Β’ ΟΜΙΛΟΣ Προοδευτική- ΑΕ Αιγίου 4-1 ΑΕ Αρόης-Σπάρτακος 3-0 Πυρσός-Σκεπαστό 6-0 Αυτόνομη-ΑΕΚ Πατρών 4-0 Ατλάς – Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α. Παναχαϊκή 2014-Κεραυνός...
Thursday 21 Nov 2019
abcd
Συα παιχνίδια  της Β’ κατηγορίας   (9η Αγωνιστική)σφυρίζουν οι  Α’ Όμιλος Σάββατο 23/11 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Εθνικός/Πολύτεκνος-Δάφνη, Mαχαίρας-Μουστάκας Γήπεδο Λάππα, Ώρα 15.00, Ατρόμητος Λάππα-Φαραϊκός, Χρονάς Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.00, Περιβόλα-Καλλιθέα, Ασπρουλόπουλος Γήπεδο Αλισσού, Ώρα 15.00, Λέων Αλισσού-Καμίνια, Παπαχρήστος Κυριακή 24/11 Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 11.00, Παναχαϊκός-Ίκαρος Πετρωτού, Ταξιάρχης Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 12.15, Πετεινοί-Αχαϊκός, Ντάβλα Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.00, Αστραπή-Σταροχώρι, Παπαδόπουλος Γήπεδο Μιντιλογλίου, Ώρα 15.00, Αστέρας Μιντιλογλίου-Δόξα Νιφορεϊκων, Μιχαλόπουλος Β’ Όμιλος Σάββατο 23/11 Γήπεδο Προαστίου, Ώρα 16.30, Αργυρά-Άβυθος Αιγιαλείας, Σαμαρτζής Κυριακή 24/11 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας»,...
Found 218 results. Page 6 of 11
 
© Copyright 2024 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport