Λίστα αντικειμένων
Συνεχίζεται με αμείωτο ενδιαφέρον το πρωτάθλημα της Β’ Κατηγορίας και στους τρεις ομίλους με τα βλέμματα όλων να είναι στραμμένα στο γήπεδο του Αχιλλέα όπου ο πρωτοπόρος του Β’ ομίλου Πανιώνιος/Αχιλλέας υποδέχεται το ενισχυμένο Πάτραι.
Διαιτητής της αναμέτρησης θα είναι ο έμπειρος Λάμπρος Τζαγκαράκης με βοηθούς τους Σπήλιο Οικονόμου και Μιχάλη Μπινογιάννη.
Αναλυτικά όλο το σημερινό πρόγραμμα έχει ως εξής:
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:20 μ.μ.: Πήγασος Πατρών-Πείρος Ισώματος, Νίκος Μιχαλόπουλος
Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 3μ.μ.: Δίας Σαραβαλίου-Απόλλων Βίδοβας, Γιώργος Κουτρουμάνης
Γήπ. Θύελλας, 3μ.μ.: Ωλενιακός-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Στέφανος Μαχαίρας-Μουστάκας
Γήπ. Λάππα, 3μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Δόξα Χαλανδρίτσας, Νίκος Χρονάς
Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Καμίνια-Τριταιικός, Γεωργία Ντάβλα
Γήπ. «Ντα Λουζ», 3μ.μ.: Φαραϊκός-Αχαιός Σαραβαλίου, Αλέξανδρος Φωκάς
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ «Α. Κάνιστρας», 12:30μ.μ.: Α.Π.Ο. Αρόη-Ζαβλάνι/Αίας, Παναγιώτης Καδδάς
Γήπ. Ρίου, 12:30μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος-Αχαϊκός, Παναγιώτης Σακελλαρίου
Γήπ. «Κ. Ζάρρας», 12:30μ.μ.: Ίκαρος Πετρωτού-Αυτόνομη, Κώστας Τηλιγάδας
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12:30μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Φλόγα Κ. Καστριτσίου, Νίκος Τρίγκας
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3μ.μ.: Ψηλαλώνια-Πάτρα 2005 A.E. , Γιάννης Καλύβας
Γήπ. Αγυιάς, 3μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας -Πάτραι Α.Π.Σ., Λάμπρος Τζαγκαράκης
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Αναγέννηση/Αίας, Λευτέρης Παπαδής
Γήπ. Ζήριας, 3μ.μ.: Ζήρια-ΤΑΔ '93-Αργυρά Πατρών, Κώστας Τσιρίνης
Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Φλόγα Ρόδιας, Παναγιώτης Τιμολέων
Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Δήμος Διακοπτού Α.Ο.-Ακράτα, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Αιγείρας, 3μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας-Καλάβρυτα, Χρήστος Σπηλιωτόπουλος
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Πυρσός Πατρών, Γιώργος Ασπρουλόπουλος
Γήπ. Λακκόπετρας, 12:30μ.μ.: Αθλητική Ένωση Δυμαίων-Γαλήνη, Δημήτρης Πολυγένης
Γήπ. Αγυιάς, 12:30μ.μ.: Δόξα Πατρών-Ρωμανός, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος
Γήπ. Άρλας, 3μ.μ.: Άρλα-Πετεινοί, Σπύρος Παλαιολόγος
Γήπ. Ροϊτίκων, 3μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Κώστας Ταξιάρχης
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ «Α. Κάνιστρας», 10π.μ.: Προοδευτική Πατρών-Α.Ε.Κ. Πατρών, Στέφανος Μπλίκας
Γήπ. Καμαρών, 3μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Δόξα Ελαιώνος, Διονύσης Βαβίλης.
ΠΗΓΗ:gnomip.gr