Loading...

Τελευταία Νέα

PETROY NEO

 



 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

Γ' ΕΠΣΑ

Κυριακή 22 Δεκ 2019
Γ ΕΠΣΑ :  Τα παοτελέσματα της 11 ης  Αγωνιστικής
Τα   αποτελέσματα \της 11ης αγωνιστικής στην Γ’ Κατηγορία έχουν ως εξής : Α’ Όμιλος Γαλήνη-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Δόξα Πατρών-Αστέρας Λεοντίου 0-4 (26′ Στέλλας, 34′ Μαργαρίτης, 56′ Μπάλλας, 84′ Παναγιωτόπουλος) Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Ρωμανός 3-1 (Μπουρδούσης, Πανταζόπουλος, Προδρομίτης-) Ίκαρος Λακκόπετρας-Νεάπολη Πατρών 6-0 (8΄ Φραγκούλιας, 32΄ Ν. Μπεκίρης, 49΄, 56΄, 73΄ Ντάζος,...
Πέμπτη 19 Δεκ 2019
Γ ΕΠΣΑ :Φινάλε για το 2019 με τα παιχνίδια της 11ης Αγωνιστικής!
Στα παιχίδια της 11ης Αγωνιστική της Γ κατηγορίας σφυρίζουν οι:  Α’ Όμιλος Κυριακή 22/12 Γαλήνη-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 10.00, Δόξα Πατρών-Αστέρας Λεοντίου, Γαλανόπουλος Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.00, Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Ρωμανός, Οικονόμου Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Ίκαρος Λακκόπετρας-Νεάπολη Πατρών, Αρκουμάνης Γήπεδο Μετοχίου, Ώρα 15.00, Μετόχι-Πείρος Ισώματος, Κονιδάρης Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Ώρα...
Κυριακή 15 Δεκ 2019
Γ ΕΠΣΑ :  Τα παοτελέσματα της 10ης  Αγωνιστικής
Τα αποτελέσματα  της 10ης Αγωνιστικής  στη Γ΄ Κατηγορία ΕΠΣΑ : Α’ Όμιλος Νεάπολη-Δόξα Πατρών 5-4 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Ίκαρος Λακκόπετρας 0-4 Αστέρας Λεοντίου-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων 2-1 Πείρος Ισώματος-Ωλενιακός 4-4 Κρίνος-Ροϊτικα 4-0 Ρωμανός-Γαλήνη 0-7 Φωστήρας Οβρυάς-Μετόχι 0-3 α.α. Β’ Όμιλος Πυρσός-Παναχαϊκή 3-1 ΑΕ Αρόης-Αυτόνομη 0-2 Προοδευτική-Άτλας 0-1 ΑΕ Αιγίου-ΑΕΚ Πατρών 2-1 Σπάρτακος-Κεραυνός Σελιανιτίκων 2-4 Σκεπαστό-Φλόγα Κ. Καστριτσίου 0-1
Πέμπτη 12 Δεκ 2019
Γ ΕΠΣΑ : Οι διαιτητες της της 10ης  Αγωνιστικής
Στα παιχνίδια της 10η ςΑγωνιστικής της Γ επσα να σφυρίξουν οι:  Α’ Όμιλος Σάββατο 14/12 Φωστήρας Οβρυάς-Μετόχι 0-3 α.α. Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 15.00, Ρωμανός-Γαλήνη, Αθανασόπουλος Κυριακή 15/12 Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 10.00, Νεάπολη-Δόξα Πατρών, Μπακόπουλος Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.00, Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Ίκαρος Λακκόπετρας, Παλαιολόγος Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 12.00, Αστέρας Λεοντίου-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων, Ταξιάρχης Γήπεδο Χαλανδρίτσας,...
Κυριακή 08 Δεκ 2019
Γ ΕΠΣΑ
Στα παιχν'ιδια της Γ ΕΠΣΑ ( 9Η αγωνιστική) τα αποτελέσματα ήσαν:  Α’ Όμιλος Ωλενιακός-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Ροίτικα-Αστέρας Λεοντίου 2-1 Γαλήνη-Ίκαρος Λακκόπετρας 0-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Νεάπολη 1-0 (84΄ Γιωργιόπουλος) Δόξα Πατρών-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων (αναβλήθηκε) Μετόχι-Ρωμανός 3-1 (25΄, 53΄ Γ. Γκουτσούλας, 80; Tσιρίμπασης-90΄) Κρίνος-Πείρος Ισώματος 1-2 (-Αγγ. Παπαδιονυσίου, Θ. Πανούτσος) Β’ Όμιλος Κυριακή 8/12 Αυτόνομη-Νέο Σαλμενίκο...
Σάββατο 07 Δεκ 2019
Γ ΕΠΣΑ : Τρίποντο με ανατροπή η Α.Ε. Ροϊτίκων
Στο μοναδικό παιχνίδι π για την Γ’ Κατηγορία, τα Ροϊτικα πήραν με ανατροπή την νίκη στην εκπνοή απέναντι στον Αστέρα Λεοντίου με 2-1. Ροίτικα-Αστέρας Λεοντίου 2-1 (65′ Σπηλιόπουλος, 90′ Μαρίνος / 54′ Μαργαρίτης)
Πέμπτη 05 Δεκ 2019
Γ ΕΠΣΑ :Οι διαιτητές της 9ης στροφής
Στα παιχνίδια της  9ης Αγωνιστική) της Γ κατηγορίας ΕΠΣΑ σφυρίζουν οι :  Α’ Όμιλος Σάββατο 7/12 Ωλενιακός-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Ροίτικα-Αστέρας Λεοντίου, Παλαιολόγος Κυριακή 8/12 Γήπεδο ΖαρουχλεΊκων, Ώρα 11.00, Γαλήνη-Ίκαρος Λακκόπετρας, Ρουμπάνης Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 12.00, Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Νεάπολη, Αγγελόπουλος Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.30, Δόξα Πατρών-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων, Αρκουμάνης Γήπεδο Μετοχίου,...
Κυριακή 01 Δεκ 2019
Γ ΕΠΣΑ : Η κίνηση της  8ης αγωνιστικής
Στα παιχν΄[ιδια της Γ κΑΤΗΓΟΡΊΑς ( 8Η αγωνιστική τα αποτελέσματα ήταν  Α’ Όμιλος Φωστήρας-Κρίνος 0-3 α.α. Ρωμανός-Ωλενιακός 1-1 (4′ Παπαχαραλάμπους / 19′ Κουτσαντώνης) Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων 8-3 (Π. Πανταζόπουλος (2), Α. Πανταζόπουλος (2), Κ. Τσάκωνας (3), Βιολιτζής / Μ. Γιωργιόπουλος, Καπζά, Σ. Γκουνέλας) Νεάπολη-Αστέρας Λεοντίου 2-5 (75′ πεν. Κουτσοκώστας, 78′ Παπασπυρόπουλος / 26′ Ασημακόπουλος, 45′, 92′ Μπάλλας, 48′ Ανδρουτσόπουλος, 84′...
Πέμπτη 28 Νοέ 2019
Στούς αγώνες της 10ης  αγωνιστικής σφυρίζουν οι: Α’ Όμιλος Σάββατο 30/11 Φωστήρας-Κρίνος 0-3 α.α. Κυριακή 1/12 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 10.00, Ρωμανός-Ωλενιακός, Παπαχρήστος Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.00, Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων, Βαβαρούτας Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.00, Νεάπολη-Αστέρας Λεοντίου, Χαμουζάς Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 12.15, Γαλήνη-Δόξα Πατρών, Γ. Αγγελόπουλος Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00,...
Κυριακή 24 Νοέ 2019
Γ ΕΠΣΑ : Μεγάλες νίκες  ΑΕΡ και Πυρσός
Στα παιχνίδια της 7ης αγωνιστικής της γ Κατη=γορίας τα αποτελέσματα ήσαν:  Α’ ΟΜΙΛΟΣ Ωλενιακός-Ίκαρος Λακκόπετρας 0-1 Ροΐτικα-Νεάπολη Πατρών 7-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Γαλήνη 0-3 Δόξα Πατρών-Μετόχι 1-2 Λεοντίου-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-2 Κρίνος-Ρωμανός 3-0 Πείρος Ισώματος-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Β’ ΟΜΙΛΟΣ Προοδευτική- ΑΕ Αιγίου 4-1 ΑΕ Αρόης-Σπάρτακος 3-0 Πυρσός-Σκεπαστό 6-0 Αυτόνομη-ΑΕΚ Πατρών 4-0 Ατλάς – Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α. Παναχαϊκή...
Πέμπτη 21 Νοέ 2019
Γ ΕΠΣΑ Οι  " ρεφερι" της 7ης Αγωνιστικής
Στα  παιχνίδια της 7ης Αγωνιστικής  της Γ κατηγορίας ΕΠΣΑ που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο σφυριζουν οι:  Α’ Όμιλος Σάββατο 23/11 Πείρος Ισώματος-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Ώρα 15.00, Ωλενιακός-Ίκαρος Λακκόπετρας, Τηλιγάδας Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Ροϊτικα-Νεάπολη, Αγγελόπουλος Κυριακή 24/11 Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.00, Ολυμπιακός ΖαρουχλεΊκων-Γαλήνη, Καμζόλας Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα...
Κυριακή 17 Νοέ 2019
Γ ΕΠΣΑ : Τ ααποτελέσματα της 6ης Αγωνιστικής
Τα αποτελέσματα της 6ης Αγωνιστικής:   Α’ Όμιλος Φωστήρας Οβρυάς-Ροίτικα 0-3 α.α. Ρωμανός-Πείρος Ισώματος 0-2 Δόξα Πατρών-Ωλενιακός 2-2 Γαλήνη-Αστέρας Λεοντίου 0-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Νεάπολη 7-0 Ίκαρος Λακκόπετρας-Κρίνος 1-0 Μετόχι-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων 2-1 Β’ Όμιλος Σπάρτακος-Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α. ΑΕ Αιγίου-Πυρσός 2-2 ΑΕΚ Πατρών-Α.Ε. Αρόης 1-1 Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Αυτόνομη Π.Ο. 2-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων-Προοδευτική 1-4 Σκεπαστό-Άτλας 2-0 Ρεπό : Παναχαϊκή 2014  
Πέμπτη 14 Νοέ 2019
Γ ΕΠΣΑ :Οι  δοιαιτητες του διημέρου 16-17 Νοεμβρίου - 6η Αγωνιστική
Στα παιχνίδια της 6ης Αγωνιστικής της Γ Κατηγορίας σφυριζουν οι:  Α’ Όμιλος Σάββατο 16/11 Φωστήρας Οβρυάς-Ροίτικα 0-3 α.α. Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Ρωμανός-Πείρος Ισώματος, Μπακόπουλος Κυριακή 17/11 Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.00, Δόξα Πατρών-Ωλενιακός, Βαβαρούτας Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 12.15, Γαλήνη-Αστέρας Λεοντίου, Ασπρουλόπουλος Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.15, Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Νεάπολη, Γαλανόπουλος Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Ίκαρος Λακκόπετρας-Κρίνος, Φωκάς Γήπεδο Μετοχίου, Ώρα 15.00, Μετόχι-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων, Γκαβός Β’ Όμιλος Σάββατο 16/11 Σπάρτακος-Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α. Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, ΑΕ Αιγίου-Πυρσός, Βαρνακιώτης Κυριακή 17/11 Γήπεδο Ρίου, Ώρα...
Δευτέρα 11 Νοέ 2019
Η κίνηση στην Γ ΕΠΣΑ
Τα αποτελέσματα της5ης Αγωνιστικής της Γ κατηγορίας:  Ά Όμιλος Φωστήρας Οβρυάς-Ρωμανός 0-3 α.α. Ροίτικα-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 1-4 Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Ωλενιακός 1-2 Αστέρας Λεοντίου-Μετόχι 4-3 Πείρος Ισώματος-Ίκαρος Λακκόπετρας 0-2 Κρίνος-Δόξα Πατρών 4-1 Νεάπολη Πατρών-Γαλήνη 0-4 Β’ Όμιλος Νέο Σαλμενίκο-ΑΕΚ Πατρών 0-3 α.α. Πυρσός-Κεραυνός Σελιανιτίκων 7-0 Άτλας-Σπάρτακος 4-0 ΑΕ Αρόης-Φλόγα Κ. Καστριτσίου 0-2 Σκεπαστό-ΑΕ Αιγίου 2-2 Αυτόνομη-Παναχαϊκή 2014 4-1 Ρεπό : Προοδευτική Πατρών  
Πέμπτη 07 Νοέ 2019
Γ ΕΠΣΑ : Οι Ρέφερι  της  5ης αγωνιστικής
Στα παιχνίδια της 5ης Αγωνιστικής της Γ κατηγορίας σφυρίζουν οι:  Ά Όμιλος Κυριακή 10/11 Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 10.00, Ροίτικα-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων, Καμζόλας Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.00, Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Ωλενιακός, Ταξιάρχης Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 12.30, Αστέρας Λεοντίου-Μετόχι, Γαλανόπουλος Γήπεδο Μαζαρακίου, Ώρα 15.00, Πείρος Ισώματος-Ίκαρος Λακκόπετρας, Γκαβός Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.00, Κρίνος-Δόξα Πατρών, Αθανασόπουλος Γήπεδο «Ντα...
Κυριακή 03 Νοέ 2019
Γ ΕΠΣΑ : Τα αποτελέσματα της 4ης  Αγωνιστικής
ΥΤα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής και στους δύο ομίλους της Γ΄ Κατηγορίας: Α΄ Όμιλος Ίκαρος Λακκόπετρας-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Ωλενιακός-Αστέρας Λεοντίου 2-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Κρίνος 2-1 Ρωμανός-Ροίτικα 0-3 Δόξα Πατρών-Πείρος Ισώματος 2-1 Γαλήνη-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-0 Μετόχι-Νεάπολη Πατρών 3-3 Β΄Όμιλος Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α. ΑΕ Αιγίου-Άτλας 3-1 Παναχαϊκή 2014-ΑΕ Αρόης 0-4 ΑΕΚ Πατρών-Σπάρτακος 2-2 Κεραυνός...
Πέμπτη 31 Οκτ 2019
Γ ΕΠΣΑ : Οι διαιτηρτές του Σαββατοκύριακου
Στούς αγώνες της Γ ΕΠΣΑ  (4η Αγωνιστική)σφυρίζουν οι:  Α΄Όμιλος Σάββατο 2/11 Ίκαρος Λακκόπετρας-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Ώρα 15.00, Ωλενιακός-Αστέρας Λεοντίου, Αρκουμάνης Κυριακή 3/11 Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 10.00, Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Κρίνος, Καμζόλας Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.00, Ρωμανός-Ροίτικα, Βαβαρούτας Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.00, Δόξα Πατρών-Πείρος Ισώματος, Παναγιωτόπουλος Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 12.15, Γαλήνη-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων, Οικονόμου Γήπεδο Μετοχίου, Ώρα 15.00, Μετόχι-Νεάπολη, Παλαιολόγος Β΄Όμιλος Σάββατο 2/11 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α. Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, ΑΕ Αιγίου-Άτλας, Βαρνακιώτης Κυριακή 3/11 Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 11.30, Παναχαϊκή 2014-ΑΕ Αρόης,...
Κυριακή 27 Οκτ 2019
ΗκΊΝΗΣΗ ΤΗς 3Ης αγωνιστικής
Τα αποτελέσματα της 3ης Αγωνιστική στην Γ ΕΠΣΑ  Α’ Όμιλος Φωστήρας Οβρυάς-Δόξα Πατρών 0-3 α.α. Νεάπολη-Ωλενιακός 1-3 Ροίτικα-Γαλήνη 0-5 Ρωμανός–Ίκαρος Λακκόπετρας 0-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Μετόχι 4-0 Πείρος Ισώματος-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων 1-0 Αστέρας Λεοντίου-Κρίνος 3-0 Β’ Όμιλος Νεο Σαλμενίκο-Παναχαϊκή 0-3 α.α. ΑΕ Αιγίου-Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-0 ΑΕ Αρόης-Προοδευτική 3-2 Πυρσός-Αυτόνομη 1-2 Άτλας-ΑΕΚ Πατρών 5-1 Σπάρτακος-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0-6 Ρεπό :...
Πέμπτη 24 Οκτ 2019
Γ ΕΠΣΑ : Οι Ρέφερι  της  3ηςαγωνιστικής
Στα Κυριακάτικα παιχνίδια  της 3ηςΑγωνιστικής σφυρίζουν οι: Α’ Όμιλος Κυριακή 27/10 Φωστήρας Οβρυάς-Δόξα Πατρών 0-3 α.α. Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 10.00, Νεάπολη-Ωλενιακός, Μπακόπουλος Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 10.00, Ροίτικα-Γαλήνη, Πετρόπουλος Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.00, Ρωμανός-Ίκαρος Λακκόπετρας, Καμζόλας Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.15, Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Μετόχι, Βαβαρούτας Γήπεδο Μαζαρακίου, Ώρα 15.00, Πείρος Ισώματος-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων, Παπαχρήστος Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Αστέρας Λεοντίου-Κρίνος, Γκαβός Β’ Όμιλος Σάββατο 26/10 Νεο Σαλμενίκο-Παναχαϊκή 0-3 α.α. Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 16.00, ΑΕ Αιγίου-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Τηλιγάδας Γήπεδο Ρίου, Ώρα 16.00, ΑΕ Αρόης-Προοδευτική, Αρκουμάνης Κυριακή...
Κυριακή 20 Οκτ 2019
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:Τα αποτελέσματα της 2ηςΑγωνιστικής
τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής στην Γ΄ Κατηγορία: A΄ Όμιλος Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Ωλενιακός-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-0 Αστέρας Λεοντίου-Πείρος Ισώματος 2-4 Δόξα Πατρών-Ρωμανός 7-0 Κρίνος-Νεάπολη Πατρών 4-0 Μετόχι-Γαλήνη 2-4 Ίκαρος Λακκόπετρας-Ροίτικα 2-0 Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ Όμιλος Προοδευτική-Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α. Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-ΑΕΚ Πατρών 6-0 Παναχαϊκή 2014-Σπάρτακος 6-0 ΑΕ Αρόης-Πυρσός 0-4 Αυτόνομη-Σκεπαστό 2-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων-Άτλας 1-4 Ρεπό: ΑΕ Αιγίου
Βρέθηκαν 70 αποτελέσματα. Σελίδα 2 από 4
Σελίδα < [1] [2] [3] [4] >
 
© Copyright 2021 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport