Loading...

Γ' ΕΠΣΑ

Πέμπτη 05 Δεκ 2019
Γ ΕΠΣΑ :Οι διαιτητές της 9ης στροφής
Στα παιχνίδια της  9ης Αγωνιστική) της Γ κατηγορίας ΕΠΣΑ σφυρίζουν οι :  Α’ Όμιλος Σάββατο 7/12 Ωλενιακός-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Ροίτικα-Αστέρας Λεοντίου, Παλαιολόγος Κυριακή 8/12 Γήπεδο ΖαρουχλεΊκων, Ώρα 11.00, Γαλήνη-Ίκαρος Λακκόπετρας, Ρουμπάνης Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 12.00, Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Νεάπολη, Αγγελόπουλος Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.30, Δόξα Πατρών-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων, Αρκουμάνης Γήπεδο Μετοχίου,...
Κυριακή 01 Δεκ 2019
Γ ΕΠΣΑ : Η κίνηση της  8ης αγωνιστικής
Στα παιχν΄[ιδια της Γ κΑΤΗΓΟΡΊΑς ( 8Η αγωνιστική τα αποτελέσματα ήταν  Α’ Όμιλος Φωστήρας-Κρίνος 0-3 α.α. Ρωμανός-Ωλενιακός 1-1 (4′ Παπαχαραλάμπους / 19′ Κουτσαντώνης) Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων 8-3 (Π. Πανταζόπουλος (2), Α. Πανταζόπουλος (2), Κ. Τσάκωνας (3), Βιολιτζής / Μ. Γιωργιόπουλος, Καπζά, Σ. Γκουνέλας) Νεάπολη-Αστέρας Λεοντίου 2-5 (75′ πεν. Κουτσοκώστας, 78′ Παπασπυρόπουλος / 26′ Ασημακόπουλος, 45′, 92′ Μπάλλας, 48′ Ανδρουτσόπουλος, 84′...
Πέμπτη 28 Νοέ 2019
Στούς αγώνες της 10ης  αγωνιστικής σφυρίζουν οι: Α’ Όμιλος Σάββατο 30/11 Φωστήρας-Κρίνος 0-3 α.α. Κυριακή 1/12 Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 10.00, Ρωμανός-Ωλενιακός, Παπαχρήστος Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.00, Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων, Βαβαρούτας Γήπεδο Πετρωτού, Ώρα 12.00, Νεάπολη-Αστέρας Λεοντίου, Χαμουζάς Γήπεδο «Α. Κάνιστρας», Ώρα 12.15, Γαλήνη-Δόξα Πατρών, Γ. Αγγελόπουλος Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00,...
Κυριακή 24 Νοέ 2019
Γ ΕΠΣΑ : Μεγάλες νίκες  ΑΕΡ και Πυρσός
Στα παιχνίδια της 7ης αγωνιστικής της γ Κατη=γορίας τα αποτελέσματα ήσαν:  Α’ ΟΜΙΛΟΣ Ωλενιακός-Ίκαρος Λακκόπετρας 0-1 Ροΐτικα-Νεάπολη Πατρών 7-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Γαλήνη 0-3 Δόξα Πατρών-Μετόχι 1-2 Λεοντίου-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 3-2 Κρίνος-Ρωμανός 3-0 Πείρος Ισώματος-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Β’ ΟΜΙΛΟΣ Προοδευτική- ΑΕ Αιγίου 4-1 ΑΕ Αρόης-Σπάρτακος 3-0 Πυρσός-Σκεπαστό 6-0 Αυτόνομη-ΑΕΚ Πατρών 4-0 Ατλάς – Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α. Παναχαϊκή...
Πέμπτη 21 Νοέ 2019
Γ ΕΠΣΑ Οι  " ρεφερι" της 7ης Αγωνιστικής
Στα  παιχνίδια της 7ης Αγωνιστικής  της Γ κατηγορίας ΕΠΣΑ που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο σφυριζουν οι:  Α’ Όμιλος Σάββατο 23/11 Πείρος Ισώματος-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Ώρα 15.00, Ωλενιακός-Ίκαρος Λακκόπετρας, Τηλιγάδας Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 15.00, Ροϊτικα-Νεάπολη, Αγγελόπουλος Κυριακή 24/11 Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.00, Ολυμπιακός ΖαρουχλεΊκων-Γαλήνη, Καμζόλας Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα...
Κυριακή 17 Νοέ 2019
Γ ΕΠΣΑ : Τ ααποτελέσματα της 6ης Αγωνιστικής
Τα αποτελέσματα της 6ης Αγωνιστικής:   Α’ Όμιλος Φωστήρας Οβρυάς-Ροίτικα 0-3 α.α. Ρωμανός-Πείρος Ισώματος 0-2 Δόξα Πατρών-Ωλενιακός 2-2 Γαλήνη-Αστέρας Λεοντίου 0-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Νεάπολη 7-0 Ίκαρος Λακκόπετρας-Κρίνος 1-0 Μετόχι-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων 2-1 Β’ Όμιλος Σπάρτακος-Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α. ΑΕ Αιγίου-Πυρσός 2-2 ΑΕΚ Πατρών-Α.Ε. Αρόης 1-1 Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Αυτόνομη Π.Ο. 2-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων-Προοδευτική 1-4 Σκεπαστό-Άτλας 2-0 Ρεπό : Παναχαϊκή 2014  
Πέμπτη 14 Νοέ 2019
Γ ΕΠΣΑ :Οι  δοιαιτητες του διημέρου 16-17 Νοεμβρίου - 6η Αγωνιστική
Στα παιχνίδια της 6ης Αγωνιστικής της Γ Κατηγορίας σφυριζουν οι:  Α’ Όμιλος Σάββατο 16/11 Φωστήρας Οβρυάς-Ροίτικα 0-3 α.α. Γήπεδο «Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.00, Ρωμανός-Πείρος Ισώματος, Μπακόπουλος Κυριακή 17/11 Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.00, Δόξα Πατρών-Ωλενιακός, Βαβαρούτας Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 12.15, Γαλήνη-Αστέρας Λεοντίου, Ασπρουλόπουλος Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.15, Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Νεάπολη, Γαλανόπουλος Γήπεδο Λακκόπετρας, Ώρα 15.00, Ίκαρος Λακκόπετρας-Κρίνος, Φωκάς Γήπεδο Μετοχίου, Ώρα 15.00, Μετόχι-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων, Γκαβός Β’ Όμιλος Σάββατο 16/11 Σπάρτακος-Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α. Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, ΑΕ Αιγίου-Πυρσός, Βαρνακιώτης Κυριακή 17/11 Γήπεδο Ρίου, Ώρα...
Δευτέρα 11 Νοέ 2019
Η κίνηση στην Γ ΕΠΣΑ
Τα αποτελέσματα της5ης Αγωνιστικής της Γ κατηγορίας:  Ά Όμιλος Φωστήρας Οβρυάς-Ρωμανός 0-3 α.α. Ροίτικα-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων 1-4 Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Ωλενιακός 1-2 Αστέρας Λεοντίου-Μετόχι 4-3 Πείρος Ισώματος-Ίκαρος Λακκόπετρας 0-2 Κρίνος-Δόξα Πατρών 4-1 Νεάπολη Πατρών-Γαλήνη 0-4 Β’ Όμιλος Νέο Σαλμενίκο-ΑΕΚ Πατρών 0-3 α.α. Πυρσός-Κεραυνός Σελιανιτίκων 7-0 Άτλας-Σπάρτακος 4-0 ΑΕ Αρόης-Φλόγα Κ. Καστριτσίου 0-2 Σκεπαστό-ΑΕ Αιγίου 2-2 Αυτόνομη-Παναχαϊκή 2014 4-1 Ρεπό : Προοδευτική Πατρών  
Πέμπτη 07 Νοέ 2019
Γ ΕΠΣΑ : Οι Ρέφερι  της  5ης αγωνιστικής
Στα παιχνίδια της 5ης Αγωνιστικής της Γ κατηγορίας σφυρίζουν οι:  Ά Όμιλος Κυριακή 10/11 Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 10.00, Ροίτικα-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων, Καμζόλας Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.00, Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Ωλενιακός, Ταξιάρχης Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 12.30, Αστέρας Λεοντίου-Μετόχι, Γαλανόπουλος Γήπεδο Μαζαρακίου, Ώρα 15.00, Πείρος Ισώματος-Ίκαρος Λακκόπετρας, Γκαβός Γήπεδο Ριόλου, Ώρα 15.00, Κρίνος-Δόξα Πατρών, Αθανασόπουλος Γήπεδο «Ντα...
Κυριακή 03 Νοέ 2019
Γ ΕΠΣΑ : Τα αποτελέσματα της 4ης  Αγωνιστικής
ΥΤα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής και στους δύο ομίλους της Γ΄ Κατηγορίας: Α΄ Όμιλος Ίκαρος Λακκόπετρας-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Ωλενιακός-Αστέρας Λεοντίου 2-0 Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Κρίνος 2-1 Ρωμανός-Ροίτικα 0-3 Δόξα Πατρών-Πείρος Ισώματος 2-1 Γαλήνη-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 2-0 Μετόχι-Νεάπολη Πατρών 3-3 Β΄Όμιλος Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α. ΑΕ Αιγίου-Άτλας 3-1 Παναχαϊκή 2014-ΑΕ Αρόης 0-4 ΑΕΚ Πατρών-Σπάρτακος 2-2 Κεραυνός...
Πέμπτη 31 Οκτ 2019
Γ ΕΠΣΑ : Οι διαιτηρτές του Σαββατοκύριακου
Στούς αγώνες της Γ ΕΠΣΑ  (4η Αγωνιστική)σφυρίζουν οι:  Α΄Όμιλος Σάββατο 2/11 Ίκαρος Λακκόπετρας-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Γήπεδο «Φ. Αραβαντινός», Ώρα 15.00, Ωλενιακός-Αστέρας Λεοντίου, Αρκουμάνης Κυριακή 3/11 Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 10.00, Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Κρίνος, Καμζόλας Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.00, Ρωμανός-Ροίτικα, Βαβαρούτας Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.00, Δόξα Πατρών-Πείρος Ισώματος, Παναγιωτόπουλος Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 12.15, Γαλήνη-Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων, Οικονόμου Γήπεδο Μετοχίου, Ώρα 15.00, Μετόχι-Νεάπολη, Παλαιολόγος Β΄Όμιλος Σάββατο 2/11 Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α. Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 15.00, ΑΕ Αιγίου-Άτλας, Βαρνακιώτης Κυριακή 3/11 Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 11.30, Παναχαϊκή 2014-ΑΕ Αρόης,...
Κυριακή 27 Οκτ 2019
ΗκΊΝΗΣΗ ΤΗς 3Ης αγωνιστικής
Τα αποτελέσματα της 3ης Αγωνιστική στην Γ ΕΠΣΑ  Α’ Όμιλος Φωστήρας Οβρυάς-Δόξα Πατρών 0-3 α.α. Νεάπολη-Ωλενιακός 1-3 Ροίτικα-Γαλήνη 0-5 Ρωμανός–Ίκαρος Λακκόπετρας 0-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Μετόχι 4-0 Πείρος Ισώματος-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων 1-0 Αστέρας Λεοντίου-Κρίνος 3-0 Β’ Όμιλος Νεο Σαλμενίκο-Παναχαϊκή 0-3 α.α. ΑΕ Αιγίου-Κεραυνός Σελιανιτίκων 1-0 ΑΕ Αρόης-Προοδευτική 3-2 Πυρσός-Αυτόνομη 1-2 Άτλας-ΑΕΚ Πατρών 5-1 Σπάρτακος-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου 0-6 Ρεπό :...
Πέμπτη 24 Οκτ 2019
Γ ΕΠΣΑ : Οι Ρέφερι  της  3ηςαγωνιστικής
Στα Κυριακάτικα παιχνίδια  της 3ηςΑγωνιστικής σφυρίζουν οι: Α’ Όμιλος Κυριακή 27/10 Φωστήρας Οβρυάς-Δόξα Πατρών 0-3 α.α. Γήπεδο Αγυιάς, Ώρα 10.00, Νεάπολη-Ωλενιακός, Μπακόπουλος Γήπεδο Βραχνεϊκων, Ώρα 10.00, Ροίτικα-Γαλήνη, Πετρόπουλος Γήπεδο «Ντα Λούζ», Ώρα 12.00, Ρωμανός-Ίκαρος Λακκόπετρας, Καμζόλας Γήπεδο Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 12.15, Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Μετόχι, Βαβαρούτας Γήπεδο Μαζαρακίου, Ώρα 15.00, Πείρος Ισώματος-Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων, Παπαχρήστος Γήπεδο Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.00, Αστέρας Λεοντίου-Κρίνος, Γκαβός Β’ Όμιλος Σάββατο 26/10 Νεο Σαλμενίκο-Παναχαϊκή 0-3 α.α. Γήπεδο Ροδιάς, Ώρα 16.00, ΑΕ Αιγίου-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Τηλιγάδας Γήπεδο Ρίου, Ώρα 16.00, ΑΕ Αρόης-Προοδευτική, Αρκουμάνης Κυριακή...
Κυριακή 20 Οκτ 2019
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ:Τα αποτελέσματα της 2ηςΑγωνιστικής
τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής στην Γ΄ Κατηγορία: A΄ Όμιλος Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Φωστήρας Οβρυάς 3-0 α.α. Ωλενιακός-Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων 4-0 Αστέρας Λεοντίου-Πείρος Ισώματος 2-4 Δόξα Πατρών-Ρωμανός 7-0 Κρίνος-Νεάπολη Πατρών 4-0 Μετόχι-Γαλήνη 2-4 Ίκαρος Λακκόπετρας-Ροίτικα 2-0 Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ Όμιλος Προοδευτική-Νέο Σαλμενίκο 3-0 α.α. Φλόγα Κάτω Καστριτσίου-ΑΕΚ Πατρών 6-0 Παναχαϊκή 2014-Σπάρτακος 6-0 ΑΕ Αρόης-Πυρσός 0-4 Αυτόνομη-Σκεπαστό 2-1 Κεραυνός Σελιανιτίκων-Άτλας 1-4 Ρεπό: ΑΕ Αιγίου
Παρασκευή 18 Οκτ 2019
Γ ΕΠΣΑ : Συνέχεια με την 2η Αγωνιστική
Για την 2η Αγωνιστική της ΓκΑΤΗΓΟΡΊΑς την  Κυριακή θα διεξαχθούν τα παιχνίδια  Α’ ΟΜΙΛΟΣ Γήπ. Βραχνεΐκων, 12:30μ.μ.: Αστέρας Λεοντίου-Πείρος Ισώματος, Νίκος Μιχαλόπουλος Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 1μ.μ.: Δόξα Πατρών-Ρωμανός, Παναγιώτης Γαλανόπουλος Γήπ. Ριόλου, 4μ.μ.: Κρίνος-Νεάπολη ΑΕ, Κώστας Βαβαρούτας Γήπ. Μετοχίου, 4μ.μ.: Μετόχι-Γαλήνη,Γιάννης Κονιδάρης Γήπ. Λακκόπετρας, 4μ.μ.: Ίκαρος Λακκόπετρας-ΑΕ Ροϊτίκων, Σωτήρης Παπαχρήστος. Β’ ΟΜΙΛΟΣ Γήπ....
Κυριακή 13 Οκτ 2019
Η  Πρεμιέρα  ΤΗ ς ΓΚατηγορίας
Στα παιχνίδια τηςοπρεμιέρας  Γ Κατηγορίας τα αποτελέσματα ήσαν: Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Φωστήρας Οβρυάς-Αστέρας Λεοντίου 0-3 α.α. Α.Ε. Ροϊτίκων-Μετόχι 5-0 Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Κρίνος 0-1 Νεάπολη Πατρών-Πείρος Ισώματος 1-6 Γαλήνη-Ωλενιακός 0-3 Ίκαρος Λακκόπετρας-Δόξα Πατρών 1-0 Τετάρτη 16/10 Γήπεδο Ζαρουχλεΐκων, Ώρα 16.30, Ρωμανός-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων Β΄ ΟΜΙΛΟΣ Νέο Σαλμενίκο-Πυρσός 0-3 α.α. ΑΕ Αιγίου-Αυτόνομη 0-0 Άτλας-Φλόγα Κ. Καστριτσίου 1-2 Σπάρτακος-Προοδευτική Πατρών 0-1 ΑΕΚ Πατρών-Παναχαϊκή 2014 0-1 Σκεπαστό-ΑΕ Αρόης 2-1 Ρεπό: Κεραυνός Σελιανιτίκων  
Παρασκευή 11 Οκτ 2019
Γ ΕΠΣΑ tTα παιχνίδια της πρεμιέρας
Στο ξεκίνημα της Γ Κατηγορίας ΄'εχουν προγραμματισθεί τα παιχνίδια ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10 (4.30 μ.μ.) Β' ΟΜΙΛΟΣ Γηπ. Ροδιάς: ΑΕ Αιγίου - Αυτόνομη, Παπαχρήστος. ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10 Α' ΟΜΙΛΟΣ Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 11 π.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων - Κρίνος, Ρουμπάνης. Γηπ. Βραχνεΐκων, 11 π.μ.: Ροΐτικα - Μετόχι, Τηλιγάδας. Γηπ. Ντα Λουζ, 1 μ.μ.: Νεάπολη -...
Πέμπτη 03 Οκτ 2019
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣΑ : Δύο απευθείαςτην άνοδο και  δύο απο μπαράζ
  Σε δύο ομίλους θα διεξαχθεί το φετινό πρωτάθλημα της Γ΄ Κατηγορίας, όπως είναι γνωστό από την περσινή περίοδο. Ο  τρόπος διεξαγωγής του πρωταθλήματος και πως θα προκύψουν τα εισιτήρια ανόδου στην Β΄ Κατηγορία. Στην Β’ Κατηγορία θα ανέλθουν συνολικά τέσσερα (4) σωματεία. Τα σωματεία που θα καταλάβουν...
Τετάρτη 04 Σεπ 2019
Η Πρεμιέρα της Γ Κατηγορίας ΕΠΣΑ
Στην πρεμιέρα της Γ Κατηγορίας ΕΠΣΑ θα διεξαχθούν τα παιχνίδια : Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ Ροϊτίκων-Μετόχι       Νεάπολη ΑΕ-Πείρος Ισώματος  Φωστήρ Οβρυάς-Αστέρας Λεοντίου      Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Κρίνος            Ρωμανός- Ζαρουχλεΐκων             Γαλήνη -Ωλενιακός         Ικαρος Λακκόπετρας-   Δόξα Πατρών ΒΟΜΙΛΟΣ Άτλας Α.Σ. -Φλόγα Κάτω Καστριτσίου   Νέο Σαλμενίκο -Πυρσός Πατρών             Σκεπαστό-Α.Ε. Αρόης    Σπάρτακος-Προοδευτική Πατρών           Αιγίου ΑΕ-Αυτόνομη Π.Ο.            Α.Ε.Κ. Πατρών   -Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014               Κεραυνός Σελιανιτίκων- ρεπό  
Τρίτη 07 Μάι 2019
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Και πρωταθλήτρια και αήττητη η Δόξα Νιφορεϊκων
Έπεσε η αυλαία στο πρωτάθλημα της Γ’ κατηγορίας με την Δόξα Νιφορεΐκων να μην χάνει ούτε στην Πάτρα νικώντας την Αστραπή με 3-2 ολοκληρώνοντας τη σεζόν αήττητη. Ο Αχιλλέας Καμαρών νίκησε με 3-1 την Αρόη και γιόρτασε την άνοδό του στην Β’ κατηγορία...
Βρέθηκαν 64 αποτελέσματα. Σελίδα 2 από 4
Σελίδα < [1] [2] [3] [4] >
 
© Copyright 2020 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport