Loading...
Παρασκευή 30 Μάρ 2018
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (31/3-1/4)
Κλίκ για μεγέθυνση

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων το προσεχές Σαββατοκύριακο.

 

Πιο αναλυτικά:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 31/3

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5:30μ.μ.)

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Λιμνοχώρι, Γεωργία Ντάβλα

 

Γήπ. Αγυιάς: Δαβουρλής K. ’92-Θύελλα Αιγίου, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

 

Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Φωστήρας, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

 

Γήπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος Μπεγουλακίου-Αναγέννηση Πατρών, Νίκος Χρονάς

 

Γήπ. Βραχνεΐκων: Αετός Πατρών-Λέων Αλισσού, Βαγγέλης Σαφαρίκας

 

Γήπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγίου Βασιλείου-Άρης Πατρών, Κώστας Ανδριανός

 

Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Εθνικός Σαγεΐκων, Νίκος Μακρυπόδης

 

Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Νίκη Προαστίου, Παναγιώτης Καδδάς

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 3μ.μ.: Διαγόρας 2010-Ατρόμητος Λάππα 2015, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

 

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 5:30μ.μ.: Δόξα Χαλανδρίτσας-Πείρος Ισώματος, Γιάννης Καλύβας

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ (5:30μ.μ.)

 

Γήπ. Ντα Λουζ: Πάτραι Α.Π.Σ.-Ίκαρος Πετρωτού, Κώστας Σαμαρτζής

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (5:30μ.μ.):

 

Γήπ. Ρίου: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Θύελλα Αιγείρας, Παναγιώτης Τιμολέων

 

Γήπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών-Φοίνικας Σαλμενίκου, Νίκος Τρίγκας

 

Γήπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Δήμος Διακοπτού Α.Ο., Αλέξανδρος Φωκάς

 

Γήπ. Αβύθου: Αναγέννηση/Αίας Συμπολ.-Καλάβρυτα, Δημήτρης Αλεξόπουλος

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (5:30μ.μ.)

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Α.Ε.Κ. Πατρών-Περιβόλα, Κώστας Οικονόμου

 

ΚΥΡΙΑΚΗ (1/4)

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 11π.μ.: Φαραϊκός-Ωλενιακό, Δημήτρης Αλεξόπουλος

 

Γήπ. Κ. Ζάρρας, 2μ.μ.: Καλλιθέα-Πήγασος Πατρών, Παναγιώτης Σακελλαρίου

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 5:30μ.μ.: Καμίνια-Απόλλων Βίδοβας, Γεωργία Ντάβλα

 

Γήπ. Κ. Ζάρρας, 5:30μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Σταροχώρι, Βαγγέλης Σαφαρίκας

 

Γήπ. Σταυροδρομίου, 5:30μ.μ.: Τριταιικός-Δίας Σαραβαλίου, Αλέξανδρος Γιαννόπουλος

 

Γήπ. Μιντιλογλίου, 5:30μ.μ.: Αστέρας Μιντιλογλίου-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Γιώργος Αθανασόπουλος

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Κ. Ζάρρας, 11:30π.μ.: Απόλλων Εγλυκάδος-Αετός Ρίου, Νίκος Μέρμηγκας

 

Γήπ. Ρίου, 2μ.μ.: Αχαϊκός-Ψηλαλώνια, Νίκος Χρονάς

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 2μ.μ.: Δάφνη Πατρών-Ολυμπιακός Πατρών, Κώστας Τηλιγάδας

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 2μ.μ.: Πάτρα 2005 A.E.-Ζαβλάνι/Αίας, Γιάννης Καλύβας

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 5:30μ.μ.: Πολύτεκνος-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Γεώργιος Ασπρουλόπουλος

 

Γήπ. Αγυιάς, 5:30μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Αυτόνομη, Νίκος Μιχαλόπουλος

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Καλαβρύτων, 5:30μ.μ.: Σκεπαστό-Ακράτα, Διονύσης Βαβίλης

 

Γήπ. Τέμενης, 5:30μ.μ.: Αστήρ Τέμενης-Ζήρια-ΤΑΔ'93, Αλέξανδρος Φωκάς

 

Γήπ. Ροδιάς, 5:30μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-A.E. Δρέπανου, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

 

Γήπ. Προαστίου, 5:30μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Κεραυνός 2016, Δημήτρης Σπυρόπουλος

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 11π.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Άρλα, Λουκάς Πρέζας

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 11π.μ.: Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων-Ρωμανός, Κώστας Ταξιάρχης

 

Γήπ. Λακκόπετρας12μ.: Αθλητική Ένωση Δυμαίων-Ηρακλής Πατρών, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος

 

Γήπ. Αγυιάς, 2μ.μ.: Δόξα Πατρών-Πυρσός Πατρών, Κώστας Σαμαρτζής

 

Γήπ. Ροιτίκων, 5:30μ.μ.: ΑΕ Ροϊτίκων-Γαλήνη, Γιώργος Κουτρουμάνης

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Αγυιάς, 11π.μ.: Σπάρτακος-Παναχαϊκός, Σπύρος Παλαιολόγος

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 1μ.μ.: Προοδευτική Πατρών-Δόξα Ελαιώνος, Στυλιανός Παρδάλης

 

Γήπ. Ζήριας, 5:30μ.μ.: Κεραυνός Σελιανιτίκων-Άνω Καστρίτσι, Λευτέρης Παπαδής

 
© Copyright 2019 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport