Loading...
Παρασκευή 04 Μάι 2018
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (5-6/5)
Κλίκ για μεγέθυνση

Αναλυτικά οι διαιτητές που θα διευθύνουν όλες της αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/5 (6μ.μ.)

 

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - PLAYOFF

 

Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Αναγέννηση Πατρών, Παναγιώτης Καδδάς

 

Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Αετός Πατρών, Κώστας Ανδριανός

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Κ. Ζάρρας: Αχαιός Σαραβαλίου-Τριταιικός, Σπύρος Παππάς

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Αγυιάς: Α.Π.Ο. Αρόη-Ίκαρος Πετρωτού, Παναγιώτης Τιμολέων

 

Γήπ. Μιντιλογλίου: Απόλλων Εγλυκάδος-Πολύτεκνος, Γεωργία Ντάβλα

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/5

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- PLAYOUT (6μ.μ.)

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας: Πήγασος Μπεγουλακίου-Θύελλα Αιγίου, Αλέξανδρος Φωκάς

 

Γήπ. Οβρυάς: Φωστήρας Οβρυάς-Λέων Αλισσού, Δημήτρης Αλεξόπουλος

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Πήγασος Πατρών-Απόλλων Βίδοβας, Κώστας Τηλιγάδας

 

Γήπ. Ντα Λουζ, 6μ.μ.: Φαραϊκός-Καλλιθέα, Λάμπρος Τζαγκαράκης

 

Γήπ. Θύελλας, 6μ.μ.: Ωλενιακός-Δίας Σαραβαλίου, Δημήτρης Σπυρόπουλος

 

Γήπ. Χαλανδρίτσας, 6μ.μ.: Σταροχώρι-Πείρος Ισώματος, Γιάννης Καλύβας

 

Γήπ. Λάππα, 6μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Παναγιώτης Τσιρογιάννης

 

Γήπ. Μαζαρακίου, 6μ.μ.: Καμίνια-Αστέρας Μιντιλογλίου, Χαράλαμπος Πετρόπουλος

 

Γήπ. Βραχνεΐκων, 6μ.μ.: Διαγόρας 2010-Δόξα Χαλανδρίτσας, Βαγγέλης Σαφαρίκας

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 3:30μ.μ.: Ολυμπιακός Πατρών-Αυτόνομη, Κώστας Σαμαρτζής

 

Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 6μ.μ.: Ψηλαλώνια-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας

 

Γήπ. Αγυιάς, 6μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Πάτρα 2005, Γιώργος Παπαδόπουλος

 

Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Αχαϊκός-Πάτραι Α.Π.Σ., Γιώργος Ασπρουλόπουλος

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

Γήπ. Τέμενης, 6μ.μ.: Αστήρ Τέμενης-Αργυρά Πατρών, Παναγιώτης Καδδάς

 

Γήπ. Καμαρών, 6μ.μ.: Φοίνικας Σαλμενίκου-Ακράτα, Διονύσης Βαβίλης

 

Γήπ. Ροδιάς, 6μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Απόλλων Συνοικισμού, Νίκος Μιχαλόπουλος

 

Γήπ. Αιγείρας, 6μ.μ.: Θύελλα Αιγείρας-Δήμος Διακοπτού, Νίκος Μέρμηγκας

 

Γήπ. Ρίου, 6μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Αχιλλέας Καμαρών, Νίκος Χρονάς

 

Γήπ. Προαστίου, 6μ.μ.: A.E. Δρέπανου-Κεραυνός 2016, Παναγιώτης Σακελλαρίου

 

Γήπ. Ζήριας, 6μ.μ.: Ζήρια-ΤΑΔ'93-Καλάβρυτα, Γιώργος Κουτρουμάνης

 

Γήπ. Καλαβρύτων, 6μ.μ.: Σκεπαστό-Αναγέννηση/Αίας, Σπύρος Παλαιολόγος.

 
© Copyright 2018 Τα πάντα για τον αθλητισμό - MarkaSport