Λίστα αντικειμένων
Με τη διεξαγωγή της 18ης αγωνιστικής συνεχίζεται το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου του ερασιτεχνικού και στις τρεις κατηγορίες το προσεχές Σαββατοκύριακο.
Οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου έχουν ως εξής:
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2 (3.30 μ.μ.)
Γηπ. Ρίου: Πανιώνιος/Αχιλλέας - Ατρόμητος, Τσιρογιάννης.
Γηπ. Σαγεΐκων: Εθνικός Σαγεΐκων - Θύελλα Αιγίου, Καλύβας.
Γηπ. Αλισσού: Λέων - Δόξα Παραλίας, Μακρυπόδης.
Γηπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας - Νίκη, Καδδάς.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων: Αναγέννηση - Πανμοβριακός, Χρονάς.
Γηπ. Λιμνοχωρίου: Λιμνοχώρι - Απόλλων Συνοικισμού, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Κ. Ζάρρας: Πήγασος - Αρης, Πετρόπουλος.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός - Απόλλων Εγλυκάδας, Σακελλαρίου.
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2 (3.30 μ.μ.)
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Θύελλας: Θύελλα - Ατρόμητος Λάππα, Σιδέρης.
Γηπ. Οβρυάς: Φωστήρας - Αχαιός, Παπαδόπουλος.
Γηπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας - Πολύτεκνος, Γιαννόπουλος.
Γηπ. Σταυροδρομίου: Τριταιικός - Παναχαϊκός, Παππάς.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου: Δαβουρλής - Ψηλαλώνια, Μέρμηγκας.
Γηπ. Καμαρών: Φοίνικας - Ποσειδών, Σπηλιωτόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 3.30 μ.μ.: Ικαρος Πετρωτού - Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Τζαγκαράκης.
Γηπ. Λακκόπετρας, 3.30 μ.μ.: Απόλλων Βίδοβας - Κρίνος, Ρηγόπουλος.
Γηπ. Ντα Λουζ, 3.30 μ.μ.: Φαραϊκός - Αστέρας Μιντιλογλίου, Καδδάς.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 1 μ.μ.: Πάτρα 2005 - Αναγέννηση Ψαθοπύργου, Τιμολέων.
Γηπ. Ρίου, 1 μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος - Καλάβρυτα, Ντάβλα.
Γηπ. Ακράτας, 3.30 μ.μ.: Ακράτα - Αχιλλέας Καμαρών, Ανδριανός.
Γηπ. Ροδιάς, 3.30 μ.μ.: Δήμος Διακοπτού - Αετός Πατρών, Μακρυπόδης.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 3.30 μ.μ.: Δρέπανο - Δόξα Ελαιώνα, Χρονάς.
Γηπ. Ρίου, 3.30 μ.μ.: Αετός Ρίου - Αστέρας Τέμενης, Αναγνωστόπουλος.
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Προαστείου, 6.30 μ.μ.: Ακάδημος - Αρλα, Διαμαντόπουλος.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 3.30 μ.μ.: Πήγασος Πατρών - Ωλενιακός, Ντάβλα.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Ντα Λουζ, 3.30 μ.μ.: Αχαϊκός - Δόξα Πατρών, Αθανασόπουλος.
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 1 μ.μ.: Πρωτέας - Πείρος, Χαμουζάς.
Γηπ. Ντα Λουζ, 1 μ.μ.: Προοδευτική - Μετόχι, Κουρτέσης.
Γηπ. Βραχνεΐκων, 3.30 μ.μ.: Καμίνια - Σταροχώρι, Ταξιάρχης.
Γηπ. Ροϊτίκων, 3.30 μ.μ.: Ροΐτικα - Διαγόρας 2010, Μαχαίρας-Μουστάκας.
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Βραχνεΐκων, 10.30 π.μ.: Ηρακλής Πατρών - Σπάρτακος, Μπλίκας.
Γηπ. Ρίου, 10.30 π.μ.: Αίας Πατρών - Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων,
Γηπ. Προαστείου, 3.30 μ.μ.: Αργυρά - ΑΠΟ Αρόη, Παναγιωτόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 3.30 μ.μ.: Δάφνη - Αχιλλέας Οβρυάς, Αρκουμάνης.
Γηπ. Κ. Καστριτσίου, 3.30 μ.μ.: Αυτόνομη - Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Μιχαλόπουλος.
Γηπ. Μ. Ηλιόπουλου, 3.30 μ.μ.: Ρωμανός - ΑΠΣ Πάτραι, Τσιρογιάννης.
Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Γηπ. Κ. Ζάρρας, 10.30 π.μ.: Δίας - Καλλιθέα, Παπάδης.
Γηπ. Θ. Χρυσανθόπουλος, 10.30 π.μ.: Ζαβλάνι - ΑΕ Αρόης, Ασπρουλόπουλος.
Γηπ. Ζαρουχλεΐκων, 10.30 π.μ.: ΑΕΚ Πατρών - Ατλας, Φωκάς.
Γηπ. Α. Κάνιστρας, 12 μ.: Πετεινοί - Γαλήνη, Κουτρουμάνης.