Λίστα αντικειμένων
Με σπουδαίες αναμετρήσεις συνεχίζεται το Σαββατοκύριακο το τοπικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της ΕΠΣΑ, με δράση σε όλες τις κατηγορίες.
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Σάββατο 11/2
Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.30, Ατρόμητος Πατρών-Κεραυνός Αγίου Βασιλείου (Μακρυπόδης)
Αβύθου, Ώρα 15.30, Θύελλα Αιγίου-Απόλλων Εγλυκάδας (Τζαγκαράκης)
Βραχνεϊκων, Ώρα 15.30, Δόξα Παραλίας-Πανιώνιος/Αχιλλέας (Μέρμηγκας)
Προαστείου, Ώρα 15.30, Νίκη Προαστείου-Εθνικός Σαγεϊκων (Πετρόπουλος)
Ριόλου, Ώρα 15.30, Πανμοβριακός-Λέων Αλισσού (Γιαννόπουλος)
Ροδιάς, Ώρα 15.30, Απόλλων Συνοικισμού-Διαγόρας (Καλύβας)
«Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.30, Πήγασος-Αναγέννηση Πατρών (Ανδριανός)
«Ντα Λουζ», Ώρα 15.30, Άρης Πατρών-Λιμνοχώρι (Παπαδόπουλος)
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α Όμιλος
Σάββατο 11/2
Μαζαρακίου, Ώρα 15.30, Κεραυνός Μιτόπολης-Δόξα Χαλανδρίτσας (Ρηγόπουλος)
Κυριακή 12/2
Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 13.00, Πολύτεκνος-Ατρόμητος Λάππα (Αθανασόπουλος)
Βραχνεϊκων, Ώρα 15.30, Αστέρας Τσουκαλεϊκων-Τριταιϊκός (Παπαδόπουλος)
Σουλίου, Ώρα 15.30, Παναχαϊκός-Φωστήρας Οβρυάς (Μιχαλόπουλος)
«Ντα Λουζ», Ώρα 15.30, Φαραϊκός-Ίκαρος Πετρωτού (Γιαννόπουλος)
«Κ. Ζάρρας», Ώρα 15.30, Αχαιός Σαραβαλίου-Θύελλα Πατρών (Μακρυπόδης)
Μιντιλογλίου, Ώρα 15.30, Αστέρας Μιντιλογλίου-Απόλων Βίδοβας (Αναγνωστόπουλος)
Β Όμιλος
Σάββατο 11/2
Καμαρών, Ώρα 15.30, Αχιλλέας Καμαρών-ΑΕ Πάτρα (Σακελλαρίου)
Καλαβρύτων, Ώρα 15.30, Καλάβρυτα-Αναγέννηση Ψαθοπύργου (Τσιρογιάννης)
Ρίου, Ώρα 15.30, Ποσειδώνας-Δήμος Διακοπτού (Σπανός)
Τέμενης, Ώρα 15.30, Αστέρας Τέμενης-Δρέπανο (Βαβίλης)
Κυριακή 12/2
Ροδιάς, Ώρα 15.30, Δόξα Ελαιώνα-Δαβουρλής (Σιδέρης)
Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 15.30, Ψηλαλώνια-Μέγας Δικέφαλος (Σαμαρτζής)
Προαστείου, Ώρα 15.30, Αετός Πατρών-Ακράτα (Ανδριανός)
Ρίου, Ώρα 15.30, Αετός Ρίου-Φοίνικας Σαλμενίκου (Παλαιολόγος)
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α Όμιλος
Κυριακή 12/2
«Ντα Λουζ», Ώρα 10.30, Προοδευτική-Ακάδημος (Χαμουζάς)
Βραχνεϊκων, Ώρα 13.00, Διαγόρας 2010-Πυρσός Πατρών (Κουρτέσης)
Μετοχίου, Ώρα 15.30, Μετόχι-Καμίνια (Τσιρίνης)
Χαλανδρίτσας, Ώρα 15.30, Σταροχώρι-ΑΕ Ροιτίκων (Πολυγένης)
Άρλας, Ώρα 15.30, Άρλα-Πρωτέας (Παπαχρήστος)
Β Όμιλος
Κυριακή 12/2
Ζαρουχλεϊκων, Ώρα 10.30, Ατρόμητος Ζαρουχλεϊκων-Αυτόνομη (Μπλίκας)
Ρίου, Ώρα 10.30, Σπάρτακος-Δάφνη Πατρών (Παππάς)
Βραχνεϊκων, Ώρα 10.30, Ολυμπιακός Ζαρουχλεϊκων-Αργυρά Πατρών (Ιωαννίδης)
Ρίου, Ώρα 13.00, Αίας Πατρών-Πήγασος Πατρών (Ασπρουλόπουλος)
«Ντα Λουζ», Ώρα 13.00, ΑΠΟ Αρόης-ΑΠΣ Πάτραι (Καββαδίας)
«Κ. Ζάρρας», Ώρα 13.00, Αχιλλέας Οβρυάς-Ρωμανός (Μαχαίρας)
Θύελλας, Ώρα 15.30, Ωλενιακός-Ηρακλής Πατρών (Χαϊδος)
Γ Όμιλος
Σάββατο 11/2
«Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.30, Άτλας-Ολυμπιακός Πατρών (Σαμαρτζής)
«Θ. Χρυσανθόπουλος», Ώρα 15.30, Παναχαϊς-Ζαβλάνι (Διαμαντόπουλος)
Κυριακή 12/2
«Κ. Ζάρρας», Ώρα 10.30, ΑΕ Αρόης-Δίας Σαραβαλίου (Ανδρεόπουλος)
«Α. Κάνιστρας», Ώρα 13.00, Γαλήνη-Αχαϊκός (Πατρίκιος)
«Α. Κάνιστρας», Ώρα 15.30, Περιβόλα-ΑΕΚ Πατρών (Ταξιάρχης)
«Ντα Λουζ», Ώρα 18.00, Δόξα Πατρών-Καλλιθέα (Σπυρόπουλος)
Δ Όμιλος
Κυριακή 12/2
Ροδιάς, Ώρα 13.00, Φλόγα Ροδιάς-ΑΟ Αβύθου (Αρκουμάνης)
Δημητρόπουλου, Ώρα 13.00, Εθνικός Αιγίου-Κεραυνός 2016 (Αναγνωστόπουλος)
Σκεπαστού, Ώρα 15.30, Σκεπαστό-Άνω Καστρίτσι (Τιμολέων)
Αβύθου, Ώρα 15.30, Αναγέννηση/Αίας-Ζήρια/ΤΑΔ 93 (Παπαδής)
Δημητρόπουλου, Ώρα 15.30, Άρης Κουνινάς-Θύελλα Αιγείρας (Παναγιωτόπουλος)
Προαστείου, Ώρα 18.00, Φλόγα Κ. Καστριτσίου-Κεραυνός Σελιανιτίκων (Καραβασίλης)