Λίστα αντικειμένων
Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣ Αχαΐας που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο. Αναλυτικά όλοι οι ρέφερι έχουν ως εξής:
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/12 (3μ.μ.)
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γήπ. Οβρυάς: Φωστήρας Οβρυάς-Λιμνοχώρι, Αλέξανδρος Φωκάς
Γήπ. Παραλίας: Δόξα Παραλίας-Αναγέννηση Πατρών, Κώστας Ανδριανός
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων: Ατρόμητος Πατρών-Λέων Αλισσού, Βαγγέλης Σαφαρίκας
Γήπ. Αγυιάς: Δαβουρλής K. 92-Πήγασος Μπεγουλακίου, Γιώργος Παπαδόπουλος
Γήπ. Θύελλας: Θύελλα Πατρών-Άρης Πατρών, Παναγιώτης Καδδάς
Γήπ. Προαστίου: Αετός Πατρών-Εθνικός Σαγεΐκων, Στέφανος Μαχαίρας/Μουστάκας
Γήπ. Θ. Χρυσανθόπουλος: Κεραυνός Αγ. Βασιλείου-Νίκη Προαστίου, Νίκος Μακρυπόδης
Γήπ. Ριόλου: Πανμοβριακός Ριόλου-Θύελλα Αιγίου, Παναγιώτης Τσιρογιάννης
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Βραχνεΐκων: Διαγόρας 2010-Ωλενιακός, Νίκος Μιχαλόπουλος
Γήπ. Χαλανδρίτσας: Δόξα Χαλανδρίτσας-Αστέρας Μιντιλογλίου, Λευτέρης Παπαδής
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ρίου: Αετός Ρίου-Αυτόνομη Π.Ο., Χαράλαμπος Πετρόπουλος
Γήπ. Κ.Ζάρρας: Απόλλων Εγλυκάδος-Α.Π.Ο. Αρόη, Γιάννης Καλύβας
Γήπ. Ντα Λουζ: Πάτραι Α.Π.Σ.-Ζαβλάνι-Αίας ΑΠΣ, Λάμπρος Τζαγκαράκης
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Καμαρών: Αχιλλέας Καμαρών-Κεραυνός 2016, Νίκος Χρονάς
Γήπ. Ροδιάς: Απόλλων Συνοικισμού Αιγίου-Καλάβρυτα, Δημήτρης Αλεξόπουλος
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας: Πετεινοί-Αθλητική Ένωση Δυμαίων, Δημήτρης Σπυρόπουλος
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/12
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Βραχνεΐκων, 10π.μ.: Καμίνια-Σταροχώρι, Νίκος Μιχαλόπουλος
Γήπ..Ζάρρας, 12:30μ.μ.: Καλλιθέα-Πείρος Ισώματος, Κώστας Σαμαρτζής
Γήπ. Λάππα, 3μ.μ.: Ατρόμητος Λάππα 2015-Απόλλων Βίδοβας, Διονύσης Βαβίλης
Γήπ. Κ.Ζάρρας, 3μ.μ.: Αχαιός Σαραβαλίου-Πήγασος Πατρών, Γεωργία Ντάβλα
Γήπ. Ντα Λουζ , 3μ.μ.: Φαραικός-Δίας Σαραβαλίου, Παναγιώτης Τσιρογιάννης
Γήπ. Σταυροδρομίου, 3μ.μ.: Τριταιικός-Αστέρας Τσουκαλεΐκων, Σπύρος Παππάς
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Κ.Ζάρρας, 10π.μ.: Αχαϊκός-Ολυμπιακός Πατρών, Στέφανος Μπλίκας
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 12μ.: Δάφνη Πατρών-Φλόγα Κάτω Καστριτσίου, Γιώργος Κουτρουμάνης
Γήπ. Ρίου, 12:30μ.μ.: Μέγας Δικέφαλος-Ικαρος Πετρωτού, Παναγιώτης Τιμολέων
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 3μ.μ.: Πολύτεκνος-Πάτρα 2005 A.E., Κώστας Οικονόμου
Γήπ. Αγυιάς, 3μ.μ.: Πανιώνιος/Αχιλλέας-Ψηλαλώνια, Γιώργος Αθανασόπουλος
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Τέμενης, 3μ.μ.: Αστήρας Τέμενης-Θύελλα Αιγείρας, Παναγιώτης Σακελλαρίου
Γήπ. Ροδιάς, 3μ.μ.: Φλόγα Ρόδιας-Φοίνικας Σαλμενίκου, Νίκος Μέρμηγκας
Γήπ. Ρίου, 3μ.μ.: Αναγέννηση Ψαθόπυργου-Δήμος Διακοπτού Α.Ο., Νίκος Μακρυπόδης
Γήπ. Προαστίου, 3μ.μ.: Αργυρά Πατρών-Αναγέννηση/Αίας, Κώστας Ταξιάρχης
Γήπ. Αβύθου, 3μ.μ.: Ζήρια-ΤΑΔ'93-Ακράτα, Στάφανος Μαχαίρας/Μουστάκας
Γήπ. Καλαβρύτων, 3μ.μ.: Σκεπαστό-A.E. Δρέπανου, Σπύρος Παλαιολόγος
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ζαρουχλεΐκων, 10π.μ.: Ατρόμητος Ζαρουχλεΐκων-Δόξα Πατρών, Σωτήρης Παπαχρήστος
Γήπ. Αγυιάς, 10π.μ.: Ηρακλής Πατρών-Ρωμανός, Κώστας Τηλιγάδας
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας12μ.: Πυρσός Πατρών-Γαλήνη, Χαράλαμπος Ανδρεόπουλος
Γήπ. Άρλας, 3μ.μ.: Άρλα-Ολυμπιακός Ζαρουχλεΐκων, Κώστας Τσιρίνης
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Γήπ. Ρίου, 10π.μ.: Άνω Καστρίτσι-Περιβόλα, Νίκος Τρίγκας
Γήπ. Ροδιάς, 12:30μ.μ.: Λύκοι Αιγιάλειας-Σπάρτακος, Ανδρέας Καραβασίλης
Γήπ. Αγυιάς, 12:30μ.μ.: ΠΑΟΚ Πατρών-Κεραυνός Σελιανιτίκων, Βασίλης Διαμαντόπουλος
Γήπ. Σουλίου, 3μ.μ.: Παναχαϊκός-Δόξα Ελαιώνος, Γιάννης Ιωαννίδης
Γήπ. ΕΠΣΑ Α. Κάνιστρας, 6μ.μ.: Α.Ε. Αρόης-Α.Ε.Κ. Πατρών, Στυλιανός Παρδάλης